Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To musi się udać, jeszcze tylko dwa mecze, dziś trzeba wykonać pierwszy krok i zdobyć pewne 3 punkty. Vamos Barca!
0
Dziś ten temat jest spokojnie do ogarnięcia :D
0
To było według Cienie chamskie? To Ty chyba chamskiej odpowiedzi lub słowa nie słyszałeś. Pozdro.
0
Teraz takie gadanie, a dziś może być zupełnie odwrotnie, w końcu Derby.
1
Oby ten mecz był fajny i bez głupich incydentów.
3
Lepiej pograć sobie u buka niż w te lotto, tam chociaż macie jakąś wiedzę i szanse wygranej ;)
6
I pomyśleć że takie Leicester wygrało Ligę mając w lidze takich rywali jak City, MU, Chelsea, Liverpool i takich piłkarzy jakimi dysponują, same gwiazdy. Piłka nożna jest piękna.
0
Nigdy w to nie grałem i nie zagram nawet jak dziś jest 60 baniek, dla mnie to za małe prawdopodobieństwo wygranej, a po drugie uważam że to jest ustawione ;)
4
https://www.facebook.com/officialjeffseid/videos/840050196100413/
He he :D
2
Hmm przecież Arbeloa to najlepiej potrafił bronić klubu na portalach, szkoda tego Ekenga a mówią że sport to zdrowie...
0
Fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.
0
Ale ten klub jest śmieszny, dosłownie dzieci z piaskownicy.
1
Oby oni spadli z tej Ligi, będzie spokój.
5
Akurat Enrique to ma znakomity wpływ na piłkarzy w przerwie meczu, wychodzi zupełnie inna drużyna, oby jutro nie trzeba takiej sytuacji i nasi spokojnie zdobyli 3 pkt. bez nerwów.
10
Co jak co ale szkoda że losy Raula tak się potoczyły w Realu, zasłużył zupełnie na coś więcej od klubu.
3
A ja wierzę że nasi wygrają ten mecz na "zero" z tyłu.
0
Doba wiadomość, brawa dla niego za ogromną determinację.
0
Prawidłowo, Arda musi zostać na następny sezon, na pewno dostanie więcej szans i złapie odpowiedni rytm na boisku.
0
Co by nie mówić, ale ostatnio to dobrze się spisywał, dostawał szanse i je wykorzystywał w 100%.
0
Gdyby udało się sprowadzić Lacazette byłoby fajnie :)
2
Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie Barcy bez Szefa w obronie, mimo iż nie jest wysoki, to trzeba przyznać że spisuje się fantastycznie i nadrabia to wieloma innymi aspektami, mam nadzieję że zostanie w Barcelonie i nadal będzie grał w podstawowej jedenastce.
2
Już 36 lat ma, kurde ale to zleciało, pamiętam go jak śmigał młody i zachwycał swoją magią cały świat.
0
W pełni się z Tobą zgadzam, Samper według mnie to przyszłość Barcy.
0
To mi się bardzo podoba :D
2
Leo na tym zdjęciu z tą miną przypomina mi nie kogo innego jak Jasona Stathama :D
24
Życzę mu aby nasze trio mu wpakowało z 5 bramek, niech wyciąga piłkę z siatki za te swoje słowa.
8
To jest masakra, potem nic dziwnego że forma słabsza..
3
Jak to fajnie że teraz będą mecze towarzyskie w Europie i z klubami Europejskimi, a nie jakieś tournée i tysiące kilometrów co wiąże się z ogromnym zmęczeniem.
2
Busi 27 lat i już gadanie o następcy? Zmiennik owszem, ale nie takie coś, on to jeszcze długo nie zejdzie ze sceny w Barcelonie.
0
Rekordów nie muszą pobijać, ale 3 punkty obowiązkowo muszą być! ;)