1

Bardzo fajny wywiad, Barca zrobiła dobry ruch sprowadzając go z Lyon :)

0

Alves odszedł, szacunek dla niego za to co zrobił dla Barcy, ale teraz jest kapitalny Sergi Roberto i równie dobry Vidal.

0

Oby wrócił z cennym bagażem doświadczenia, on jest przyszłością Barcy.

0

Piłkarz o wielu pozycjach na boisku :)

0

Jak najbardziej powinien dać sobie radę :)

4

Jego gola z Chelsea nigdy nie zapomnę :)

0

Ja tak samo, ale cóż, kiedyś to nastąpi. Póki co trzeba się cieszyć że gra w FCB.

0

Oby tylko teraz Lucho go nie pomijał.

7

A niby to wina Ter Stegena że Bravo odszedł ;]

8

A niech sobie strzelają te 153 gole, nasi lepiej niech zdobędą tryplet, to będzie smakować lepiej :P

0

Niech się teraz uczy od najlepszych a sam kiedyś taki będzie.

0

Niech się wyleczy na 100% nie ma co ryzykować, ma kto grać w środku pola.

0

Barca będzie miała z niego ogromny pożytek, a Alba wreszcie dobrego konkurenta.

0

Nasi są od zadań specjalnych więc wierzę że dadzą radę :)

0

Po co komu siedzenie na ławce :D

6

Bardzo mi się to podoba, dobra robota :)

0

Wiadome że mam, czytać potrafię i znam się na takich filmikach :D

0

Ja pierdziele :D

3

Chciałbym aby Leo jeszcze pograł w Barcelonie z 8 lat, marzenie heh ;)

5

Oby w 2018 w końcu Argentyna z Leo na czele w końcu sięgnęła po tytuł.

2

Oby to nie było nic poważnego.

11

Ale El Pistolero jest dzik :D

2

Leo powrót mistrza hehe

0

Świetny artykuł tym razem, dobrze się czytało i ładnie to opisane.

0

Zapewne ten jego uśmiech :DD

0

Nikt nie chciał 2 by pech z Douglasa nie przeszedł na niego hehe.

0

Zajebista jest kadra, czuję że to będzie piękny sezon :)

1

Ale Balotelli nisko upadł :D

0

Oby po sezonie Halilovic wrócił do Barcy.

0

O Leo to chyba każdy nowy zawodnik Barcy wypowiada się z zachwytem, ale co tu się dziwić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?