5

Kufel na piwo :D

3

Życzę mu aby wywalczył sobie dobrą grą pierwszy skład :)

0

Mecz o 23? To sobie długo popatrzymy :)

0

Szkoda że o Carrasco nie ma ani słowa już..

9

Na tym zdjęciu to wygląda jakby miał minimum 40 lat.. No ale oby odniósł sukces w Barcelonie :)

2

Nie rozumiem tak ogromnej różnicy między Messi a Ronaldo.

1

Wolę by Samper otrzymał szansę niż Gomesa.

5

Decyzja dobra, jestem pewien że będzie z niego pożytek w przyszłości.

2

Kto wie, może jego ciężka praca i zaangażowanie pozwolą mu na to by był podstawowym zawodnikiem, ale póki co to wątpię by wygryzł Mascherano :)

2

Czyli jednak PO nie wchodzi w grę, ale z drugiej strony to doskonała szansa dla Vidala :)

5

Nie stać Cię :D

0

Już nowa fura jest :D

0

Ibra się z nim pożegnał w stylu kung fu :D

0

Jednak młodziutka ta Pani doktor :D

6

Niech spadają jak najszybciej, chcieliby reklamę tylko płacić to nie ma kto.

0

Nawet dobrze jest.

0

Przyda się świeża krew i w końcu konkurencja dla Alby :)

5

To już lepiej dołożyć na Carrasco, no ale nie moja kasa i nie mój klub, zrobią jak będą uważać.

2

Od samego początku było pewne, że Pogba nie jest wart takiej kasy jakiej sobie życzą, jest dobry to na pewno, ale nie za tyle hajsu.

0

Nadal nie rozumiem tego transferu i nigdy nie zrozumiem.

0

Siostry Williams? W życiu bym na nie nie postawił jako ulubione :d

2

A może jak raz pokaże się z dobrej strony i nada się na zmiennika.

0

Henry w Barcelonie to było coś :)

1

Ja myślę że Arda jeszcze odpali na dobre.

4

Kogoś zajebistego niech pozyskają :)

0

Czyli nie będzie następcy Neymara :D

3

Szanuję Leo jako piłkarza że jest taki niesamowity, a że takie rzeczy na boku to już mnie to bardzo nie obchodzi.. Każdy w życiu kombinuje jak może by mieć najlepiej.

0

Jeśli to prawda, że Ter Stegen będzie podstawowym bramkarzem, to cieszę się bardzo z tego :)

0

Może jeszcze prysznic :D Żarcik :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?