Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Hahaha Lahoz to jest komedia.
0
Jak nasi grają? Ładny gol? Bo dopiero włączyłem :)
0
A jednak Umtiti :) Jazda Barca po zwycięstwo!
0
Bardzo fajny wywiad :)
0
Ostatnie dobre :D
19
Coś musi mówić, nie powie wprost że idzie do Barcy.
1
Jak zawsze mi się podobają artykuły autora, tak ten kompletnie nie.
2
Oby Szef zagrał bo dziś przyda się jego doświadczenie, ogólnie bardzo dobry skład.
2
Czyli pierwszą drużyną z wielkiej trójki, która jako pierwsza straciła punkty i to na samym początku sezonu, jest Atletico. Nie sądziłem że nastąpi to tak szybko.
0
Czyli Paco jest coraz bliżej Barcelony, tylko czekać na oficjalny komunikat.
0
Wierzę że nasi dziś sobie poradzą i zdobędą 3 pkt. na tym trudnym terenie. Vamos Barca!
0
Ciekawe czy Douglas wystrzeli w Valencii :D
0
Edwin to był bramkarz, pamiętam jego interwencje na bramce w United, coś pięknego.
0
Brawo dla Ter Stegena, dobrze się zachował.
5
Oby tylko skończyło się na wypożyczeniu, ma potencjał by grać w Barcelonie ale potrzebuje dużo minut.
2
16 mln to i tak bardzo dobry interes.
0
Oby jutro nasi zagrali dobrą piłkę i zdobyli 3 pkt.
2
Szkoda, akurat teraz Arda pokazuje się z dobrej strony.
2
Za rok wróci do podstawowego składu Barcy :D
0
Dobrze że klub się zabezpieczył na wypadek braku gdy Sampera, oby wrócił lepszy.
1
Skoro wolał iść do City to jego wybór, nikt nikogo na siłę trzymać nie będzie przecież.
0
Już się nie mogę doczekać LM :)
0
Można czasami nie przepadać za Ronaldo, ale fajnie że chce grać aż do 41 roku życia, takich piłkarzy jak Messi i Ronaldo chciałoby się oglądać zawsze.
2
Cóż, zostaje mu tylko życzyć powodzenia w Barcelonie ;)
0
Po akcji z kiedyś to wierzę mu :D
0
Świetny bramkarz, odwalił kawał dobrej roboty w Barcelonie, ale też Barca zrobiła dobry interes zyskując tyle kasy.
0
Powodzenia dla niego :) Osobiście mam nadzieję że Mats nie da mu szans ;)
0
Teraz na pewno jeden i drugi będzie zadowolony.
0
Ciekawe co tam Leo wymyśli na mecz, asysta, gol? Chętnie zobaczę to i to :)
0
Zobaczymy ile sobie pogra i czy zagrozi jakoś Niemcowi, dla mnie Mats numer 1.