Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie dziwię się El Pistolero, chciał pomóc ale wyszło inaczej, musi się czuć teraz fatalnie Luis, tak pięknie mu poszło w Barcelonie a tutaj już koniec. Ale za to naładuje się porządnie na nowy sezon.
2
Kurde tak bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie, no ale ta cena odstrasza.. choć to nie moja kasa, ale mimo wszystko za dużo.
9
http://playarena.pl/uf/media/images_thumb/thumb_238422-0ac00115-10d5-97fc.png
:)
6
Końcówka sezonu w jego wykonaniu była bardzo dobra, liczę na to że z nowym sezonem będzie odgrywał jeszcze lepszą rolę.
2
Oby mu się to spełniło, bo oglądać go w Barcy to sama przyjemność.
4
Jeśli tylko chcą go sprzedać z niską kwotę, to czemu nie, ograny na najwyższym poziomie, a skoro może grac na lewej i prawej to jeszcze lepiej.
4
Gdyby grali w dzisiejszych czasach to by zobaczyli jaki jest poziom.
13
Dobrze powiedział, niech tam zostanie.
4
https://www.facebook.com/Ludacris/photos/a.10150257898620513.340076.49581355512/10154336469610513/?type=3&theater
Hahahah czego to już nie wymyślą :D
7
"Ku*** jego mać" typowe dla Polaka :D :D Fajnie wypowiedział się na temat Bartry, też mam nadzieję że tak będzie, dobry wywiad.
6
I znowu powraca temat Nolito.... Barca ruszać po Pogbe kurde!
2
W życiu nie wolno oglądać się za siebie po Ci z tyłu ktoś ....... :) Ale widać że Szef nie żałuje heh :D
3
To ile spędzi lat w Barcelonie wie tylko Neymar.
0
Pierwszy raz o nim słyszę.
0
Fajny filmik :D
5
Ale beka, 30 lat zamiast młodszego z myślą o przyszłości to takich chcą sprowadzać, brawo dla zarządu. A Vidal ma się marnować, co za polityka, ale niech sobie robią co chcą ich klub.
1
Pogba to do Barcy a nie Realu.
5
W Borussii się rozwinie, a potem powrót za 60 baniek :)
3
Pamiętam Bojana jak miał 18 lat i takie nadzieje z nim wiązano, szkoda że tak to wszystko wyszło, jak dla mnie to zdecydowanie za szybko wprowadzony do 1 zespołu i za dużo gadania jaki to talent itp.
1
Trzeba dać konkretną szansę dla Vidala, wierzę że on jeszcze pokaże na co go stać.
1
To jest dla niego najlepsza opcja, lepiej niech gra niż ma grzać ławę.
27
Leo niech gra do 40 życzę mu tego :)
0
Nie ma co ryzykować, niech w pełni wyleczy się z kontuzji by nie porobiło się gorzej.
1
W Lyon jest dobry, tylko czy w Barcelonie by się sprawdził, różnie może być.
0
Bardzo dobrze że zatrzymali tego świra co planował zamach, tylko pytanie czy inny się nie napatoczy.
1
Ha ha z tym Pitbull dobre :D
10
Niech wszyscy odejdą z PO a potem będzie Masip tam grał..
2
11 asyst - świetny wynik.
0
Z Pique tworzą doskonały duet i liczę na to że będzie kontynuacja tego.
2
Prawda jest taka że na siłę go nie zatrzymają, a jak ktoś dodatkowo zapłaci tyle ile klauzula to niewiele zrobią z tym.