Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale nie grał i nie gra w żadnym dobrym klubie, to tylko Las Palmas.
2
Okej zrozumiałem, popieram Twoje zdanie, również sorry. Pozdro.
0
To też dobra opcja.
17
To co następny sezon wypada pobić ten rekord :P
10
Niech pije ma prawo do tego jak każdy człowiek :D
0
Zgadzam się z Tobą co do Pique.
6
https://www.facebook.com/eversport/videos/416680628509700/
To jest prawdziwa piłka nożna! :D
1
Ale Ney i Messi zaliczyli strat.
2
Tym razem to fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.
8
Chciałbym aby w końcu Leo się udało i wygrał to czego mu jedynie brakuje w tak znakomitej karierze.
13
Ależ oni do siebie podobni.
2
Tu trzeba kogoś lepszego i doświadczonego, z całym szacunkiem ale zawodników typu Douglas raczej nie potrzeba.
2
Ooo masakra ale pojechał :D
19
To może tak Neymar strzeli gola w finale PK? Fajnie byłoby :)
0
Bardzo szkoda mi Bartry, ale ta opcja jest naprawdę godna uwagi.
4
A ja bardzo bym się cieszył gdyby to właśnie El Pistolero zgarnął ZP, rozegrał fantastyczny sezon, wybitne wyróżnienia, ma ogromne szanse.
4
Fajnie zobaczyć takie Leicester w tym wybitnym gronie a dodatkowo jako mistrza.
1
Getafe spadło z Ligi to mi się podoba :) Co do Pique i Alvesa to bez niespodzianki, oni zawsze najwięksi jajcarze :D
1
Jakoś nie do końca wierzę w to.
3
A ja mam nadzieję, że od przyszłego sezonu Alba będzie miał w końcu solidnego konkurenta na LO, przyda mu się.
2
I ma całkowita rację, ale cóż trzeba spełnić obowiązek, na taki mecz to tylko rezerwowych dać.
7
Ale jaja ledwo po PK lecieć tam, paranoja.
3
Takie wypowiedzi aż miło czytać ze strony zawodników Realu.
4
Takich "kibiców" to nie powinni na stadion nawet wpuszczać.
3
Króciutko* :) Mistrzowie masz rację :D
2
Trzeba przyznać że ma się czym pochwalić.
0
Świetna informacja na to liczyłem :)
2
Każdy zespół który się utrzymał lub wywalczył sobie grę w pucharach to zasłużył na to, spadkowicze no cóż, ich los jest zupełnie inny.
4
Barca po prostu w ostatnich latach zamiata w Lidze - najlepszej na świecie, i nie sądzę by to się prędko zmieniło, tworzą Wszyscy wspaniałą historię.
2
Takie coś aż miło się czyta, chłopaki się porządnie napracowali na ten tytuł. VeB!