Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bardzo się z tego cieszę o ile to prawda, w końcu się zakończy temat z jego transferem do Barcy.
0
Kariery oni to nie zrobili w Barcelonie, może to nie jest istotna informacja, ale kiedyś chociaż będą mogli powiedzieć: "Barca mnie kupiła" ;) Ale tak serio patrząc, to ile mln wyrzuconych w błoto a praktycznie każdy za darmo...
0
Świetna bramka Kuby :)
14
I tu akurat ten Pan ma rację, miał Silva to mu odebrali i to była głupota.
0
Dobra ławka to podstawa.
11
Hahaha on serio myśli że Leo za 4 lata zakończy karierę w Europie? Dobry towar bierze, nie ma co.
1
Oby tylko Argentyna ich pokonała.
0
Prawidłowo, niech nadal tam gra, a skoro on chce grać to w FCB tego nie otrzyma, chyba że końcowe minuty, albo jakieś puchary z niżej notowanymi rywalami.
0
Ja wolałbym być szczęśliwy w takim klubie jak Barca :)
0
Póki co to poczekajmy aż Generał zostanie trenerem :)
3
Dzień bez newsa o Ney dniem straconym. Mam nadzieję że to już koniec tego.
8
Mógł zostać, byłby zmiennikiem i grał w najlepszym klubie na świecie, wybrał Chelsea cóż jego wybór.
20
Oby w BVB się wybił, a potem powrócił do Barcy i udowodnił że się mylono co do niego.
1
Szczerze to już mnie nudzi temat Neymara, ile kurde można.
0
Niech kurde zainteresują się lepiej kimś z Europy a nie tylko Brazylia..
0
Śmieszne to wszystko, ale z drugiej strony szkoda go, ale cóż nie każdemu kariera się pięknie układa. Dwa miliony to i tak dobrze..
0
Kolejny Keirrison?
4
Takiego drugiego piłkarza jak Roni już nie zobaczymy.
0
Taa przyzwyczajony i brak problemów z adaptacją, Arda tak samo znał doskonale La Liga.
0
A to Pipa :D
0
W końcu jeszcze dojdzie do tego że Ney pójdzie z Barcy i tyle będzie widziany. Ciul wie jak on na to wszystko patrzy i czy kasa go ciągnie.
0
Wpadnie taka grupa idiotów, a za nich ma ponosić winę cała reprezentacja, żenujące.
2
Dobra wiadomość , nic tylko czekać na jego przybycie.
1
W dużej mierze będzie zależeć też to czy Ney będzie twardo chciał kontynuować karierę w FCB, czy też zachce mu się zmiany klubu..
0
Jak to dobrze że w końcu zabrali się za przedłużenie kontraktu z Szefem.
1
W sumie szkoda że Girona nie awansowała, może następnym razem..
0
Kto wie może jeszcze kiedyś powróci do Barcy, zobaczymy jak się rozwinie.
1
Może od nowego sezonu Busi zagra z Szefem, choć akurat to mało realne, a po drugie taki wariant z tego co pamiętam się nie sprawdzał ;)
0
I to są bardzo mądre słowa.
0
PSG, City, Chelsea.