Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde i znowu sytuacja stoi w miejscu, a wydawało się że już odejdzie.
11
W końcu powróciły konferencje Lucho, tęskniłem za nimi :D
0
Ciekawe ile klub zarobi na tym transferze.
0
Jak mu zależy na kasie to niech sobie idzie w ciul, możliwe że skończy jak gwiazdeczka Robinho.
33
Już myślałem że Douglas ma powołanie :D
1
O ja pierdziele, 120 baniek za Pogbe, świat oficjalnie schodzi na psy.
1
Silna wola się ukazuje :D
0
Widać ma dobrze poukładane w głowie i wie czego chce, takich piłkarzy się ceni.
1
Taka przepaść - Arsenal - Barca by wylądować w Rubinie.
1
Świetny wywiad z Generałem.
0
Szkoda że Martin nie odpalił, tak bardzo na niego liczyłem i zawsze mu kibicowałem, ale nadal będę.
0
24 mln to niech sobie wsadzą daleko, szukają jeleni i myślą że klub tak szybko go odda, a tym bardziej ile wydał na niego. Choć po ostatnich ruchach wszystko jest możliwe..
0
Tego sponsora co mają The Reds nawet nie znam.
0
Za Soriano by sobie trochę zawołali tak mi się wydaje, a po drugie lepiej Vietto.
1
Mam nadzieję że Umtiti będzie przed nim.
0
Akurat Luis daje więcej niż Neymar na boisku z siebie.
1
65 mln za Gomesa heheh dobre sobie. Zwykły pomocnik.
0
Dziwna nazwa, ciężko się będzie przyzwyczaić do tego po latach :D
0
I bardzo dobrze, niech sobie tam siedzi nadal.
0
Oby mu się udało i w przyszłości godnie zastąpił Busiego :)
0
Niech nadal strzela te najważniejsze gole i będzie dobrze :)
0
Szkoda jeśli to prawda..
0
Dziwne że Mathieu nie ma szluga w ręce :D
0
Oby doprowadzili go do najlepszej formy :)
0
Jeśli Verma odejdzie, a wątpię by tak się stało.
0
Z niecierpliwością czekam co zaprezentuje na boisku :)
0
Dobra wiadomość, bardzo liczę na Sampera.
0
Ja pierdziele co oni zrobili, wypożyczenie sądziłem że będzie ale nie sprzedaż. Brawo zarząd.
0
Co te ludzie nie wymyślą by zobaczyć Leo :D
0
Świetny artykuł. Oby mu się udała kariera w Barcelonie i zdobył sympatię kibiców :)