Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze powiedział o Pogbie, te kwoty są po prostu chore, ale cóż będzie jeszcze gorzej i tak na pewno.
7
Fajnie byłoby gdyby poszedł do klubu który da mu gwarancję występów co mecz, to by wpłynęło na jego rozwój i zdobył cenne doświadczenie co jest mu jeszcze potrzebne.
2
Dobry artykuł, fajnie się czytało. Dla mnie to Mats Liga a Bravo LM + PK, tylko czy taki układ przejdzie? Nawet nie jest wiadome co planuje Lucho, trzeba czekać, jaką decyzję podejmie taką trzeba uszanować.
2
Digne najlepsza opcja na ten moment, mam nadzieję że się dobrze zaprezentuje i zdobędzie zaufanie Enrique.
0
Dziwię się że Mathieu taka ocena.
9
Oby tylko ta kontuzja nie popsuła mu planu na cały sezon.
2
Myślę że by sobie poradził gdyby przyszedł, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
2
Już ma 25 lat? Kiedy to zleciało, i jak zwykle pewnie w ostateczności nic za niego nie dostanie klub bo skończy się na wypożyczeniach i potem wolna karta.
5
Ja pierdziele kolejny pech jego, mimo wszystko liczę że to on będzie w tym sezonie pierwszym bramkarzem.
0
Będzie miała Barca z niego pożytek :)
2
Wczoraj ładnie zagrał :)
6
Mocno zdziwiony jestem tym że Villarreal zwolniło Marcelino, ale to ich decyzja.
2
Arda wczoraj naprawdę rozegrał znakomity mecz na tej pozycji, oby tylko teraz częściej tam go Lucho ustawiał, widać że mu to odpowiada.
3
Akurat Czarna perła to dobry pomysł ;)
7
A asysta do Suareza palce lizać.
4
Też bym się bardzo cieszył ;) Oby mu się udała kariera w Barcelonie :)
2
Lux jest wygrana :) VeB! :)
2
Poprzeczka Suareza z wolnego :P
0
Douglas :D
1
Kurde faktycznie, mój błąd, dzięki :D
1
Kurcze Sampa gol i 3-2. Każdy z bramkarzy po straconym golu :P
2
I znowu słupek masakra :D
0
Ajjj poprzeczka Ardy.
6
W końcu Umtiti i Gomes!!! :)
0
Fuck już myślałem że wpadnie do bramki dobrze że Masip zdążył :D
1
Ja pierdziele Messi co gol z wolnego!!!!!!!!!! :)
1
Sampa gol i mamy 2-1.
1
Leoooooooooooooo Messi goooooooooooool :)
1
Messi cóż za podanie... :)
3
El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooool :)