Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajjj poprzeczka Ardy.
6
W końcu Umtiti i Gomes!!! :)
0
Fuck już myślałem że wpadnie do bramki dobrze że Masip zdążył :D
1
Ja pierdziele Messi co gol z wolnego!!!!!!!!!! :)
1
Sampa gol i mamy 2-1.
1
Leoooooooooooooo Messi goooooooooooool :)
1
Messi cóż za podanie... :)
3
El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooool :)
1
Opóźnienie tu że szok :D Ponad minuta :D
2
Kostasa Manolasa dobrze się to rymuje :D
15
Ja sobie nawet nie wyobrażam by Barca go nie wykupiła, to przyszłość Barcy..
23
Czy jest powód czy też nie ja i tak zawsze oglądam Barce, nawet jak mają grać z 4-ligowcem.
3
Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Umtiti :)
0
Ależ ten Real Madryt jest wielki :DD Cóż wygrali i tyle :P
1
Sprzedać Douglasa i zapomnieć o tym transferze jak najszybciej.
2
Liczę że nasi po wpadce z The Reds wygrają dziś i zaprezentują dobrą grę. VeB!
26
Powiedział samą prawdę.
0
Zabrać mu opaskę kapitańską bo to jest totalne nieporozumienie by on nim był, się w ogóle nie nadaje na tą rolę.
1
Arda bardziej pasował do Atletico i ich stylu gry, tutaj sobie nie radzi, pytanie tylko czy w końcu odpali czy też 40 baniek pójdzie w błoto.
0
Ciekawostek co potrafi to dowiem się o nim na boisku podczas meczu :D
2
Ciekawe na kogo Lucho będzie bardziej stawiał na PO Sergi czy Vidal, ja chętnie widziałbym tam oczywiście Vidala.
6
Mam tylko nadzieję że Alen zostanie odkupiony.
1
Oby kurde udało się jak najszybciej sprowadzić tego czwartego napastnika i zamknąć całkowicie już kadrę na ten sezon, ciekawe co z tym Mario Gomez w końcu.
3
Głupie zasady że szok.
0
Podoba mi się, zawsze można spróbować nowych rzeczy.
0
Na IO.. A to ustawienie jest brane właśnie pod uwagę gdy nieobecny jest Neymar, choć możliwe że takie by zostało, poczytaj artykuł.
5
Mi osobiście bardzo spodobała się gra Marlona i chciałbym by dostał od Lucho szanse.
11
To teraz będzie dobra klepka :D
2
Leo już się pewnie dobrze na to zmobilizuje :D
1
Szczerze to nawet go nie znam, ale jeśli Lucho uważa że jest dobry i się przyda to niech sprowadzają go.