Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ładnie The Reds grali wczoraj trzeba przyznać, oby w lidze im dobrze poszło.
3
Ale Marca i As się podniecają, lanie lata he he.
0
Dadzą nasi radę :)
2
Lucho ma twardy orzech do zgryzienia na kogo postawić, z niecierpliwością czekam jaką podejmie decyzję.
18
Prawdziwi fani zawsze pamiętają, brawa dla nich.
0
A potem odejdzie ostatecznie za free :)
2
To wszystko jest w ogóle bez sensu.
0
Barca dostała zimny prysznic.
2
Hahahaha jaki gol masakracja!!!!!!!!!!
1
Cóż, lekki wstrząs przed rozpoczęciem sezonu się przyda, dobrze że to tylko mecz towarzyski, lepiej aby sezon był udany :) VeB!!
1
Arda jest dobrym piłkarzem, ale nie może się wkomponować w styl Barcy, zobaczymy jaką Lucho podejmie decyzję.
2
Kołka to sobie w lesie znajdź i wsadź, jak masz obrażać piłkarzy Barcy to wyjdź stąd może lepiej.
0
89,845 kibiców dziś. Ładnie.
0
Jak ostatnio Arda strzelił gola to był wielki, jak dziś słabszy mecz to sprzedać w ciul. Ha żenada.
1
Oklaski jak schodził.
1
Tylko Arda gra czy jeszcze 10 innych zawodników? Ja pierdziele...
46
Piękne zachowanie kibiców The Reds wobec Suareza.
3
Na Barce kurs @26 stawiam 100 zł, wygrywam i jadę do Barcelony na wakacje :DD
0
Hahaha ale miał litość :D
6
Ter Stegen 1 gol na 45 minut a Bravo 2 na 3 minuty :DD
0
To się nie dzieje naprawdę, ja chyba śnię.
1
3-0 lol nie wierzę!!!!!!!!!!!!!
2
Mathieu przy tej akcji masakra.
0
Hahahha i 2-0 ale lipa.
0
Nie, wcześniej zanim uderzył. Miało być wyżej.
1
Liczę w drugiej połowie na gole ze strony naszych.
0
Ajjj Suarez ale blisko...
2
Hahaha zraszacz na sędziego.
0
1-0 dla The Reds.
0
Masakra :D