Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak już brać, to takiego Alvesa, Areola jest młody i po co ma siedzieć na ławie gdyby Ter Stegen miał pierwszy skład.
5
W City będzie miał pierwszy skład, Mats w Barcelonie to samo i obaj powinni być zadowoleni.
1
Pytanie czy Munir i Samper by tam coś grali w ogóle.
2
Oby jutro nasi mogli świętować :)
2
Dziwię się że jeszcze kibice Nietoperzy wytrzymują to rozsprzedawanie składu.
3
Alves zdecydowanie lepszy.
0
Oby tylko go wykupili po sezonie.
0
Te odpowiedzi Lucho są po prostu mistrzowskie! :)
2
Jeśli miałby tam pierwszy skład lub bardzo częste występy, to jest to bardzo dobra opcja dla niego by się nadal rozwijać i zdobywać doświadczenie.
1
Jeśli Ter Stegen ma mieć pierwszy skład, to innego wyjścia nie ma tylko odejście Bravo, jest dobry by być na ławce, a obaj się nie pogodzą swoimi rolami w Barcelonie.
0
Jak tak dalej pójdzie to Valencii nie wróżę dobrej sytuacji w Lidze.
0
Gdyby Fabregas przeszedł do Realu, to już nie wiem co o nim myślałbym mając przed oczami jak kiedyś całował koszulkę Barcy.
7
Ligowy średniak, Real Madryt - w pierwszej chwili inaczej to zrozumiałem haha :D
6
Odeszły takie legendy jak Puyol, Xavi i Barca sobie dobrze radzi, wiadome ból jest ale jak odejdzie Bravo to i bez niego wiem że Barca nie straci na wartości, Ter Stegen to nie amator.
2
Dobrze napisałeś, jest znakomitym bramkarzem, ale nie wiem jak można w 2 lata już go nazywać legendą, może pomnik mu dać od razu..
4
Roni był totalnym magikiem w Barcy, jego styl poruszania się z piłką do dziś mnie zachwyca.
10
Gdyby jeszcze przy tym trafił do Barcy Paco to już miazga, kompletna kadra byłaby na sezon. Ale trzeba czekać na oficjalne informacje.
8
A Pep miał nikogo nie podkradać z Barcy heh, ale dobra kasa trzeba przyznać, a to że Ter Stegen dostanie Ligę i LM jeszcze lepiej mnie cieszy :)
0
Oby tylko ją wykorzystał, bo potencjał ma niesamowity.
5
Sergi jest zajebisty, ale ja liczę też na Vidala :)
6
Jeśli mu nie odpowiada LM i PK to jego wybór, Ter Stegen jakoś dwa sezony wytrzymał.
5
Wypożyczanie tylko ciągłe a i tak w Barcelonie już nie zagra, to nie ma zupełnie sensu, najlepsza opcja do sprzedaż definitywna.
5
A niektórzy pisali tutaj że Rakieta nic nie robi na boisku, a prawda jest taka że to on odwala czarną robotę, niedoceniany jak Busi.
2
Niech wracają do zdrowia, dobrze że jest duże pole manewru w środku pola.
0
Mają całkowitą rację :)
9
Zawodnik który potrafi pomóc drużynie tam gdzie tylko Lucho go wystawi :)
6
Miejmy nadzieję że Barca nie pozwoli Realowi na to by przełamali złą passę w Lidze ;)
3
Teraz na Camp Nou ich dobić i będzie można świętować pierwszy puchar w tym sezonie :)
4
On im odpowiada golami :)
0
Munir jak widać się nie poddaje, i bardzo dobrze :)