Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do pełni szczęścia brakuje LM, ale nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć tym co jest :)
0
Dobrze że tak to się wszystko skończyło i nasi przetrwali naciski Sevilli, a potem dwa decydujące ciosy.
0
Rządził wczoraj w obronie, takiego Pique chciałoby się oglądać za każdym razem.
5
Wczorajszy występ Iniesty był wręcz niesamowity, z jaką on łatwością poruszał się z piłką na boisku, jak za dawnych lat. Brawo Andres!
0
Mam nadzieję że przyszły sezon będzie dla Ter Stegena, to co wczoraj wyprawiał to bajka, kapitalne interwencje, on nie może trzeci sezon siedzieć na ławie, z całym szacunkiem do Bravo, ale powinna nastąpić już zmiana.
1
Oby to tylko nic poważnego, niech szybko wraca.
0
Szkoda że nie udało się obronić LM, Lucho napisałby nową historię i przebił osiągnięcie Pepa.
0
Niech to tylko trwa jak najdłużej :)
0
Czyli na 1 ogień szykuje się zacięty mecz, tak jak wczoraj.
0
Będzie chlanie na całego :D
1
Mamy to!!!!!! Campeones!!!!!!!!!!!! :)
1
Leo 2 asysty :)
0
Neymarrrrrrrrrr goooooooooooooooool :)
0
Nara Carrico :D
0
Sędzia kontuzja ale jaja :D
0
Albaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!
11
To mamy dogrywkę, ależ emocje. Byle nie karne, niech wygra Barca!
0
Banega czerwonaaaaaaaaaaaaa
0
I lipa Suarez schodzi za niego Rafa.
0
Tylko nie Suarez :/
2
Mats klasa!!!!!!!!!!!!!
0
To teraz Sevilla przyciśnie...
0
Ja prd czerwona.
0
Iniesta co zrobił wow.
2
Ajajjaa Suarez...
12
Brawo Szefie!!!!!!!!
0
Dawać Barca, po zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu. Vamos!
14
Trzeba dziś wygrać i zakończyć sezon w jeszcze lepszym stylu, to musi się udać. Vamos Barca!
2
To teraz w City poszaleje, o hajs na transfery nie będzie się musiał martwić, oby i tam odniósł sukces.
3
Teraz tak mówi, jak nadal Arsenal nic nie będzie wygrywał, to w końcu zapragnie sukcesów i wtedy może zmieni zdanie.