1

Liczę w drugiej połowie na gole ze strony naszych.

0

Ajjj Suarez ale blisko...

2

Hahaha zraszacz na sędziego.

0

1-0 dla The Reds.

0

Masakra :D

0

Hejt na Turana tylko jak on miał to trafić skoro obrońca Liverpool był pierwszy...

2

Jak miał to niby trafić?

1

Ja pierdziele Messi słupek...

0

Pisałem o tym rano, Mane to znakomity zawodnik.

1

I lipa Liverpool prowadzi 1-0.

2

Spoko, też szanuję Twoje zdanie.

9

A ja mam nadzieję że Ter Stegen.

0

Na Mane to trzeba uważać..

0

Fajnie że Ter Stegen broni, mam nadzieję że pokaże że to on zasługuje na miano pierwszego bramkarza :) VeB!

0

Poczekał i wybrał najlepiej jak tylko mógł :)

0

Niech Lucho i nasi dadzą dziś popis i wygrają z The Reds.

2

Mane - on jest zajebisty, pamiętam jak oglądałem spotkania Salzburg to wymiatał tam aż miło, Wijnaldum to samo jak grał w PSV też dobry transfer, potrafi nieźle namieszać, dobre transfery przeprowadzili The Reds. Dziś liczę na wielkie emocje i zwycięstwo Barcy. VeB!

0

Dokładnie zgadzam się z Tobą.

2

Fajnie to klub rozegrał że jeśli zagra 5 spotkań to mogą go wykupić za jedyne 5 mln. Oby mu się udało w Barcelonie.

0

Messi chociaż coś grał na CA a Ronaldo? Nic.

0

Że tak powiem za przeproszeniem, o dupe rozbić takie głosowanie.

2

Dobrze powiedział, w Barcelonie nie miałby szans na pierwszy skład, więc wybrał to co lepsze dla niego.

0

Oby w tym sezonie udało się zdobyć tryplet :)

3

Większość skraca wakacje, to się może podobać, widać że są głodni gry i sukcesów :)

2

Brak Suareza hahahha.

2

Wielka szkoda że tak się potoczyła jego kariera w Barcelonie, chciałbym by nie miał tylu kontuzji i grał tak jak w Arsenalu.

0

Może El Pistolero coś ustrzeli :)

0

Jak to kim? Jest wyjątkowy, ma to w nicku :D

0

Ciekaw jestem jaką decyzję ostatecznie podejmie Lucho, ktoś będzie pokrzywdzony to pewne, ale cóż taka piłka.

0

Szybko mu przeszło jeśli to prawda he he :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?