Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powiem Wam że dobrze mi się kojarzą piłkarze o takiej "karnacji", co by nie mówić było ich kilku w FCB i każdy spisywał się dobrze. Zobaczymy kiedy nastąpi potwierdzenie transferu.
16
Piękne słowa o Andresie a szczególnie o ZP.
0
Dać mu podwyżkę, nowy kontrakt i zapomnieć o tej sprawie już.
0
"Samotny Luis" ;D
6
160 mln za Pogbe, to już podchodzi pod kryminał.
3
Szkoda że Milik tego nie wbił główką do bramki.
0
Wszyscy by chcieli od Barcy za darmo piłkarzy, zapłacić kilka mln to już nie ma kto, supermarket sobie znaleźli.
0
19 mln wydane a kluby nie chcą nawet dać 5 , no świetnie :) Ale lepsze to niż nic..
0
Teraz El Pistolero też będzie się liczył.
2
Może po prostu odpali w nowym sezonie..? Oby tak było, bo szkoda jego kariery i co by nie mówić ogromnej kasy wyłożonej na niego.
8
Zajebiste, super się czytało. Generale wracaj do Barcy!!!
1
Jak widać wcale nie mają zamiaru odpuścić Barcelonie.
1
Skoro ich tam widzi to niech to uczyni, będzie choć spokój z Nolito już.
1
Może faktycznie jego styl pasował tylko do Atletico...
17
I Real się nim nie interesuje? To jest nieprawdopodobne.
5
I bardzo dobrze, dobrych pracowników się nie pozbywa.
0
Niech on coś zrobi w tym kierunku by grać w Barcelonie a nie tylko liczy na Barce.
2
Co to za właściciela ma Granada że takie plany? Szejk kolejny jakiś?
4
Po przeczytaniu tytułu sądziłem że coś poważniejszego powie a tu masz, nic specjalnego.
1
Cóż, Ronaldo jest wszędzie bez względu na formę :)
0
Nie każdy w życiu jest idealny i wszystko mu wychodzi.
1
Dokładnie, oby jego następny sezon był równie udany albo i nawet lepszy niż poprzedni :)
5
I gitarka, czekamy na oficjalne info :)
6
Lepiej niech zostanie w Chelsea, życzę mu jak najlepiej, ale teraz trzeba kogoś innego sprowadzić ;)
0
Pedro ponownie do Barcy? Jakoś nie chciałbym.
6
Niech Barca da mu może wolną rękę? Bo to takie modne ostatnio.
1
Pewnie i tak będzie, ale na to sobie jeszcze trochę poczeka, Messi i Ronaldo nie uważam by zeszli od zaraz ze sceny.
1
Gdyby naprawdę chciał dołączyć do Barcy to zrobiłby wszystko by tak się stało, ale on widać ma to gdzieś..
0
Co za problem? Niech wbija do Barcy zagrają razem, jeden na lewej a drugi na prawej ;)
0
Ja nie chciałbym grać z Messim bo zamieniłbym się w kosmitę, a tego nie potrzeba mi w życiu :D