Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie brawa dla klubu za ten transfer, przyda się na 100%.
0
Zobaczymy jak mu się będzie układać w Barcelonie ;)
13
Jeszcze będą żałować że go sprzedali :)
0
Proszę, proszę, kto by się spodziewał że taka bomba wiadomość się ukaże, jeżeli to prawda to świetny transfer za dobrą cenę.
3
Dobrze piszesz!
0
Jak by rzucili 20 mln to dobra oferta, a stać ich to pewne.
0
Tak to już jest - 90% plotek - 10% prawdy - pismaki...
0
Z tą ZP niestety ale czuję że tak właśnie będzie i otrzyma Ronaldo..
4
Beznadzieja artykuł i tyle w temacie.
7
Bardzo dobra reakcja ze strony klubu, on musi zostać w Barcelonie i być pierwszym bramkarzem :)
0
Gdyby dali 12 mln to byłoby zajebiście jak na zawodnika który większość sezonu był kontuzjowany.
2
Ja tak samo :D
0
Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Ney nadal gra w Barcelonie.
0
Mogliby w końcu kupić jakiegoś napastnika na zmiennika tridente.
3
Najgorszy turniej jaki widziałem.
1
Są ludzie którzy nie mogą przełknąć tego że Leo jest najlepszy i niszczą mu życie.
0
Oby to były zwykłe plotki, wierzę że Leo nie zostawi Barcelony.
0
Już widzę poranny przegląd prasy, jakie to będzie pisanie o fenomenalnym Ronaldo, który grał cały turniej jak z nut :)
18
Szkoda strzępić ryja.
0
8 mln niech dają będzie git.
5
A mi wystarczy by w końcu już ponownie oglądać mecze Barcy :)
0
Bravo odejdzie czuję, zostanie Ter Stegen, Masip i jakiegoś trzeciego młodego Barca sprowadzi. Zobaczymy jak to będzie.
6
Niech ładuje i walczy z Bravo o miano pierwszego bramkarza :)
0
Bardzo fajny wywiad, oby takich pojawiało się więcej.
0
Jego torpedy z lewej nogi były kapitalne, oby tam grał.
1
Życzę dziś Francji by wygrali.
0
Podkarpackie :D
0
Dzięki!!!
7
Wpadajcie się napić do mnie, mam dziś urodziny :D
0
Karierę ma jak dotąd ciekawą :)