0

Zdecydowanie za dużo kasy, ale niech sobie robią co chcą, ich klub.

0

Tylko 2 mln i to im nie pasuje? Myślą że Barca będzie Wszystkich za free oddawać?

3

Tridente zabezpieczone na długie lata :)

6

Dokładnie, teraz niech odpoczywa, zasłużył na to :)

0

Jak nikt więcej nie odejdzie to o Pogbie czy kimś innym z wyższej półki możemy pomarzyć :)

0

Ja tak samo :D

1

Dobrze że sam Ney nareszcie rozwiał wszelkie wątpliwości.

4

Dokładnie, nuda Portugalia. Farciarze :/

0

Już chciałbym zobaczyć w Barcelonie co potrafi.

0

Ale się nachapał ojciec Neymara.. 40 baniek za nic.

14

Powiem tyle: Jestem dumny z gry Polaków.

8

I dobrze, w końcu spokój.

1

Było zajebiście ale się skończyło :(

1

Ja prd farciarze .

0

Ehhh :(

0

Ronaldo w swoim żywiole. Mamy powtórkę.

10

Poszedł jak dzik w ziemniaki :D

2

Hahhahahahahaha

0

Tylko nie burza... nie teraz :/

0

To mamy kolejne, dodatkowe emocje. Oby szczęśliwe!

0

Masakra...

0

Ale szczęście ja prd......

1

Ronaldo się zaraz popłacze taka mina.

0

Szkoda tej żółtej.

0

Sanches co gol..........

0

Hahahah Ronaldo wstyd.

0

Nasi co grają, poezja!

0

Lewy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mogli pomyśleć wcześniej co robią.

3

Dlaczego Polska wygra dziś mecz? Bo Polacy nigdy nie kończą na ćwiartce :D Do boju Polska!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?