5

Oby nam się ten magik trzymał w najlepszej formie jak najdłużej :)

2

Hmm czyli że można rozumieć Pogba odchodzi? Tylko pytanie gdzie. Oby do Barcy.

0

Spoko, przyjdzie Laporta.

1

To już kilka lat temu było wiadome że te losowania to są machloje.

0

To niech go sobie biorą.

0

Barca niedługo: "Klub wolna ręka".

7

Ty to jak taki wróżbita jesteś dej mi no numery na totka bo jest 15 baniek.

24

Ja już im w nic nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia.

1

I dobrze wywalić tych co się nie potrafią zachować, bydło.

25

Nie ma to jak wybulić grube miliony na zawodnika by potem dać mu odejść za free :) Brawo :)

2

Ale jaja normalnie tego bym się nie spodziewał.

0

Brawo dla Polaków, oby dalej dobrze szło.

3

Wszystkie około pół godziny, skubany :D

15

Bo taka jest prawda!!! Generał dobrze mówi, niech te słowa idą w świat.

0

Czyli jak zawsze media poprzekręcają wszystko.

7

Za to jaką robotę robi Masche na boisku, to bez wątpienia zasługuje na lepszy kontrakt.

6

Zamiast się cieszyć i dobrze bawić na takiej imprezie jak Euro, to oni się napierdzielają. Bezmózgi.

2

Niech teraz wygra CA a potem bierze się ostro za dalsze tytuły z Barcą :)

0

On sam tez jest jednym z najlepszych ŚO na świecie.

6

Wolałbym już koszulkę :D

11

Tak to jest gdy się ma wy****** na takiego zawodnika jak Szef, wcale mu się nie dziwię że doszedł do takiej decyzji. Jak klub go sprzeda to będzie można się ostro wkurzyć.

1

Brawo dla Leo, bramka z wolnego musi być! :) Jaka broda :D

0

Nie zapomnę tego jak zawalał akcję i jeszcze do tego ten jego uśmieszek :D

34

Jak brakuje mu tytułów to niech wbija do Barcy :)

73

50 mln? Czy ich już kompletnie pogięło w sam łeb? Ja się pytam za co płacić tyle piłkarzowi, w dupie się przewraca za przeproszeniem na tym świecie. A co do tej informacji oby to nie było prawdziwe.

10

Nie zdążyłem się dobrze wczytać jak już pokazał się koniec :D

1

Fajny wywiad z Rakietą :)

0

Umtiti OK niech dołączy do Barcy, zobaczymy co potrafi.

1

Teraz nagle nikt niewinny :D Ale dobrze że w końcu koniec tego.

3

To jest kpina żeby nie poinformować go o takiej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?