Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I pomyśleć że był już praktycznie na wylocie z klubu :)
7
David Villa to był mój ulubieniec jak dołączył do Barcy :)
5
Wygrać tyle i praktycznie nie grać to same dobre chwile :D
2
Hahahah ja pierdziele :D
https://www.facebook.com/scigaczpl/videos/vb.185480630362/10157286033945363/?type=2&theater
2
Zdecydowanie za dużo ten Pan kłapie buzią, nie podoba mi się takie coś u trenerów.
0
22 to według mnie najlepsza pora na klasyk.
1
Przedłużenie kontraktu z Lucho powinno być też priorytetem i mam nadzieję że tak się niedługo stanie.
2
Cóż, to teraz tylko czekać na jego bramki i asysty ;)
0
Nareszcie :) Teraz można zamykać kadrę ze spokojem ;)
4
Caceres, Henrique, Keirrison, Czyhrynski te transfery przejdą do historii :D
0
I ta wiadomość mnie bardzo cieszy :)
0
Musiałem dać zoom 150% by zobaczyć coś na tych obrazkach :D
1
Mats lepszy od Leo :D
2
Przeczytałem Benitez i śmiechłem :D
0
Lipa to będzie jak w Valencii wystrzeli a oni sobie go za 12 baniek jedynie wezmą :)
0
W końcu się udało :)
2
Zajebiste :D Najlepsze strzelanie w pośladki dziewczyn i boczny sędzia jak sobie odbija piłkę z zawodnikiem :D
0
Zobaczymy jak się będzie spisywał :P
0
Ciekawe jak to będzie na obronie, czy Lucho nadal będzie stawiał na Szefa czy Umtiti powoli będzie wprowadzany.
0
Ci to mają fury, masakra ;)
0
Brawa dla Lucho :)
0
Lahoz powinien wylecieć z pracy sędziego, on się totalnie na tym nie zna.
1
Wszystko fajnie tylko oby tam dostawał szanse gry.
0
Nareszcie się to wszystko zakończy.
0
Jego powrót do Barcy był strzałem w 10, póki co gra kapitalnie.
6
To prawda, Mats dziś perfekcyjny występ.
5
Na kebaba go zaprosi :D
0
Najważniejsze że są cenne 3 pkt. VeB!
20
Mats dziś rozegrał wspaniały mecz, oby tak już zostało.
0
Dobra olać ich, zaczynamy drugą połowę, trzeba ich dobić :)