0

Wielkie brawa dla klubu za ten transfer, przyda się na 100%.

0

Zobaczymy jak mu się będzie układać w Barcelonie ;)

13

Jeszcze będą żałować że go sprzedali :)

0

Proszę, proszę, kto by się spodziewał że taka bomba wiadomość się ukaże, jeżeli to prawda to świetny transfer za dobrą cenę.

3

Dobrze piszesz!

0

Jak by rzucili 20 mln to dobra oferta, a stać ich to pewne.

0

Tak to już jest - 90% plotek - 10% prawdy - pismaki...

0

Z tą ZP niestety ale czuję że tak właśnie będzie i otrzyma Ronaldo..

4

Beznadzieja artykuł i tyle w temacie.

7

Bardzo dobra reakcja ze strony klubu, on musi zostać w Barcelonie i być pierwszym bramkarzem :)

0

Gdyby dali 12 mln to byłoby zajebiście jak na zawodnika który większość sezonu był kontuzjowany.

2

Ja tak samo :D

0

Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Ney nadal gra w Barcelonie.

0

Mogliby w końcu kupić jakiegoś napastnika na zmiennika tridente.

3

Najgorszy turniej jaki widziałem.

1

Są ludzie którzy nie mogą przełknąć tego że Leo jest najlepszy i niszczą mu życie.

0

Oby to były zwykłe plotki, wierzę że Leo nie zostawi Barcelony.

0

Już widzę poranny przegląd prasy, jakie to będzie pisanie o fenomenalnym Ronaldo, który grał cały turniej jak z nut :)

18

Szkoda strzępić ryja.

0

8 mln niech dają będzie git.

5

A mi wystarczy by w końcu już ponownie oglądać mecze Barcy :)

0

Bravo odejdzie czuję, zostanie Ter Stegen, Masip i jakiegoś trzeciego młodego Barca sprowadzi. Zobaczymy jak to będzie.

6

Niech ładuje i walczy z Bravo o miano pierwszego bramkarza :)

0

Bardzo fajny wywiad, oby takich pojawiało się więcej.

0

Jego torpedy z lewej nogi były kapitalne, oby tam grał.

1

Życzę dziś Francji by wygrali.

0

Podkarpackie :D

0

Dzięki!!!

7

Wpadajcie się napić do mnie, mam dziś urodziny :D

0

Karierę ma jak dotąd ciekawą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?