0

Do pełni szczęścia brakuje LM, ale nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć tym co jest :)

0

Dobrze że tak to się wszystko skończyło i nasi przetrwali naciski Sevilli, a potem dwa decydujące ciosy.

0

Rządził wczoraj w obronie, takiego Pique chciałoby się oglądać za każdym razem.

5

Wczorajszy występ Iniesty był wręcz niesamowity, z jaką on łatwością poruszał się z piłką na boisku, jak za dawnych lat. Brawo Andres!

0

Mam nadzieję że przyszły sezon będzie dla Ter Stegena, to co wczoraj wyprawiał to bajka, kapitalne interwencje, on nie może trzeci sezon siedzieć na ławie, z całym szacunkiem do Bravo, ale powinna nastąpić już zmiana.

1

Oby to tylko nic poważnego, niech szybko wraca.

0

Szkoda że nie udało się obronić LM, Lucho napisałby nową historię i przebił osiągnięcie Pepa.

0

Niech to tylko trwa jak najdłużej :)

0

Czyli na 1 ogień szykuje się zacięty mecz, tak jak wczoraj.

0

Będzie chlanie na całego :D

1

Mamy to!!!!!! Campeones!!!!!!!!!!!! :)

1

Leo 2 asysty :)

0

Neymarrrrrrrrrr goooooooooooooooool :)

0

Nara Carrico :D

0

Sędzia kontuzja ale jaja :D

0

Albaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!

11

To mamy dogrywkę, ależ emocje. Byle nie karne, niech wygra Barca!

0

Banega czerwonaaaaaaaaaaaaa

0

I lipa Suarez schodzi za niego Rafa.

0

Tylko nie Suarez :/

2

Mats klasa!!!!!!!!!!!!!

0

To teraz Sevilla przyciśnie...

0

Ja prd czerwona.

0

Iniesta co zrobił wow.

2

Ajajjaa Suarez...

12

Brawo Szefie!!!!!!!!

0

Dawać Barca, po zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu. Vamos!

14

Trzeba dziś wygrać i zakończyć sezon w jeszcze lepszym stylu, to musi się udać. Vamos Barca!

2

To teraz w City poszaleje, o hajs na transfery nie będzie się musiał martwić, oby i tam odniósł sukces.

3

Teraz tak mówi, jak nadal Arsenal nic nie będzie wygrywał, to w końcu zapragnie sukcesów i wtedy może zmieni zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?