3

I dobrze, niech wygrają oba mecze a potem wielkie świętowanie ;)

0

Najważniejsza jest obrona, i tam musi przyjść ktoś z wyższej półki.

2

Akurat Suarez na pewno nie jest typem co liczy tylko na własne osiągnięcia, tylko drużynowe, nie to co pewny zawodnik z Realu.

1

Dokładnie, tym bardziej że to Barca a nie jakiś 3-ligowiec..

5

Czyżby Fabregas był skłonny przejść do Realu? Gdyby tak się stało byłby skończony dla mnie.

2

Hmm bardzo dziwne że nie znalazło się miejsce dla Lacazetta.

0

Luisito ma jeszcze kilka sezonów przed sobą w FCB, oj jeszcze zapewne nastrzela tych goli sporo :)

2

Tylko póki co trzeba wygrać oba spotkania i nie popełnić błędu, by cieszyć się ze świętowania.

4

To niech strzela, nie mam nic przeciwko :)

21

El Pistolero dobrze powiedział z tym pichichi :D

0

A ja uważam że nawet jeśli Real nie wygra to Ronaldo i tak zostanie, ile on to już razy miał odchodzić, Perez da więcej kasy i gotowe.

10

Real tak nisko, niesamowite :D

0

Byle ktoś z górnej półki dołączył.

13

Dodatkowa kasa im wpadnie, za mało zarabiają :P

0

Nie umiesz się zwracać do kogoś po Polsku jak tego uczono w szkole, to nie odpowiadaj na moje komentarze, bo nie jest podpisane: daj komentarz.

1

Dzieciaku to możesz sobie nazwać swoje dzieci jak masz, albo kolegów, bo ja nie jestem "gimba" ani Twój kolega. Napisałem że nie wiem, bo nie siedzę w ich głowach i tym co oni robią pod stołami, za rękę ich nigdy nie złapałem i nie złapię.

1

A ja właśnie często oglądam jego mecze bo obstawiam na nich u buka, i za każdym razem on mnie zadziwia, taki młody a już tyle potrafi. Zgadzam się będzie z niego niesamowity zawodnik jeśli tylko nie zwolni tempa.

3

Oni są niesamowici, dla nich zdobywanie goli to zabawa :)

3

Ważne by zdobyć 3 pkt i majstra, a nie jakie koszulki.

0

Jeszcze zapewne niejeden puchar zdobędzie i lista się powiększy :)

0

O nie tylko niech nie wraca Costa do Atletico, stanowczo nie.

1

W końcu miło popatrzeć na ocenę Neymara, jak i jego występ równie udany.

3

To są żarty? Się nie postarali, to wygląda kiepsko.

0

Wspaniała kariera, godna pozazdroszczenia :) Sto lat dla naszego Kapitana :)

4

Najlepiej niech odpuszczą, Barca ma chociaż ważny interes a oni już mają utrzymanie, niech sobie wakacje zaczną wcześniej :D

3

Przecież sport nie jest czysty o tym wiadome od dawna, ale czy takie Real dałby łapówkę? Tego nie wiem.

0

Jak widać walka popłaca, należy mu się bo fantastycznie się rozwinął.

0

Skromne 0-2 lecz pewne z gry wystarczy, najważniejsze to zdobyć tam 3 pkt. obowiązkowo.

8

Szef to jest prawdziwy przykład, chyba najczęściej mimo wolnego przyjeżdża na trening.

0

Pozostaje mu nic innego jak życzyć bicia kolejnych rekordów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?