14

Oby teraz przyszła kolej Ter Stegena, liczę bardzo że to on będzie bronił w lidze.

3

Szkoda, ale cóż takie życie.

0

6 mln to nie tak dużo patrząc jakim jest zawodnikiem i co może dać drużynie.

2

Fajnie że Leicester się nie osłabiło.

0

He he Barca oddaje graczy za darmo a Real dostaje 25 baniek za Jese :)

5

Jego doświadczenie, instynkt strzelca w polu karnym i wzrost dałoby o sobie znać w drużynie, oby go sprowadzili.

21

Cenię sobie bardzo postawę Bravo na boisku, ale jak ma ktoś odejść to właśnie on, Ter Stegen to przyszłość Barcy i nie mogą go stracić.

2

Wow 15 mln to bardzo dużo, fajnie byłoby gdyby to była prawda.

9

To niech idzie jak takie ma podejście, straszył będzie :)

0

Źródło Sport? Tak więc mało realne info.

2

Nie ma co go tak wypożyczać, trzeba mu dawać szanse.

2

Kiedyś tak, ale na pewno nie w najbliższym czasie :)

2

Trzeba trzymać kciuki za Neymara, oby mu się udało go przekonać do gry na Camp Nou.

1

Czy oni naprawdę w tych klubach upadli na głowę i myślą że Barca będzie im oddawać każdego piłkarza za darmo?

0

Całe szczęście że to jednak ploty.

3

He nie ma to jak wyłożyć grube miliony, by potem oddać go za darmo i to jeszcze przed trzydziestką :)

2

Wara od niego, niech sobie kogo innego sprowadzą.

57

Janusze biznesu :)

11

Oby tylko nie zakończyło się na wypożyczeniach, bo bardzo liczę że kiedyś Samper będzie podstawowym zawodnikiem Barcy.

0

Niech pokaże na co go stać, powodzenia dla Martina!!

0

Oby mu się dobrze wiodło, zawsze i nadal będę mu kibicował.

0

Łoo ludzie ale wynalazek...

5

Ja tam bym się cieszył gdyby United w końcu wróciło na szczyt.

0

He dobrze mówi :)

1

He Alba w domu pewnie siłka i zapierdziela równo :D

6

Nie wygrywa w rep. bo ma takich kolegów lipnych co sam na sam nie wykorzystują (Higuain).

0

Czuję że Denis będzie ogromnym wzmocnieniem.

0

Martinez jak na pierwszy mecz klapa, ale może jeszcze się poprawi, na to trzeba liczyć.

7

Oby ostatnie zdanie się spełniło :)

2

Nie ma to jak okładka AS na którym jest Ronaldo pokazany niby o meczu z Chelsea, a jego tam nawet nie było, beka z nich :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?