Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo fajny wywiad, Barca zrobiła dobry ruch sprowadzając go z Lyon :)
0
Alves odszedł, szacunek dla niego za to co zrobił dla Barcy, ale teraz jest kapitalny Sergi Roberto i równie dobry Vidal.
0
Oby wrócił z cennym bagażem doświadczenia, on jest przyszłością Barcy.
0
Piłkarz o wielu pozycjach na boisku :)
0
Jak najbardziej powinien dać sobie radę :)
4
Jego gola z Chelsea nigdy nie zapomnę :)
0
Ja tak samo, ale cóż, kiedyś to nastąpi. Póki co trzeba się cieszyć że gra w FCB.
0
Oby tylko teraz Lucho go nie pomijał.
7
A niby to wina Ter Stegena że Bravo odszedł ;]
8
A niech sobie strzelają te 153 gole, nasi lepiej niech zdobędą tryplet, to będzie smakować lepiej :P
0
Niech się teraz uczy od najlepszych a sam kiedyś taki będzie.
0
Niech się wyleczy na 100% nie ma co ryzykować, ma kto grać w środku pola.
0
Barca będzie miała z niego ogromny pożytek, a Alba wreszcie dobrego konkurenta.
0
Nasi są od zadań specjalnych więc wierzę że dadzą radę :)
0
Po co komu siedzenie na ławce :D
6
Bardzo mi się to podoba, dobra robota :)
0
Wiadome że mam, czytać potrafię i znam się na takich filmikach :D
0
Ja pierdziele :D
3
Chciałbym aby Leo jeszcze pograł w Barcelonie z 8 lat, marzenie heh ;)
5
Oby w 2018 w końcu Argentyna z Leo na czele w końcu sięgnęła po tytuł.
2
Oby to nie było nic poważnego.
11
Ale El Pistolero jest dzik :D
2
Leo powrót mistrza hehe
0
Świetny artykuł tym razem, dobrze się czytało i ładnie to opisane.
0
Zapewne ten jego uśmiech :DD
0
Nikt nie chciał 2 by pech z Douglasa nie przeszedł na niego hehe.
0
Zajebista jest kadra, czuję że to będzie piękny sezon :)
1
Ale Balotelli nisko upadł :D
0
Oby po sezonie Halilovic wrócił do Barcy.
0
O Leo to chyba każdy nowy zawodnik Barcy wypowiada się z zachwytem, ale co tu się dziwić ;)