Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liczę w drugiej połowie na gole ze strony naszych.
0
Ajjj Suarez ale blisko...
2
Hahaha zraszacz na sędziego.
0
1-0 dla The Reds.
0
Masakra :D
0
Hejt na Turana tylko jak on miał to trafić skoro obrońca Liverpool był pierwszy...
2
Jak miał to niby trafić?
1
Ja pierdziele Messi słupek...
0
Pisałem o tym rano, Mane to znakomity zawodnik.
1
I lipa Liverpool prowadzi 1-0.
2
Spoko, też szanuję Twoje zdanie.
9
A ja mam nadzieję że Ter Stegen.
0
Na Mane to trzeba uważać..
0
Fajnie że Ter Stegen broni, mam nadzieję że pokaże że to on zasługuje na miano pierwszego bramkarza :) VeB!
0
Poczekał i wybrał najlepiej jak tylko mógł :)
0
Niech Lucho i nasi dadzą dziś popis i wygrają z The Reds.
2
Mane - on jest zajebisty, pamiętam jak oglądałem spotkania Salzburg to wymiatał tam aż miło, Wijnaldum to samo jak grał w PSV też dobry transfer, potrafi nieźle namieszać, dobre transfery przeprowadzili The Reds. Dziś liczę na wielkie emocje i zwycięstwo Barcy. VeB!
0
Dokładnie zgadzam się z Tobą.
2
Fajnie to klub rozegrał że jeśli zagra 5 spotkań to mogą go wykupić za jedyne 5 mln. Oby mu się udało w Barcelonie.
0
Messi chociaż coś grał na CA a Ronaldo? Nic.
0
Że tak powiem za przeproszeniem, o dupe rozbić takie głosowanie.
2
Dobrze powiedział, w Barcelonie nie miałby szans na pierwszy skład, więc wybrał to co lepsze dla niego.
0
Oby w tym sezonie udało się zdobyć tryplet :)
3
Większość skraca wakacje, to się może podobać, widać że są głodni gry i sukcesów :)
2
Brak Suareza hahahha.
2
Wielka szkoda że tak się potoczyła jego kariera w Barcelonie, chciałbym by nie miał tylu kontuzji i grał tak jak w Arsenalu.
0
Może El Pistolero coś ustrzeli :)
0
Jak to kim? Jest wyjątkowy, ma to w nicku :D
0
Ciekaw jestem jaką decyzję ostatecznie podejmie Lucho, ktoś będzie pokrzywdzony to pewne, ale cóż taka piłka.
0
Szybko mu przeszło jeśli to prawda he he :)