3

Bardzo się z tego cieszę o ile to prawda, w końcu się zakończy temat z jego transferem do Barcy.

0

Kariery oni to nie zrobili w Barcelonie, może to nie jest istotna informacja, ale kiedyś chociaż będą mogli powiedzieć: "Barca mnie kupiła" ;) Ale tak serio patrząc, to ile mln wyrzuconych w błoto a praktycznie każdy za darmo...

0

Świetna bramka Kuby :)

14

I tu akurat ten Pan ma rację, miał Silva to mu odebrali i to była głupota.

0

Dobra ławka to podstawa.

11

Hahaha on serio myśli że Leo za 4 lata zakończy karierę w Europie? Dobry towar bierze, nie ma co.

1

Oby tylko Argentyna ich pokonała.

0

Prawidłowo, niech nadal tam gra, a skoro on chce grać to w FCB tego nie otrzyma, chyba że końcowe minuty, albo jakieś puchary z niżej notowanymi rywalami.

0

Ja wolałbym być szczęśliwy w takim klubie jak Barca :)

0

Póki co to poczekajmy aż Generał zostanie trenerem :)

3

Dzień bez newsa o Ney dniem straconym. Mam nadzieję że to już koniec tego.

8

Mógł zostać, byłby zmiennikiem i grał w najlepszym klubie na świecie, wybrał Chelsea cóż jego wybór.

20

Oby w BVB się wybił, a potem powrócił do Barcy i udowodnił że się mylono co do niego.

1

Szczerze to już mnie nudzi temat Neymara, ile kurde można.

0

Niech kurde zainteresują się lepiej kimś z Europy a nie tylko Brazylia..

0

Śmieszne to wszystko, ale z drugiej strony szkoda go, ale cóż nie każdemu kariera się pięknie układa. Dwa miliony to i tak dobrze..

0

Kolejny Keirrison?

4

Takiego drugiego piłkarza jak Roni już nie zobaczymy.

0

Taa przyzwyczajony i brak problemów z adaptacją, Arda tak samo znał doskonale La Liga.

0

A to Pipa :D

0

W końcu jeszcze dojdzie do tego że Ney pójdzie z Barcy i tyle będzie widziany. Ciul wie jak on na to wszystko patrzy i czy kasa go ciągnie.

0

Wpadnie taka grupa idiotów, a za nich ma ponosić winę cała reprezentacja, żenujące.

2

Dobra wiadomość , nic tylko czekać na jego przybycie.

1

W dużej mierze będzie zależeć też to czy Ney będzie twardo chciał kontynuować karierę w FCB, czy też zachce mu się zmiany klubu..

0

Jak to dobrze że w końcu zabrali się za przedłużenie kontraktu z Szefem.

1

W sumie szkoda że Girona nie awansowała, może następnym razem..

0

Kto wie może jeszcze kiedyś powróci do Barcy, zobaczymy jak się rozwinie.

1

Może od nowego sezonu Busi zagra z Szefem, choć akurat to mało realne, a po drugie taki wariant z tego co pamiętam się nie sprawdzał ;)

0

I to są bardzo mądre słowa.

0

PSG, City, Chelsea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?