Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po co takie premie za ZP jak na 99% i tak tego nigdy nie otrzyma :D Ale czas pokaże :D
1
A bo sprowadziliby Grzesia Rasiaka i po problemie ;)
3
Tylko nie on, oby to nie była prawda.
0
Hahah jeszcze w ratach 600 tys, ja pierdziele :D
1
Messi to jest jednak szaleniec :D
1
Thomas i tak czuję że nie pogra, jest Pique, Masche, Umtiti, Mathieu, ciężko by miał pewnie. Co do Bravo jeśli City by sypło kasą, to dobra oferta, pierwszym bramkarzem byłby Ter Stegen z czego bardzo bym się cieszył, a na zmienników Masip i Alves skoro o nim mowa.
0
Póki co nie jest, ale mam nadzieję że będzie niebawem taki news bomba jak w przypadku Gomesa.
0
Każdy tylko Ibiza, Ibiza :D
0
To teraz za taki hajs można kupić napastnika światowej klasy.. :) Tak poważnie to oby to była w końcu prawda.
0
Jakim trzeba być narwańcem by wydać 94 mln za takiego zawodnika jak Higuain.
0
Odmłodzenie i świeża krew się przyda, młody i głodny gry w takim klubie jak Barca, powinno dać tylko dodatkowego kopa by się wykazać.
0
Marca ale ból :DD
0
Prawidłowo, to mi się podoba.
21
To było do przewidzenia, cały Leo :)
0
Nie ma mowy, Szefuncio zostaje w Barcelonie, niech szukają sobie kogoś innego.
0
Oby tylko się udało i można zaczynać sezon :)
2
Dokładnie :)
0
Jakoś im w to nie wierzę.
0
Jak można nie stawiać na Jamesa, nie rozumiem.
16
Dobry artykuł. Prawda jest taka, że pewne osoby chcą zniszczyć Leo bo jest na samym szczycie i to ich boli.
5
To ja już wolałbym aby Rakieta został a Gomes nie przychodził.
4
Miejmy nadzieję że po sezonie będzie miał więcej pucharów :)
0
Zobaczymy jaką decyzję podejmą w klubie, napastnik by się bardzo przydał na zmiennika.
0
Ja tam nie mam nic przeciwko aby poprawił staty z poprzedniego sezonu :D
0
Oby teraz wypaliło w końcu.
0
Oby tak było z tym sukcesem :)
2
Dobra decyzja, lepiej niech grają, niż mają siedzieć na ławie lub szukać ciągle klubu.
2
To jeszcze tylko zmiennik dla MSN i zaczynamy sezon!! :)
0
Stanowczo nie może odejść, to bardzo ważny zawodnik dla Barcy.
6
W ogólne mnie nie przekonuje by miał grać w Barcy.