Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak zapewne nie dołączy do Barcy.
0
Zapowiada się ciekawa rywalizacja na PO :)
2
Chciałbym aby pograł w pierwszej drużynie, ale chyba nikłe szanse na to, dlatego lepiej aby został wypożyczony, niech zbiera cenne doświadczenie.
0
Może w końcu tam odpali? Życzę mu tego.
1
Rekordowo niski koszt transferu :D He he.. :D Kogoś coś boli :P
2
W końcu będzie co oglądać :)
2
Sergi jest zajebisty, ale ja stawiam na Vidala :)
2
Ma się od kogo uczyć to pewne :)
3
Oby i teraz udało się zdobyć tryplet :)
2
Więcej niech pali hehe żart ;)
17
Szczerze? To wolałbym grać w jakimś dobrym średniaku niż siedzieć cały sezon na ławie i dostać z 1-2 szanse :) W życiu kasa to nie wszystko, liczą się też ambicje, piłkarzem można zostać tylko raz w życiu i nie każdemu się to udaje.
0
Nie ma on lekko, szkoda go że nie wyszło mu w Barcelonie.
0
Oby pozostał i dostał szanse, zasługuje na to swoją postawą.
2
Sprowadzić dobrego zmiennika a Munira wypożyczyć, niech się chłopak ogrywa, jemu jest potrzebne więcej minut.
11
Przegrał życie.
3
Co jak co ale jakoś im w to nie wierzę :)
0
Za to co Higuain spierdzielił setki w rep. to oby nie wygrał nigdy LM. 32 piłkarzy i ani jeden nie pasuje?
0
Powinni najpierw skupić się na napastniku, później pozostałe pozycje, bo trio musi mieć zmiennika na poziomie bo się zajadą.
2
Sześć lat, masakra kiedy to zleciało??
3
I gitara tak ma być :)
6
Życzę mu pierwszego składu w tym sezonie, potencjał w sobie ma.
1
Jeśli nikt oprócz Leo i Ronaldo nie zdobył ZP w ostatnich latach, to on akurat może o tym pomarzyć :) Zobaczymy co pokaże.
11
Niech sprowadzą Lacazette i będzie bajka :) Ładnie Gomes "pojechał" w kierunku Realu :)
1
Pewnie że wszystko można, ale z umiarem.
2
Ależ to Ricardinho zrobił...
2
Oby tylko nie było żadnych problemów.
2
Szału nie ma, ale lepiej mieć mocny skład i zaufanych zawodników, niż sprzedawać ich za grube miliony.
0
Wypożyczenie? Kpią sobie? Dobrze że to już potwierdzone iż nieprawda.
1
Cóż, jak woli regularnie grać, to co mu się dziwić, szkoda.
0
Codziennie to inna propozycja na atak.. teraz Bacca..