Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I dobrze, niech wygrają oba mecze a potem wielkie świętowanie ;)
0
Najważniejsza jest obrona, i tam musi przyjść ktoś z wyższej półki.
2
Akurat Suarez na pewno nie jest typem co liczy tylko na własne osiągnięcia, tylko drużynowe, nie to co pewny zawodnik z Realu.
1
Dokładnie, tym bardziej że to Barca a nie jakiś 3-ligowiec..
5
Czyżby Fabregas był skłonny przejść do Realu? Gdyby tak się stało byłby skończony dla mnie.
2
Hmm bardzo dziwne że nie znalazło się miejsce dla Lacazetta.
0
Luisito ma jeszcze kilka sezonów przed sobą w FCB, oj jeszcze zapewne nastrzela tych goli sporo :)
2
Tylko póki co trzeba wygrać oba spotkania i nie popełnić błędu, by cieszyć się ze świętowania.
4
To niech strzela, nie mam nic przeciwko :)
21
El Pistolero dobrze powiedział z tym pichichi :D
0
A ja uważam że nawet jeśli Real nie wygra to Ronaldo i tak zostanie, ile on to już razy miał odchodzić, Perez da więcej kasy i gotowe.
10
Real tak nisko, niesamowite :D
0
Byle ktoś z górnej półki dołączył.
13
Dodatkowa kasa im wpadnie, za mało zarabiają :P
0
Nie umiesz się zwracać do kogoś po Polsku jak tego uczono w szkole, to nie odpowiadaj na moje komentarze, bo nie jest podpisane: daj komentarz.
1
Dzieciaku to możesz sobie nazwać swoje dzieci jak masz, albo kolegów, bo ja nie jestem "gimba" ani Twój kolega. Napisałem że nie wiem, bo nie siedzę w ich głowach i tym co oni robią pod stołami, za rękę ich nigdy nie złapałem i nie złapię.
1
A ja właśnie często oglądam jego mecze bo obstawiam na nich u buka, i za każdym razem on mnie zadziwia, taki młody a już tyle potrafi. Zgadzam się będzie z niego niesamowity zawodnik jeśli tylko nie zwolni tempa.
3
Oni są niesamowici, dla nich zdobywanie goli to zabawa :)
3
Ważne by zdobyć 3 pkt i majstra, a nie jakie koszulki.
0
Jeszcze zapewne niejeden puchar zdobędzie i lista się powiększy :)
0
O nie tylko niech nie wraca Costa do Atletico, stanowczo nie.
1
W końcu miło popatrzeć na ocenę Neymara, jak i jego występ równie udany.
3
To są żarty? Się nie postarali, to wygląda kiepsko.
0
Wspaniała kariera, godna pozazdroszczenia :) Sto lat dla naszego Kapitana :)
4
Najlepiej niech odpuszczą, Barca ma chociaż ważny interes a oni już mają utrzymanie, niech sobie wakacje zaczną wcześniej :D
3
Przecież sport nie jest czysty o tym wiadome od dawna, ale czy takie Real dałby łapówkę? Tego nie wiem.
0
Jak widać walka popłaca, należy mu się bo fantastycznie się rozwinął.
0
Skromne 0-2 lecz pewne z gry wystarczy, najważniejsze to zdobyć tam 3 pkt. obowiązkowo.
8
Szef to jest prawdziwy przykład, chyba najczęściej mimo wolnego przyjeżdża na trening.
0
Pozostaje mu nic innego jak życzyć bicia kolejnych rekordów.