Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy na której pozycji będzie radził sobie najlepiej.
2
Chciałbym by został i odniósł sukces w Barcy, ale gdyby dali naprawdę dobrą kasę to czemu nie?
0
Wszystko zwala się naraz, po prostu masakra.
0
Co zrobisz? Nic nie zrobisz...
1
Tak za darmo, przecież Barca to Caritas...
4
Zostaje mu życzyć powodzenia :)
1
Ciekawe kiedy w końcu skończą się te wszystkie newsy i Barca kupi kogoś na zmiennika MSN.
35
Najwidoczniej sam czuje że nie jest gotów na Europejskie boiska.
0
Wszystko się okaże w najbliższych miesiącach.
1
Kompletnie go nie widzę w Barcelonie.
3
To selekcjoner wie najlepiej czy zagrał dobrze czy źle.
23
Duży szacunek dla Ronaldo za tą wypowiedź. Brawo.
1
Gdyby nie te kontuzje, to jestem pewien że jego sytuacja byłaby inna, ale cóż wyszło inaczej. Szkoda.
3
Oby słowa Tarzana się spełniły i Bartra wyrósł na klasowego obrońcę, który w przyszłości powróci do Barcy.
0
Super wiadomość, miejmy nadzieję że będzie otrzymywał sporo szans na grę.
0
Dokładnie, dobrze piszesz.
2
Jeśli tylko nadal dobrze będzie się rozwijał, to Barca będzie miała obrońcę na długie lata.
2
Costa to niech siedzi dalej w BPL, ja tam nie chcę patrzeć znowu na jego agresję boiskową, bo wygląda jak jakiś bandyta.
0
Nie ma co się nastawiać zbytnio, wielu już takich było.
0
Teraz to codziennie będzie pewnie o tym artykuł.
1
Dobrze wiedzieć, bo jak coś to na bramkę się nada :D
2
Tak, od razu 100 mln :)
1
Co jak co, lecz nie sądziłem że słowa Leo mogą wywołać takie coś...
3
I super, nic tylko trzymać kciuki by tak było, bo oglądać Szefa na boisku jak gra to sama przyjemność.
0
Johnson w Barcelonie? Hahahha.
1
Oby tylko naprawdę dostawał sporo szans gry.
2
Jak nie będzie chciał do Realu tylko do Barcy to Perez sobie może :)
1
Wszystko wyjdzie w praniu.
2
Co za bydło na tym świecie jest to brak słów, bo to nie są ludzie.
10
Ney 3 mln więcej od Leo? Ja się pytam za co? Nikt nie jest wart więcej w zespole niż Messi, coś się im chyba poprzestawiało w głowach. Oby to była nieprawda.