Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś mi się wydaje że Arda odejdzie, ale to tylko moje przemyślenia, być może się mylę.
0
Tak, tylko że Busi aż tak wiele razy zmieniany nie będzie raczej, więc nie wiem czy Szef by na to przystał z radością, bo wiemy że chce grać w każdym meczu.
0
Geniusz piłki, jedyny w swoim rodzaju.
11
Może jednak nadałby się na zmiennika? Potrafi namieszać w ataku, zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.
0
I bardzo dobrze, niech tylko tak nadal się rozwija, a będzie z niego ogromny pożytek.
1
A ja liczę że piszesz to po %% a nie naprawdę.
0
Jak mają kasę to niech sypną.
0
I tak nie pójdzie siedzieć, więc nie wiem po co to gadanie.
1
Laporta wróć!
0
O tym już wiedziałem od dawna, był już artykuł.
4
https://www.facebook.com/KlinikaTestosteronu/videos/vb.315020881902792/1127294710675401/?type=2&theater
Hahah dziadek wymiata, ich miny bezcenne :D
1
Oo kurde.. tego jeszcze nie widziałem, ale zapierdzielił!
1
Ładnie ten Griezmann wymiata jak i w klubie tak w reprezentacji..
25
Ciekawie to może być jak Umtiti zagrozi Mascherano..
8
Dla mnie ładniej wygląda Amazon na koszulce niż ten Qatar.
0
Oby mu się tam dobrze wiodło.
3
Temu niezdecydowanemu Panu dziękujemy już.
1
Generał dobrze mówi, ja tak samo uważam, miejsce Leo jest tylko w Barcelonie.
0
Jestem jak najbardziej za!! :)
3
"Złoty" Cristiano :D
1
Taa już widzę jak Messi odchodzi z Barcy do Chelsea. Bajeczki to w szkole.
2
Należy mu się zdecydowanie jak psu kiełbasa za dobra obronę. Brawa dla El Pistolero.
5
Tak żem czuł.
1
Dziwne że zabrakło 3 miesięcy, to wszystko ustawione tak by nikt nie poszedł do paki.
0
Czekamy więc na dobrą grę, gole i asysty :)
1
To się ładnie porobiło, no ale siedzieć na pewno nie pójdą.
8
Hmm 10 mln to bardzo dobra kwota, oby tylko to była prawda.
12
Według mnie to już może jest ten czas że warto na niego postawić, chłopak się bardzo stara i nie ma pretensji że tyle gra w rezerwach, inni mają odwrotnie, od razu by chcieli w wieku 18 lat do pierwszej drużyny.
5
Widzę że Mou zaczyna powoli :D
10
Szkoda, bo mimo wszystko bardzo cenię sobie Martino.