Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Oby teraz przyszła kolej Ter Stegena, liczę bardzo że to on będzie bronił w lidze.
3
Szkoda, ale cóż takie życie.
0
6 mln to nie tak dużo patrząc jakim jest zawodnikiem i co może dać drużynie.
2
Fajnie że Leicester się nie osłabiło.
0
He he Barca oddaje graczy za darmo a Real dostaje 25 baniek za Jese :)
5
Jego doświadczenie, instynkt strzelca w polu karnym i wzrost dałoby o sobie znać w drużynie, oby go sprowadzili.
21
Cenię sobie bardzo postawę Bravo na boisku, ale jak ma ktoś odejść to właśnie on, Ter Stegen to przyszłość Barcy i nie mogą go stracić.
2
Wow 15 mln to bardzo dużo, fajnie byłoby gdyby to była prawda.
9
To niech idzie jak takie ma podejście, straszył będzie :)
0
Źródło Sport? Tak więc mało realne info.
2
Nie ma co go tak wypożyczać, trzeba mu dawać szanse.
2
Kiedyś tak, ale na pewno nie w najbliższym czasie :)
2
Trzeba trzymać kciuki za Neymara, oby mu się udało go przekonać do gry na Camp Nou.
1
Czy oni naprawdę w tych klubach upadli na głowę i myślą że Barca będzie im oddawać każdego piłkarza za darmo?
0
Całe szczęście że to jednak ploty.
3
He nie ma to jak wyłożyć grube miliony, by potem oddać go za darmo i to jeszcze przed trzydziestką :)
2
Wara od niego, niech sobie kogo innego sprowadzą.
57
Janusze biznesu :)
11
Oby tylko nie zakończyło się na wypożyczeniach, bo bardzo liczę że kiedyś Samper będzie podstawowym zawodnikiem Barcy.
0
Niech pokaże na co go stać, powodzenia dla Martina!!
0
Oby mu się dobrze wiodło, zawsze i nadal będę mu kibicował.
0
Łoo ludzie ale wynalazek...
5
Ja tam bym się cieszył gdyby United w końcu wróciło na szczyt.
0
He dobrze mówi :)
1
He Alba w domu pewnie siłka i zapierdziela równo :D
6
Nie wygrywa w rep. bo ma takich kolegów lipnych co sam na sam nie wykorzystują (Higuain).
0
Czuję że Denis będzie ogromnym wzmocnieniem.
0
Martinez jak na pierwszy mecz klapa, ale może jeszcze się poprawi, na to trzeba liczyć.
7
Oby ostatnie zdanie się spełniło :)
2
Nie ma to jak okładka AS na którym jest Ronaldo pokazany niby o meczu z Chelsea, a jego tam nawet nie było, beka z nich :D