Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kufel na piwo :D
3
Życzę mu aby wywalczył sobie dobrą grą pierwszy skład :)
0
Mecz o 23? To sobie długo popatrzymy :)
0
Szkoda że o Carrasco nie ma ani słowa już..
9
Na tym zdjęciu to wygląda jakby miał minimum 40 lat.. No ale oby odniósł sukces w Barcelonie :)
2
Nie rozumiem tak ogromnej różnicy między Messi a Ronaldo.
1
Wolę by Samper otrzymał szansę niż Gomesa.
5
Decyzja dobra, jestem pewien że będzie z niego pożytek w przyszłości.
2
Kto wie, może jego ciężka praca i zaangażowanie pozwolą mu na to by był podstawowym zawodnikiem, ale póki co to wątpię by wygryzł Mascherano :)
2
Czyli jednak PO nie wchodzi w grę, ale z drugiej strony to doskonała szansa dla Vidala :)
1
http://wideo.interia.pl/wizytowka-tomatos/dowiedzial-sie-ze-jednak-zdobyl-zloty-medal-jego-reakcja-bez-video,vId,2104545
He dobre :D A ta co go pyta też fajna :D
5
Nie stać Cię :D
0
Już nowa fura jest :D
0
Ibra się z nim pożegnał w stylu kung fu :D
0
Jednak młodziutka ta Pani doktor :D
6
Niech spadają jak najszybciej, chcieliby reklamę tylko płacić to nie ma kto.
0
Nawet dobrze jest.
0
Przyda się świeża krew i w końcu konkurencja dla Alby :)
5
To już lepiej dołożyć na Carrasco, no ale nie moja kasa i nie mój klub, zrobią jak będą uważać.
2
Od samego początku było pewne, że Pogba nie jest wart takiej kasy jakiej sobie życzą, jest dobry to na pewno, ale nie za tyle hajsu.
0
Nadal nie rozumiem tego transferu i nigdy nie zrozumiem.
0
Siostry Williams? W życiu bym na nie nie postawił jako ulubione :d
2
A może jak raz pokaże się z dobrej strony i nada się na zmiennika.
0
Henry w Barcelonie to było coś :)
1
Ja myślę że Arda jeszcze odpali na dobre.
4
Kogoś zajebistego niech pozyskają :)
0
Czyli nie będzie następcy Neymara :D
3
Szanuję Leo jako piłkarza że jest taki niesamowity, a że takie rzeczy na boku to już mnie to bardzo nie obchodzi.. Każdy w życiu kombinuje jak może by mieć najlepiej.
0
Jeśli to prawda, że Ter Stegen będzie podstawowym bramkarzem, to cieszę się bardzo z tego :)
0
Może jeszcze prysznic :D Żarcik :D