2

Nie dziwię się El Pistolero, chciał pomóc ale wyszło inaczej, musi się czuć teraz fatalnie Luis, tak pięknie mu poszło w Barcelonie a tutaj już koniec. Ale za to naładuje się porządnie na nowy sezon.

2

Kurde tak bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie, no ale ta cena odstrasza.. choć to nie moja kasa, ale mimo wszystko za dużo.

6

Końcówka sezonu w jego wykonaniu była bardzo dobra, liczę na to że z nowym sezonem będzie odgrywał jeszcze lepszą rolę.

2

Oby mu się to spełniło, bo oglądać go w Barcy to sama przyjemność.

4

Jeśli tylko chcą go sprzedać z niską kwotę, to czemu nie, ograny na najwyższym poziomie, a skoro może grac na lewej i prawej to jeszcze lepiej.

4

Gdyby grali w dzisiejszych czasach to by zobaczyli jaki jest poziom.

13

Dobrze powiedział, niech tam zostanie.

7

"Ku*** jego mać" typowe dla Polaka :D :D Fajnie wypowiedział się na temat Bartry, też mam nadzieję że tak będzie, dobry wywiad.

6

I znowu powraca temat Nolito.... Barca ruszać po Pogbe kurde!

2

W życiu nie wolno oglądać się za siebie po Ci z tyłu ktoś ....... :) Ale widać że Szef nie żałuje heh :D

3

To ile spędzi lat w Barcelonie wie tylko Neymar.

0

Pierwszy raz o nim słyszę.

0

Fajny filmik :D

5

Ale beka, 30 lat zamiast młodszego z myślą o przyszłości to takich chcą sprowadzać, brawo dla zarządu. A Vidal ma się marnować, co za polityka, ale niech sobie robią co chcą ich klub.

1

Pogba to do Barcy a nie Realu.

5

W Borussii się rozwinie, a potem powrót za 60 baniek :)

3

Pamiętam Bojana jak miał 18 lat i takie nadzieje z nim wiązano, szkoda że tak to wszystko wyszło, jak dla mnie to zdecydowanie za szybko wprowadzony do 1 zespołu i za dużo gadania jaki to talent itp.

1

Trzeba dać konkretną szansę dla Vidala, wierzę że on jeszcze pokaże na co go stać.

1

To jest dla niego najlepsza opcja, lepiej niech gra niż ma grzać ławę.

27

Leo niech gra do 40 życzę mu tego :)

0

Nie ma co ryzykować, niech w pełni wyleczy się z kontuzji by nie porobiło się gorzej.

1

W Lyon jest dobry, tylko czy w Barcelonie by się sprawdził, różnie może być.

0

Bardzo dobrze że zatrzymali tego świra co planował zamach, tylko pytanie czy inny się nie napatoczy.

1

Ha ha z tym Pitbull dobre :D

10

Niech wszyscy odejdą z PO a potem będzie Masip tam grał..

2

11 asyst - świetny wynik.

0

Z Pique tworzą doskonały duet i liczę na to że będzie kontynuacja tego.

2

Prawda jest taka że na siłę go nie zatrzymają, a jak ktoś dodatkowo zapłaci tyle ile klauzula to niewiele zrobią z tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?