0

I tak zapewne nie dołączy do Barcy.

0

Zapowiada się ciekawa rywalizacja na PO :)

2

Chciałbym aby pograł w pierwszej drużynie, ale chyba nikłe szanse na to, dlatego lepiej aby został wypożyczony, niech zbiera cenne doświadczenie.

0

Może w końcu tam odpali? Życzę mu tego.

1

Rekordowo niski koszt transferu :D He he.. :D Kogoś coś boli :P

2

W końcu będzie co oglądać :)

2

Sergi jest zajebisty, ale ja stawiam na Vidala :)

2

Ma się od kogo uczyć to pewne :)

3

Oby i teraz udało się zdobyć tryplet :)

2

Więcej niech pali hehe żart ;)

17

Szczerze? To wolałbym grać w jakimś dobrym średniaku niż siedzieć cały sezon na ławie i dostać z 1-2 szanse :) W życiu kasa to nie wszystko, liczą się też ambicje, piłkarzem można zostać tylko raz w życiu i nie każdemu się to udaje.

0

Nie ma on lekko, szkoda go że nie wyszło mu w Barcelonie.

0

Oby pozostał i dostał szanse, zasługuje na to swoją postawą.

2

Sprowadzić dobrego zmiennika a Munira wypożyczyć, niech się chłopak ogrywa, jemu jest potrzebne więcej minut.

11

Przegrał życie.

3

Co jak co ale jakoś im w to nie wierzę :)

0

Za to co Higuain spierdzielił setki w rep. to oby nie wygrał nigdy LM. 32 piłkarzy i ani jeden nie pasuje?

0

Powinni najpierw skupić się na napastniku, później pozostałe pozycje, bo trio musi mieć zmiennika na poziomie bo się zajadą.

2

Sześć lat, masakra kiedy to zleciało??

3

I gitara tak ma być :)

6

Życzę mu pierwszego składu w tym sezonie, potencjał w sobie ma.

1

Jeśli nikt oprócz Leo i Ronaldo nie zdobył ZP w ostatnich latach, to on akurat może o tym pomarzyć :) Zobaczymy co pokaże.

11

Niech sprowadzą Lacazette i będzie bajka :) Ładnie Gomes "pojechał" w kierunku Realu :)

1

Pewnie że wszystko można, ale z umiarem.

2

Ależ to Ricardinho zrobił...

2

Oby tylko nie było żadnych problemów.

2

Szału nie ma, ale lepiej mieć mocny skład i zaufanych zawodników, niż sprzedawać ich za grube miliony.

0

Wypożyczenie? Kpią sobie? Dobrze że to już potwierdzone iż nieprawda.

1

Cóż, jak woli regularnie grać, to co mu się dziwić, szkoda.

0

Codziennie to inna propozycja na atak.. teraz Bacca..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?