6

Gumbau i ten jego wyraz twarzy rozwala :D

0

Gość koszulka Celticu a szal Barcy :D

0

Pierwsza połowa na plus, choć tyły nie w formie.

2

Ale dziś z tyłu błędów, masakra.

0

Munirrrrrrrr gooooooooool :D

2

Martinez nie będzie miał chociaż doła hahaha :D

0

Hahah błyskawiczna odpowiedź! :D

0

Przyjęcie piłki pierwsza klasa, brawo!

0

Ja pierdziele co to było!!!!!!!!!!

0

Leo co zagrał...

0

Ardaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooool :)

0

Ależ błąd........

0

Najważniejsze ogniwa muszą pozostać, proste.

0

Jazda Barca z nimi :D

0

To było pewne, tylko pytanie gdzie trafi na 100%.

43

Piękny list! :)

18

Adriano swój chłop!

0

12 mln?? Czy ja dobrze widzę? Taka oferta często się nie trafia.

0

Za rok to może być zupełnie inaczej ;P

2

Gomeza to akurat chętnie bym widział jako zmiennika, zdarzało mi się oglądać spotkania z Ligi Tureckiej i dobrze tam sobie radził, a co najważniejsze strzelał bramki.

2

W końcu, nie mogłem się już doczekać :) Ciekaw jestem co pokaże Marlon.

6

Wykonał swoją misję w Barcelonie, czas na zmiany. Powodzenia mu życzę.

0

I tak zapewne nie dołączy do Barcy.

0

Zapowiada się ciekawa rywalizacja na PO :)

2

Chciałbym aby pograł w pierwszej drużynie, ale chyba nikłe szanse na to, dlatego lepiej aby został wypożyczony, niech zbiera cenne doświadczenie.

0

Może w końcu tam odpali? Życzę mu tego.

1

Rekordowo niski koszt transferu :D He he.. :D Kogoś coś boli :P

2

W końcu będzie co oglądać :)

2

Sergi jest zajebisty, ale ja stawiam na Vidala :)

2

Ma się od kogo uczyć to pewne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?