2

Ten Marquinhos to że tak powiem "dupa wołowa" bo nie potrafi się zdecydować i postawić w klubie, jeśli Barca go chce, to powinien robić wszystko by się udało, na siłę go trzymać nie będą.

2

Jak pech kurna to pech..

5

Wcale się Messiemu i innym nie dziwię, to jest po prostu masakra, cały turniej błyszczeli by w Finale pechowo przegrać :/ Ja tylko ciekawy jestem jak teraz gra Leo będzie wyglądać w Barcelonie..

0

Ciekawe któż to będzie..

1

Szkoda ich, ale taka już jest piłka nożna - nieobliczalna.

0

Bardzo dobrze im pojechał, w pełni go popieram.

0

Jak za 14 mln się nie zgodzą to stwierdzę, że zaczynają myśleć iż mają nie wiadomo jaki talent w drużynie, a wcale tak nie jest. Gość rozegrał kilkanaście spotkań w La Liga i już głośne halo wołają sobie 30 melonów.

4

1

Do usunięcia, popsuło się.

11

Pokonać Portugalię i zobaczyć minę Ronaldo byłoby bezcenne :)

1

Ja uważam że Portugalia jest jak najbardziej w zasięgu do pokonania :)

0

Miejmy nadzieję że zostanie w klubie, ale jeśli siła pieniądza będzie silniejsza, to takich w FCB nie potrzeba.

3

Brawa dla naszych że wytrzymali w takim upale tyle minut, a potem zadali decydujący cios. Podobała mi się bardzo gra Grosickiego, Kuby, Krychowiaka, Pazdana i Glika. Oby tylko tak dalej grali. Reszta też na dobrym poziomie.

0

Cała prawda, krótko i na temat.

0

To wszystko się jeszcze okaże , mówić sobie można.

16

Prawda jest taka że te lata odkąd rywalizują ze sobą razem, byłyby nudne gdyby ich nie było. Ronaldo jest jaki jest, ale to wspaniały piłkarz i tylko oby jak najdłużej grali jeszcze.

2

Tak jest mamy to !!!! Polska!!!!!!!!!! Biało czerwoni!!!!!!!!!!

2

Dawaj Krycha!!!!!!!!!

0

Jest Kuba :)

0

Jeszcze dwa i mamy to!!

0

Glik brawo!

0

Ufff jest.

0

Teraz strzelić!

0

Nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Brawo Lewy.

0

I mamy loterię, oby nasi dali radę!

0

Ehh taka sytuacja :/

1

Ja prd ale fuks......

2

Turbo Grosik :D

0

Teraz zmiany i jazda z nimi ze świeżymi siłami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?