Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra wiadomość, bardzo liczę na Sampera.
0
Ja pierdziele co oni zrobili, wypożyczenie sądziłem że będzie ale nie sprzedaż. Brawo zarząd.
0
Co te ludzie nie wymyślą by zobaczyć Leo :D
0
Świetny artykuł. Oby mu się udała kariera w Barcelonie i zdobył sympatię kibiców :)
0
Oby udało się znaleźć szybkie wyjście z tej sytuacji, tym bardziej że lepiej będzie dla niego jeśli chce grać regularnie.
2
Leoś i tak zapewne wróci przed końcem terminu wakacyjnego :)
0
Kurcze, oby tylko obyło się bez kontuzji..
0
Najważniejsze aby miał zapewniony rozwój i miejsce w składzie.
0
Bardzo dobrze powiedział o tym jak się uparli tylko na Barce!!!
0
Póki co może i tak mówi, ale prędzej czy później zmieni zdanie.
0
Pepe? Za co ja się pytam? Jak zwykle ranking żenada.
0
Niech odpoczywa :)
19
Chciałbym by Halilović pograł w pierwszej drużynie, ale mało realne.
0
Mata w Espanyolu? Że aż tak nisko by upadł?
0
Kapitalne pożegnanie :)
0
Tylko ciekawe czy są skłonni zaoferować więcej niż Besiktas.
0
Pracowity ten dyrektor Barcy nie ma co.
0
Taki klub jak Barca a nie ma sponsora który zapłaci fajną kasę.
0
Już nie mogę się doczekać spotkań z udziałem Barcy :)
0
Heh tyle zarabia i jeszcze podwyżka, to jest życie...
5
Ney ma raczej rację co do tej ZP, może i Ronaldo nie grał nic wielkiego na tym turnieju ale mimo wszystko wygrał.
0
Oby tylko Lisy nie rozsprzedali składu, a co do niego to nie wiem bo nie oglądam BPL.
0
Osobiście mi się nie podoba.
0
Skoro wierzy w swoje umiejętności, to niech zostanie i pokaże swoją najlepszą wersję.
2
Niech nadal zdobywa z Barcą wiele pucharów :)
1
Jak najbardziej dobra propozycja, Umtiti byłby na zmiennika, młody lecz doświadczony.
0
Arsenal to było dla niego najlepsze miejsce, był tam niezastąpiony.
0
Ale im się we łbie przewraca na świecie z tymi zamachami..
3
Jaka lipa że Breel Embolo przeszedł do Schalke :/
5
To co my zgarniamy 3 pkt a Real na początek traci? :D Nie mam nic przeciwko :D