0

Coś mi się wydaje że Arda odejdzie, ale to tylko moje przemyślenia, być może się mylę.

0

Tak, tylko że Busi aż tak wiele razy zmieniany nie będzie raczej, więc nie wiem czy Szef by na to przystał z radością, bo wiemy że chce grać w każdym meczu.

0

Geniusz piłki, jedyny w swoim rodzaju.

11

Może jednak nadałby się na zmiennika? Potrafi namieszać w ataku, zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.

0

I bardzo dobrze, niech tylko tak nadal się rozwija, a będzie z niego ogromny pożytek.

1

A ja liczę że piszesz to po %% a nie naprawdę.

0

Jak mają kasę to niech sypną.

0

I tak nie pójdzie siedzieć, więc nie wiem po co to gadanie.

1

Laporta wróć!

0

O tym już wiedziałem od dawna, był już artykuł.

4

1

Oo kurde.. tego jeszcze nie widziałem, ale zapierdzielił!

1

Ładnie ten Griezmann wymiata jak i w klubie tak w reprezentacji..

25

Ciekawie to może być jak Umtiti zagrozi Mascherano..

8

Dla mnie ładniej wygląda Amazon na koszulce niż ten Qatar.

0

Oby mu się tam dobrze wiodło.

3

Temu niezdecydowanemu Panu dziękujemy już.

1

Generał dobrze mówi, ja tak samo uważam, miejsce Leo jest tylko w Barcelonie.

0

Jestem jak najbardziej za!! :)

3

"Złoty" Cristiano :D

1

Taa już widzę jak Messi odchodzi z Barcy do Chelsea. Bajeczki to w szkole.

2

Należy mu się zdecydowanie jak psu kiełbasa za dobra obronę. Brawa dla El Pistolero.

5

Tak żem czuł.

1

Dziwne że zabrakło 3 miesięcy, to wszystko ustawione tak by nikt nie poszedł do paki.

0

Czekamy więc na dobrą grę, gole i asysty :)

1

To się ładnie porobiło, no ale siedzieć na pewno nie pójdą.

8

Hmm 10 mln to bardzo dobra kwota, oby tylko to była prawda.

12

Według mnie to już może jest ten czas że warto na niego postawić, chłopak się bardzo stara i nie ma pretensji że tyle gra w rezerwach, inni mają odwrotnie, od razu by chcieli w wieku 18 lat do pierwszej drużyny.

5

Widzę że Mou zaczyna powoli :D

10

Szkoda, bo mimo wszystko bardzo cenię sobie Martino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?