Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdecydowanie za dużo kasy, ale niech sobie robią co chcą, ich klub.
0
Tylko 2 mln i to im nie pasuje? Myślą że Barca będzie Wszystkich za free oddawać?
3
Tridente zabezpieczone na długie lata :)
6
Dokładnie, teraz niech odpoczywa, zasłużył na to :)
0
Jak nikt więcej nie odejdzie to o Pogbie czy kimś innym z wyższej półki możemy pomarzyć :)
0
Ja tak samo :D
1
Dobrze że sam Ney nareszcie rozwiał wszelkie wątpliwości.
4
Dokładnie, nuda Portugalia. Farciarze :/
0
Już chciałbym zobaczyć w Barcelonie co potrafi.
0
Ale się nachapał ojciec Neymara.. 40 baniek za nic.
14
Powiem tyle: Jestem dumny z gry Polaków.
8
I dobrze, w końcu spokój.
1
Było zajebiście ale się skończyło :(
1
Ja prd farciarze .
0
Ehhh :(
0
Ronaldo w swoim żywiole. Mamy powtórkę.
10
Poszedł jak dzik w ziemniaki :D
2
Hahhahahahahaha
0
Tylko nie burza... nie teraz :/
0
To mamy kolejne, dodatkowe emocje. Oby szczęśliwe!
0
Masakra...
0
Ale szczęście ja prd......
1
Ronaldo się zaraz popłacze taka mina.
0
Szkoda tej żółtej.
0
Sanches co gol..........
0
Hahahah Ronaldo wstyd.
0
Nasi co grają, poezja!
0
Lewy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mogli pomyśleć wcześniej co robią.
3
Dlaczego Polska wygra dziś mecz? Bo Polacy nigdy nie kończą na ćwiartce :D Do boju Polska!