1

Neymar drugi raz z kolegami będzie przedwczesna wtopa?

5

W Juve ma pierwszy skład, w Barcelonie by tego nie miał zagwarantowane... ale chciałbym by i tak dołączył do Barcy.

1

Czas najwyższy by to wszystko się już zakończyło.

7

Teraz będą go prosić, a jak w tamtym roku przegrali w finale to wszystko na Leo zganiali :)

0

Bardzo cenię sobie Bravo, ale jeśli daliby dobrą ofertę to czemu nie skorzystać? Ter Stegen w końcu już zasługuje na bycie podstawowym bramkarzem, jest jeszcze Masip który miałby rolę drugiego, a na trzeciego sprowadzić kogoś młodego, utalentowanego. To tylko takie moje zdanie.

3

Co tu dużo mówić: tragedia.

2

To teraz pozostaje czekać tylko na oficjalke :)

8

Messi pewnie wróci jak Higuain zrezygnuje ;P

10

Co teraz nagle się boją że bez Messiego rep. sięgnie dna? Dziwni ludzie.

2

Nie sądzę by do nich poszedł, ale różnie to bywa w życiu, zobaczymy.

0

Na 8 melonów ich nie stać? Tragedia, co za biedaki.

0

Oby to nastąpiło jak najszybciej.

2

A kupiliby go w końcu albo nie, bo te nowinki już mnie denerwują.

0

Jakby nie patrzeć do doszedł z rep. do dwóch finałów, a że nie wygrali to już inna kwestia.. np. Higuain.

0

Cóż za wzrok, brawo!

4

Popieram Cię w 1000%!!

9

To już wiemy, pisze niżej.

7

0

Teraz nagle chce go nakłaniać do powrotu? Ostatnio mówił co innego.

5

Wrócić pewnie wróci, tylko pytanie kiedy to nastąpi, pewnie na MŚ 2018.

1

Wiecznie na szczycie być nie można, taka już piłka nożna, jeśli chodzi o Hiszpanie.

0

W pewnym momencie życia każdy przechodzi jakieś zmiany. Zostaje mu życzyć powodzenia.

0

Po co ma wracać?

1

Ale jaja na tym Euro.

0

Niech zapomną.

0

A kim niby jest? Piłkarzem, lecz w rep. nieudacznikiem.

1

Gratulacje dla Bravo, ale powiem Wam, że mnie tak denerwowało jak zobaczyłem jak się cieszy na koniec, że aż w myślach mi przeszło aby Ter Stegen na złość teraz był podstawowym bramkarzem w klubie, ale to takie głupie myślenie.. Wygrali drugi raz z rzędu i duży szacunek za to w ich stronę.

7

I takim oto sposobem Rep. Argentyny się posypie na dobre, najważniejsze ogniwa odchodzą. Higuain nieudacznik niech tam zostanie i nadal marnuje 100% setki.

1

Messi pewnie ma gdzieś to że jest w tej 11.

2



Jak to widzę to mnie po prostu krew zalewa, co za człowiek! Tyle już zmarnował w reprezentacji..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?