1

Żeby nie skończyło się tak iż nikt nie przyjdzie..

0

Co za głupoty, brak słów.

2

Wczoraj zagrał zajebiście, oby tylko takich występów więcej, a będzie z niego bardzo dobry obrońca.

2

Pique i Szef to będzie według mnie nadal podstawowa para obrońców.

2

Enrique o Munir że może rozegrać znakomity sezon, tylko pytanie gdzie w FCB czy na wypożyczeniu? ;)

0

Barca cierpiała, ha ha no nie mogę z tego As.

0

Ja tam nadal uważam że dobrą opcją byłby Gomez, choć Munir ostatnio ładnie forma.

2

I dobrze niech walczy z Albą o pierwszy skład, Jordi może w końcu przyciśnie.

2

Mecz dobry, ale z tyłu słabo, cóż będzie tylko lepiej :) VeB!

1

To mamy 4-2 :D

1

Gra z tyłu to dziś tragedia.

1

Musaa znowu ale błędy masakra.

0

Kapustka :D

2

Musa niczym Pato kiedyś w Milanie z Barcą.

0

Musaaa masakra co zrobił...

0

Jest Szefuncio :)

2

Świetna pierwsza połowa :)

2

I po co czwarty napastnik? :D

2

Munirrrrrrrrrr ale się rozstrzelał :D

0

El Pistoleroooooooo co zrobił haha goooooool :D

1

Munirrrrrrrrrrr gooooooooooool :D

17

Ten Marlon ładnie póki co.

0

Ale szczęscie teraz hahaha :D

0

Suarez xd

0

To jazda Barca po drugie zwycięstwo! :)

14

Oby teraz przyszła kolej Ter Stegena, liczę bardzo że to on będzie bronił w lidze.

3

Szkoda, ale cóż takie życie.

0

6 mln to nie tak dużo patrząc jakim jest zawodnikiem i co może dać drużynie.

2

Fajnie że Leicester się nie osłabiło.

0

He he Barca oddaje graczy za darmo a Real dostaje 25 baniek za Jese :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?