Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten Marquinhos to że tak powiem "dupa wołowa" bo nie potrafi się zdecydować i postawić w klubie, jeśli Barca go chce, to powinien robić wszystko by się udało, na siłę go trzymać nie będą.
2
Jak pech kurna to pech..
5
Wcale się Messiemu i innym nie dziwię, to jest po prostu masakra, cały turniej błyszczeli by w Finale pechowo przegrać :/ Ja tylko ciekawy jestem jak teraz gra Leo będzie wyglądać w Barcelonie..
0
Ciekawe któż to będzie..
1
Szkoda ich, ale taka już jest piłka nożna - nieobliczalna.
0
Bardzo dobrze im pojechał, w pełni go popieram.
0
Jak za 14 mln się nie zgodzą to stwierdzę, że zaczynają myśleć iż mają nie wiadomo jaki talent w drużynie, a wcale tak nie jest. Gość rozegrał kilkanaście spotkań w La Liga i już głośne halo wołają sobie 30 melonów.
4
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13439114_788143797988058_183852204852847485_n.jpg?oh=cfe5740ecb3952a65a7b1f19bbb4c8ff&oe=580812F6
Jak coś to sorry Admini za napis na zdjęciu, ja tego nie robiłem :D
1
Do usunięcia, popsuło się.
11
Pokonać Portugalię i zobaczyć minę Ronaldo byłoby bezcenne :)
1
Ja uważam że Portugalia jest jak najbardziej w zasięgu do pokonania :)
0
Miejmy nadzieję że zostanie w klubie, ale jeśli siła pieniądza będzie silniejsza, to takich w FCB nie potrzeba.
3
Brawa dla naszych że wytrzymali w takim upale tyle minut, a potem zadali decydujący cios. Podobała mi się bardzo gra Grosickiego, Kuby, Krychowiaka, Pazdana i Glika. Oby tylko tak dalej grali. Reszta też na dobrym poziomie.
0
Cała prawda, krótko i na temat.
0
To wszystko się jeszcze okaże , mówić sobie można.
16
Prawda jest taka że te lata odkąd rywalizują ze sobą razem, byłyby nudne gdyby ich nie było. Ronaldo jest jaki jest, ale to wspaniały piłkarz i tylko oby jak najdłużej grali jeszcze.
2
Tak jest mamy to !!!! Polska!!!!!!!!!! Biało czerwoni!!!!!!!!!!
2
Dawaj Krycha!!!!!!!!!
0
Jest Kuba :)
0
Jeszcze dwa i mamy to!!
0
Glik brawo!
0
Ufff jest.
0
Teraz strzelić!
0
Nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Brawo Lewy.
0
I mamy loterię, oby nasi dali radę!
0
Ehh taka sytuacja :/
1
Ja prd ale fuks......
2
Turbo Grosik :D
0
Teraz zmiany i jazda z nimi ze świeżymi siłami.