Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Milik dziś porażka.
3
Przepiękna bramka, nie ma co.
4
O żesz kurna ale gol........
2
Ale szczęście!
0
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Teraz trzeba uważać na Embolo, ten gość potrafi dużo.
2
Brawo Artur.
2
Mam nadzieję że Umtiti jak i Jesus dołączą do Barcy, bo nie trawię gdy jest tyle gadania o zawodniku, codziennie to samo by potem okazało się że i tak nic z tego, tym bardziej że w ich przypadku rozmowy są jak widać bardzo zaawansowane.
0
Ta Broda chyba służy Messiemu :D
0
To było tylko kwestią czasu że Real też będzie zainteresowany Jesúsem.
0
To mnie teraz zaskoczył, cóż za przemiana u jego ojca w wypowiedzi.
9
Chciałbym ich ponownie zobaczyć razem w FCB na boisku..
2
Heh a to Ci dobra ciekawostka :D
0
Nic tylko mu życzyć aby tak się stało!
3
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-04-26/pokonal-raka-i-wraca-do-wielkiej-pilki-stilian-petrov-pomoze-aston-villi/
1
Tyle bramek naładować w tylu spotkaniach :D
0
Może w końcu Lucho da mu szansę? Zobaczymy, fajnie byłoby.
5
Niech nasz mistrz gra w Barcelonie jak najdłużej :)
0
Jak zobaczę oficjalne info że Ney przedłużył kontrakt, to uwierzę w jego miłość do Barcy.
2
Akurat transfer do Interu lub Milanu to krok w tył i to duży.
17
Skoro Iniesta i Busi tak sądzą jeśli chodzi o Neymara, to może jednak wszystko dobrze się potoczy i zostanie w klubie.
10
18 mln to świetna okazja, taka się mało kiedy trafia patrząc co w dzisiejszych czasach dzieje się na rynku transferowym.
0
Tym razem się uda, wierzę w nich :)
0
I bardzo dobrze że Pascual wylatuje z Barcy, czas najwyższy.
3
Ja pierdziele mam tego dość, ja mu nie pasuje gra w FCB to nie idzie proszę bardzo droga wolna, skoro kasa ważniejsza (tak sądzę). Przyjdzie za niego Dybala i po sprawie.
1
Coś za dużo się gada o tym Ney ostatnio, oby tylko nie okazało się że odejdzie ostatecznie. Musi zostać, ale jak poleci za kasą i statusem w drużynie to nic na to nie poradzimy.
0
25 mln + zmienne to dobra propozycja, szkoda że nie odpowiada im to.
0
Jak nie teraz to kiedy? Dłużej pecha już mieć nie mogą, muszą to wygrać.
10
Czuję że to będzie ten ważny moment w karierze dla Leo :)
4
Brawo, oby tak dalej a wygrają CA.