0

Kurde i znowu sytuacja stoi w miejscu, a wydawało się że już odejdzie.

11

W końcu powróciły konferencje Lucho, tęskniłem za nimi :D

0

Ciekawe ile klub zarobi na tym transferze.

0

Jak mu zależy na kasie to niech sobie idzie w ciul, możliwe że skończy jak gwiazdeczka Robinho.

33

Już myślałem że Douglas ma powołanie :D

1

O ja pierdziele, 120 baniek za Pogbe, świat oficjalnie schodzi na psy.

1

Silna wola się ukazuje :D

0

Widać ma dobrze poukładane w głowie i wie czego chce, takich piłkarzy się ceni.

1

Taka przepaść - Arsenal - Barca by wylądować w Rubinie.

1

Świetny wywiad z Generałem.

0

Szkoda że Martin nie odpalił, tak bardzo na niego liczyłem i zawsze mu kibicowałem, ale nadal będę.

0

24 mln to niech sobie wsadzą daleko, szukają jeleni i myślą że klub tak szybko go odda, a tym bardziej ile wydał na niego. Choć po ostatnich ruchach wszystko jest możliwe..

0

Tego sponsora co mają The Reds nawet nie znam.

0

Za Soriano by sobie trochę zawołali tak mi się wydaje, a po drugie lepiej Vietto.

1

Mam nadzieję że Umtiti będzie przed nim.

0

Akurat Luis daje więcej niż Neymar na boisku z siebie.

1

65 mln za Gomesa heheh dobre sobie. Zwykły pomocnik.

0

Dziwna nazwa, ciężko się będzie przyzwyczaić do tego po latach :D

0

I bardzo dobrze, niech sobie tam siedzi nadal.

0

Oby mu się udało i w przyszłości godnie zastąpił Busiego :)

0

Niech nadal strzela te najważniejsze gole i będzie dobrze :)

0

Szkoda jeśli to prawda..

0

Dziwne że Mathieu nie ma szluga w ręce :D

0

Oby doprowadzili go do najlepszej formy :)

0

Jeśli Verma odejdzie, a wątpię by tak się stało.

0

Z niecierpliwością czekam co zaprezentuje na boisku :)

0

Dobra wiadomość, bardzo liczę na Sampera.

0

Ja pierdziele co oni zrobili, wypożyczenie sądziłem że będzie ale nie sprzedaż. Brawo zarząd.

0

Co te ludzie nie wymyślą by zobaczyć Leo :D

0

Świetny artykuł. Oby mu się udała kariera w Barcelonie i zdobył sympatię kibiców :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?