Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żeby nie skończyło się tak iż nikt nie przyjdzie..
0
Co za głupoty, brak słów.
2
Wczoraj zagrał zajebiście, oby tylko takich występów więcej, a będzie z niego bardzo dobry obrońca.
2
Pique i Szef to będzie według mnie nadal podstawowa para obrońców.
2
Enrique o Munir że może rozegrać znakomity sezon, tylko pytanie gdzie w FCB czy na wypożyczeniu? ;)
0
Barca cierpiała, ha ha no nie mogę z tego As.
0
Ja tam nadal uważam że dobrą opcją byłby Gomez, choć Munir ostatnio ładnie forma.
2
I dobrze niech walczy z Albą o pierwszy skład, Jordi może w końcu przyciśnie.
2
Mecz dobry, ale z tyłu słabo, cóż będzie tylko lepiej :) VeB!
1
To mamy 4-2 :D
1
Gra z tyłu to dziś tragedia.
1
Musaa znowu ale błędy masakra.
0
Kapustka :D
2
Musa niczym Pato kiedyś w Milanie z Barcą.
0
Musaaa masakra co zrobił...
0
Jest Szefuncio :)
2
Świetna pierwsza połowa :)
2
I po co czwarty napastnik? :D
2
Munirrrrrrrrrr ale się rozstrzelał :D
0
El Pistoleroooooooo co zrobił haha goooooool :D
1
Munirrrrrrrrrrr gooooooooooool :D
17
Ten Marlon ładnie póki co.
0
Ale szczęscie teraz hahaha :D
0
Suarez xd
0
To jazda Barca po drugie zwycięstwo! :)
14
Oby teraz przyszła kolej Ter Stegena, liczę bardzo że to on będzie bronił w lidze.
3
Szkoda, ale cóż takie życie.
0
6 mln to nie tak dużo patrząc jakim jest zawodnikiem i co może dać drużynie.
2
Fajnie że Leicester się nie osłabiło.
0
He he Barca oddaje graczy za darmo a Real dostaje 25 baniek za Jese :)