1

Po co takie premie za ZP jak na 99% i tak tego nigdy nie otrzyma :D Ale czas pokaże :D

1

A bo sprowadziliby Grzesia Rasiaka i po problemie ;)

3

Tylko nie on, oby to nie była prawda.

0

Hahah jeszcze w ratach 600 tys, ja pierdziele :D

1

Messi to jest jednak szaleniec :D

1

Thomas i tak czuję że nie pogra, jest Pique, Masche, Umtiti, Mathieu, ciężko by miał pewnie. Co do Bravo jeśli City by sypło kasą, to dobra oferta, pierwszym bramkarzem byłby Ter Stegen z czego bardzo bym się cieszył, a na zmienników Masip i Alves skoro o nim mowa.

0

Póki co nie jest, ale mam nadzieję że będzie niebawem taki news bomba jak w przypadku Gomesa.

0

Każdy tylko Ibiza, Ibiza :D

0

To teraz za taki hajs można kupić napastnika światowej klasy.. :) Tak poważnie to oby to była w końcu prawda.

0

Jakim trzeba być narwańcem by wydać 94 mln za takiego zawodnika jak Higuain.

0

Odmłodzenie i świeża krew się przyda, młody i głodny gry w takim klubie jak Barca, powinno dać tylko dodatkowego kopa by się wykazać.

0

Marca ale ból :DD

0

Prawidłowo, to mi się podoba.

21

To było do przewidzenia, cały Leo :)

0

Nie ma mowy, Szefuncio zostaje w Barcelonie, niech szukają sobie kogoś innego.

0

Oby tylko się udało i można zaczynać sezon :)

2

Dokładnie :)

0

Jakoś im w to nie wierzę.

0

Jak można nie stawiać na Jamesa, nie rozumiem.

16

Dobry artykuł. Prawda jest taka, że pewne osoby chcą zniszczyć Leo bo jest na samym szczycie i to ich boli.

5

To ja już wolałbym aby Rakieta został a Gomes nie przychodził.

4

Miejmy nadzieję że po sezonie będzie miał więcej pucharów :)

0

Zobaczymy jaką decyzję podejmą w klubie, napastnik by się bardzo przydał na zmiennika.

0

Ja tam nie mam nic przeciwko aby poprawił staty z poprzedniego sezonu :D

0

Oby teraz wypaliło w końcu.

0

Oby tak było z tym sukcesem :)

2

Dobra decyzja, lepiej niech grają, niż mają siedzieć na ławie lub szukać ciągle klubu.

2

To jeszcze tylko zmiennik dla MSN i zaczynamy sezon!! :)

0

Stanowczo nie może odejść, to bardzo ważny zawodnik dla Barcy.

6

W ogólne mnie nie przekonuje by miał grać w Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?