Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wydaje mi się, że 40 baniek za Marquinhosa to dużo, ale jak ich stać i wiedzą że się opłaci niech kupują.. W końcu to oni rządzą tym klubem.
3
Oby tylko każdy wrócił bez urazów a będzie dobrze.
1
Nie złapałem Leo za rękę, ale mogę powiedzieć tak jaka jest prawda w życiu. Za przekręty się płaci i trzeba się liczyć ze wszystkimi konsekwencjami.
12
Jeśli to faktycznie prawda, to nie pozostanie nic innego jak podziękować mu za wszystko co zrobił dla Barcy i życzyć powodzenia. Teraz Vidal niech dostanie szansę, albo sprowadzić Bellerina :)
10
Jego etap w Barcelonie się na pewno jeszcze nie skończył i musi obowiązkowo pozostać, mam nadzieję że szybko to załatwią.
2
Alaba w Barcelonie to moje marzenie, tak samo jak Pogba. Teraz Las Palmas jednak tylko 10 baniek chcą? Zobaczyli zapewne że nikt im nie da według ich zachcianek 30 to obniżyli. Ciekaw jak to będzie w BPL teraz gdy Mou z Pep się ponownie spotkają.
5
Szkoda bo młody mógłby trochę namieszać.
5
Odkąd kiedy kibicuję Barcelonie, tak zawsze bardzo ceniłem Ikera i Raula z Realu i jest to do dziś.
0
Dawno się tak nie uśmiałem czytając tego newsa.
0
Oby mu się udało zagrać na tym nowym CN.
8
Szkoda że nie znalazło się miejsce dla Roberto.
0
Co na to Ronaldo?
3
Czyżby szykował się wybuchowy transfer do Barcy? Oby!
3
To się nazywa prawdziwa kariera w Barcelonie.
2
Ten kabaret to chyba się nie skończy nigdy.
4
https://www.facebook.com/248300395530287/videos/256782718015388/
Hahaha ten filmik rozwala dosłownie do reszty :D :D
0
Idealny artykuł do wojny.
0
Jak dla mnie to Krycha zasługuje na to by grac non stop a nie tylko zmiennik, więc jestem przeciwny temu by trafił do Barcy.
1
Wiedzą dobrze że Alves jest bardziej do wyjęcia z Barcy niż Mascherano.
2
Ten Morata jest naiwny że chce wracać do Realu, ale jego życie.
0
Najważniejsze że już wszystko załatwione i ten temat zakończony.
2
Tak, tak kurna, lepiej tylko myśleć o zakupie, a o Vidalu już zapomnieć, masakra przecież wiemy co on potrafi, tylko trzeba mu dać zapewne więcej szans by się rozwinął. Choć Bellerina bym bardzo chętnie akurat w Barcy widział.
0
Tak jak pisałem nie jestem co do niego przekonany, ale w sumie gdyby za naprawdę niską kasę chcieli go puścić to może warto spróbować, ale to już Barca podejmie decyzję.
0
Trochę bez sensu że ma odejść za darmo, lepiej już dostać ze 3-4 mln niż za friko, ale chyba nie ma chętnych za kasę.
0
W pełni Cię popieram jeśli chodzi o Vidala i Roberto!
0
Co on bierze ja się pytam, dobry towar :D
0
Jest takie powiedzenie: Gdzie się człowiek śpieszy, tam się diabeł cieszy. Tu się sprawdziło.
0
Wszystko fajnie, tylko żeby faktycznie "coś" grał po powrocie...
3
Czasami to w rodzinie się własnemu nie ufa, taka jest prawda, już spotkałem się z takimi sytuacjami, niekiedy lepszy sąsiad niż rodzina. Najgorzej to podpisać coś czego się nie czyta właśnie.
0
Mata w Barcy? Nie widzę tego.