1

I pomyśleć że był już praktycznie na wylocie z klubu :)

7

David Villa to był mój ulubieniec jak dołączył do Barcy :)

5

Wygrać tyle i praktycznie nie grać to same dobre chwile :D

2

Zdecydowanie za dużo ten Pan kłapie buzią, nie podoba mi się takie coś u trenerów.

0

22 to według mnie najlepsza pora na klasyk.

1

Przedłużenie kontraktu z Lucho powinno być też priorytetem i mam nadzieję że tak się niedługo stanie.

2

Cóż, to teraz tylko czekać na jego bramki i asysty ;)

0

Nareszcie :) Teraz można zamykać kadrę ze spokojem ;)

4

Caceres, Henrique, Keirrison, Czyhrynski te transfery przejdą do historii :D

0

I ta wiadomość mnie bardzo cieszy :)

0

Musiałem dać zoom 150% by zobaczyć coś na tych obrazkach :D

1

Mats lepszy od Leo :D

2

Przeczytałem Benitez i śmiechłem :D

0

Lipa to będzie jak w Valencii wystrzeli a oni sobie go za 12 baniek jedynie wezmą :)

0

W końcu się udało :)

2

Zajebiste :D Najlepsze strzelanie w pośladki dziewczyn i boczny sędzia jak sobie odbija piłkę z zawodnikiem :D

0

Zobaczymy jak się będzie spisywał :P

0

Ciekawe jak to będzie na obronie, czy Lucho nadal będzie stawiał na Szefa czy Umtiti powoli będzie wprowadzany.

0

Ci to mają fury, masakra ;)

0

Brawa dla Lucho :)

0

Lahoz powinien wylecieć z pracy sędziego, on się totalnie na tym nie zna.

1

Wszystko fajnie tylko oby tam dostawał szanse gry.

0

Nareszcie się to wszystko zakończy.

0

Jego powrót do Barcy był strzałem w 10, póki co gra kapitalnie.

6

To prawda, Mats dziś perfekcyjny występ.

5

Na kebaba go zaprosi :D

0

Najważniejsze że są cenne 3 pkt. VeB!

20

Mats dziś rozegrał wspaniały mecz, oby tak już zostało.

0

Dobra olać ich, zaczynamy drugą połowę, trzeba ich dobić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?