2

Ale nie grał i nie gra w żadnym dobrym klubie, to tylko Las Palmas.

2

Okej zrozumiałem, popieram Twoje zdanie, również sorry. Pozdro.

0

To też dobra opcja.

17

To co następny sezon wypada pobić ten rekord :P

10

Niech pije ma prawo do tego jak każdy człowiek :D

0

Zgadzam się z Tobą co do Pique.

6

1

Ale Ney i Messi zaliczyli strat.

2

Tym razem to fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.

8

Chciałbym aby w końcu Leo się udało i wygrał to czego mu jedynie brakuje w tak znakomitej karierze.

13

Ależ oni do siebie podobni.

2

Tu trzeba kogoś lepszego i doświadczonego, z całym szacunkiem ale zawodników typu Douglas raczej nie potrzeba.

2

Ooo masakra ale pojechał :D

19

To może tak Neymar strzeli gola w finale PK? Fajnie byłoby :)

0

Bardzo szkoda mi Bartry, ale ta opcja jest naprawdę godna uwagi.

4

A ja bardzo bym się cieszył gdyby to właśnie El Pistolero zgarnął ZP, rozegrał fantastyczny sezon, wybitne wyróżnienia, ma ogromne szanse.

4

Fajnie zobaczyć takie Leicester w tym wybitnym gronie a dodatkowo jako mistrza.

1

Getafe spadło z Ligi to mi się podoba :) Co do Pique i Alvesa to bez niespodzianki, oni zawsze najwięksi jajcarze :D

1

Jakoś nie do końca wierzę w to.

3

A ja mam nadzieję, że od przyszłego sezonu Alba będzie miał w końcu solidnego konkurenta na LO, przyda mu się.

2

I ma całkowita rację, ale cóż trzeba spełnić obowiązek, na taki mecz to tylko rezerwowych dać.

7

Ale jaja ledwo po PK lecieć tam, paranoja.

3

Takie wypowiedzi aż miło czytać ze strony zawodników Realu.

4

Takich "kibiców" to nie powinni na stadion nawet wpuszczać.

3

Króciutko* :) Mistrzowie masz rację :D

2

Trzeba przyznać że ma się czym pochwalić.

0

Świetna informacja na to liczyłem :)

2

Każdy zespół który się utrzymał lub wywalczył sobie grę w pucharach to zasłużył na to, spadkowicze no cóż, ich los jest zupełnie inny.

4

Barca po prostu w ostatnich latach zamiata w Lidze - najlepszej na świecie, i nie sądzę by to się prędko zmieniło, tworzą Wszyscy wspaniałą historię.

2

Takie coś aż miło się czyta, chłopaki się porządnie napracowali na ten tytuł. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?