3

Powiem Wam że dobrze mi się kojarzą piłkarze o takiej "karnacji", co by nie mówić było ich kilku w FCB i każdy spisywał się dobrze. Zobaczymy kiedy nastąpi potwierdzenie transferu.

16

Piękne słowa o Andresie a szczególnie o ZP.

0

Dać mu podwyżkę, nowy kontrakt i zapomnieć o tej sprawie już.

0

"Samotny Luis" ;D

6

160 mln za Pogbe, to już podchodzi pod kryminał.

3

Szkoda że Milik tego nie wbił główką do bramki.

0

Wszyscy by chcieli od Barcy za darmo piłkarzy, zapłacić kilka mln to już nie ma kto, supermarket sobie znaleźli.

0

19 mln wydane a kluby nie chcą nawet dać 5 , no świetnie :) Ale lepsze to niż nic..

0

Teraz El Pistolero też będzie się liczył.

2

Może po prostu odpali w nowym sezonie..? Oby tak było, bo szkoda jego kariery i co by nie mówić ogromnej kasy wyłożonej na niego.

8

Zajebiste, super się czytało. Generale wracaj do Barcy!!!

1

Jak widać wcale nie mają zamiaru odpuścić Barcelonie.

1

Skoro ich tam widzi to niech to uczyni, będzie choć spokój z Nolito już.

1

Może faktycznie jego styl pasował tylko do Atletico...

17

I Real się nim nie interesuje? To jest nieprawdopodobne.

5

I bardzo dobrze, dobrych pracowników się nie pozbywa.

0

Niech on coś zrobi w tym kierunku by grać w Barcelonie a nie tylko liczy na Barce.

2

Co to za właściciela ma Granada że takie plany? Szejk kolejny jakiś?

4

Po przeczytaniu tytułu sądziłem że coś poważniejszego powie a tu masz, nic specjalnego.

1

Cóż, Ronaldo jest wszędzie bez względu na formę :)

0

Nie każdy w życiu jest idealny i wszystko mu wychodzi.

1

Dokładnie, oby jego następny sezon był równie udany albo i nawet lepszy niż poprzedni :)

5

I gitarka, czekamy na oficjalne info :)

6

Lepiej niech zostanie w Chelsea, życzę mu jak najlepiej, ale teraz trzeba kogoś innego sprowadzić ;)

0

Pedro ponownie do Barcy? Jakoś nie chciałbym.

6

Niech Barca da mu może wolną rękę? Bo to takie modne ostatnio.

1

Pewnie i tak będzie, ale na to sobie jeszcze trochę poczeka, Messi i Ronaldo nie uważam by zeszli od zaraz ze sceny.

1

Gdyby naprawdę chciał dołączyć do Barcy to zrobiłby wszystko by tak się stało, ale on widać ma to gdzieś..

0

Co za problem? Niech wbija do Barcy zagrają razem, jeden na lewej a drugi na prawej ;)

0

Ja nie chciałbym grać z Messim bo zamieniłbym się w kosmitę, a tego nie potrzeba mi w życiu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?