Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar drugi raz z kolegami będzie przedwczesna wtopa?
5
W Juve ma pierwszy skład, w Barcelonie by tego nie miał zagwarantowane... ale chciałbym by i tak dołączył do Barcy.
1
Czas najwyższy by to wszystko się już zakończyło.
7
Teraz będą go prosić, a jak w tamtym roku przegrali w finale to wszystko na Leo zganiali :)
0
Bardzo cenię sobie Bravo, ale jeśli daliby dobrą ofertę to czemu nie skorzystać? Ter Stegen w końcu już zasługuje na bycie podstawowym bramkarzem, jest jeszcze Masip który miałby rolę drugiego, a na trzeciego sprowadzić kogoś młodego, utalentowanego. To tylko takie moje zdanie.
3
Co tu dużo mówić: tragedia.
2
To teraz pozostaje czekać tylko na oficjalke :)
8
Messi pewnie wróci jak Higuain zrezygnuje ;P
10
Co teraz nagle się boją że bez Messiego rep. sięgnie dna? Dziwni ludzie.
2
Nie sądzę by do nich poszedł, ale różnie to bywa w życiu, zobaczymy.
0
Na 8 melonów ich nie stać? Tragedia, co za biedaki.
0
Oby to nastąpiło jak najszybciej.
2
A kupiliby go w końcu albo nie, bo te nowinki już mnie denerwują.
0
Jakby nie patrzeć do doszedł z rep. do dwóch finałów, a że nie wygrali to już inna kwestia.. np. Higuain.
0
Cóż za wzrok, brawo!
4
Popieram Cię w 1000%!!
9
To już wiemy, pisze niżej.
7
https://www.facebook.com/party.zyciegwiazd/videos/vb.228076400564341/1098594830179156/?type=2&theater
Hahahaha o żesz w mordę ale mają pomysły na piosenkę :D
0
Teraz nagle chce go nakłaniać do powrotu? Ostatnio mówił co innego.
5
Wrócić pewnie wróci, tylko pytanie kiedy to nastąpi, pewnie na MŚ 2018.
1
Wiecznie na szczycie być nie można, taka już piłka nożna, jeśli chodzi o Hiszpanie.
0
W pewnym momencie życia każdy przechodzi jakieś zmiany. Zostaje mu życzyć powodzenia.
0
Po co ma wracać?
1
Ale jaja na tym Euro.
0
Niech zapomną.
0
A kim niby jest? Piłkarzem, lecz w rep. nieudacznikiem.
1
Gratulacje dla Bravo, ale powiem Wam, że mnie tak denerwowało jak zobaczyłem jak się cieszy na koniec, że aż w myślach mi przeszło aby Ter Stegen na złość teraz był podstawowym bramkarzem w klubie, ale to takie głupie myślenie.. Wygrali drugi raz z rzędu i duży szacunek za to w ich stronę.
7
I takim oto sposobem Rep. Argentyny się posypie na dobre, najważniejsze ogniwa odchodzą. Higuain nieudacznik niech tam zostanie i nadal marnuje 100% setki.
1
Messi pewnie ma gdzieś to że jest w tej 11.
2
Jak to widzę to mnie po prostu krew zalewa, co za człowiek! Tyle już zmarnował w reprezentacji..