Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma gola lipa :D
1
El Pistolerooooooooooooooooooo gooooooooooooooool :)
1
Meeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssii jaka brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Alba niech się cieszy że akurat Undiano nic mu nie pokazał za to wejście.
22
Co prawda to prawda, dobrze piszecie o tym że Mats byłby nieźle pojechany tutaj, ale że broni Bravo to cisza jak makiem zasiał :)
0
Nie ma karnego, komedia.
0
Szkoda że już w pierwszej kolejce musi być stracony gol.
0
Brameczka pierwsza klasa.
0
Ale brama z wolnego i mamy 1-1.
0
Ardaaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool : :D
0
Abi na trybunach :)
0
Oby dziś dobrze zacząć od wygranej i dobrze zakończyć jako Mistrz ;)
0
Pierwszy raz o nim słyszę, co to kurna ma być, po co on potrzebny, już lepiej wykupić Marlona.
2
Cóż Lucho decyduje i wie dobrze co robi, choć dla mnie ten transfer to bezsens, w dodatku za taką kasę, ale ja nie płacę :)
0
Może jakieś końcowe minuty otrzyma :)
0
Dobry skład, jazda Barca po 3 pkt! Oby bez kontuzji.
0
Kurde, szkoda że o Alvesu już cisza :/
0
Douglas to się nasiedzi w życiu na ławce :D
1
Bardzo dobry skład, liczę na 3-0 :)
0
Widzę Redakcja spać nie mogła :D
2
Oby zaczęli w jak najlepszy sposób czyli od zdobycia 3 pkt. Vamos Barca!
10
Jeśli on ma przyjść za 12 baniek to niech lepiej nikt nie przychodzi, a tak serio najlepiej niech przyjdzie Alves.
0
Aż miło się czyta takie słowa o Umtiti :)
2
Ale będzie płacz, masakra :D
4
Dali radę ostatnie lata, to i teraz będzie zapewne to samo, ale wiadome szkoda gdy zawodnik jest kontuzjowany.
0
Bardzo przyjemny wywiad :D
4
Skończy się na tym że Munir otrzyma szansę :)
14
Real myśli że jest najlepszy w historii jeśli chodzi o trofea, ale pomalutku i to Barca wskoczy na to miejsce, a oni się obudzą z ręką w nocniku :D
3
Jak dla mnie 12 mln to dużo jak za rezerwowego, to już lepszy Alves, mimo iż starszy to tańszy i zna doskonale ligę. Ale niech robią jak chcą, to oni rządzą klubem.
0
W końcu rusza Liga :)