5

Ładnie The Reds grali wczoraj trzeba przyznać, oby w lidze im dobrze poszło.

3

Ale Marca i As się podniecają, lanie lata he he.

0

Dadzą nasi radę :)

2

Lucho ma twardy orzech do zgryzienia na kogo postawić, z niecierpliwością czekam jaką podejmie decyzję.

18

Prawdziwi fani zawsze pamiętają, brawa dla nich.

0

A potem odejdzie ostatecznie za free :)

2

To wszystko jest w ogóle bez sensu.

0

Barca dostała zimny prysznic.

2

Hahahaha jaki gol masakracja!!!!!!!!!!

1

Cóż, lekki wstrząs przed rozpoczęciem sezonu się przyda, dobrze że to tylko mecz towarzyski, lepiej aby sezon był udany :) VeB!!

1

Arda jest dobrym piłkarzem, ale nie może się wkomponować w styl Barcy, zobaczymy jaką Lucho podejmie decyzję.

2

Kołka to sobie w lesie znajdź i wsadź, jak masz obrażać piłkarzy Barcy to wyjdź stąd może lepiej.

0

89,845 kibiców dziś. Ładnie.

0

Jak ostatnio Arda strzelił gola to był wielki, jak dziś słabszy mecz to sprzedać w ciul. Ha żenada.

1

Oklaski jak schodził.

1

Tylko Arda gra czy jeszcze 10 innych zawodników? Ja pierdziele...

46

Piękne zachowanie kibiców The Reds wobec Suareza.

3

Na Barce kurs @26 stawiam 100 zł, wygrywam i jadę do Barcelony na wakacje :DD

0

Hahaha ale miał litość :D

6

Ter Stegen 1 gol na 45 minut a Bravo 2 na 3 minuty :DD

0

To się nie dzieje naprawdę, ja chyba śnię.

1

3-0 lol nie wierzę!!!!!!!!!!!!!

2

Mathieu przy tej akcji masakra.

0

Hahahha i 2-0 ale lipa.

0

Nie, wcześniej zanim uderzył. Miało być wyżej.

1

Liczę w drugiej połowie na gole ze strony naszych.

0

Ajjj Suarez ale blisko...

2

Hahaha zraszacz na sędziego.

0

1-0 dla The Reds.

0

Masakra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?