0

To musi się udać, jeszcze tylko dwa mecze, dziś trzeba wykonać pierwszy krok i zdobyć pewne 3 punkty. Vamos Barca!

0

Dziś ten temat jest spokojnie do ogarnięcia :D

0

To było według Cienie chamskie? To Ty chyba chamskiej odpowiedzi lub słowa nie słyszałeś. Pozdro.

0

Teraz takie gadanie, a dziś może być zupełnie odwrotnie, w końcu Derby.

1

Oby ten mecz był fajny i bez głupich incydentów.

3

Lepiej pograć sobie u buka niż w te lotto, tam chociaż macie jakąś wiedzę i szanse wygranej ;)

6

I pomyśleć że takie Leicester wygrało Ligę mając w lidze takich rywali jak City, MU, Chelsea, Liverpool i takich piłkarzy jakimi dysponują, same gwiazdy. Piłka nożna jest piękna.

0

Nigdy w to nie grałem i nie zagram nawet jak dziś jest 60 baniek, dla mnie to za małe prawdopodobieństwo wygranej, a po drugie uważam że to jest ustawione ;)

2

Hmm przecież Arbeloa to najlepiej potrafił bronić klubu na portalach, szkoda tego Ekenga a mówią że sport to zdrowie...

0

Fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.

0

Ale ten klub jest śmieszny, dosłownie dzieci z piaskownicy.

1

Oby oni spadli z tej Ligi, będzie spokój.

5

Akurat Enrique to ma znakomity wpływ na piłkarzy w przerwie meczu, wychodzi zupełnie inna drużyna, oby jutro nie trzeba takiej sytuacji i nasi spokojnie zdobyli 3 pkt. bez nerwów.

10

Co jak co ale szkoda że losy Raula tak się potoczyły w Realu, zasłużył zupełnie na coś więcej od klubu.

3

A ja wierzę że nasi wygrają ten mecz na "zero" z tyłu.

0

Doba wiadomość, brawa dla niego za ogromną determinację.

0

Prawidłowo, Arda musi zostać na następny sezon, na pewno dostanie więcej szans i złapie odpowiedni rytm na boisku.

0

Co by nie mówić, ale ostatnio to dobrze się spisywał, dostawał szanse i je wykorzystywał w 100%.

0

Gdyby udało się sprowadzić Lacazette byłoby fajnie :)

2

Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie Barcy bez Szefa w obronie, mimo iż nie jest wysoki, to trzeba przyznać że spisuje się fantastycznie i nadrabia to wieloma innymi aspektami, mam nadzieję że zostanie w Barcelonie i nadal będzie grał w podstawowej jedenastce.

2

Już 36 lat ma, kurde ale to zleciało, pamiętam go jak śmigał młody i zachwycał swoją magią cały świat.

0

W pełni się z Tobą zgadzam, Samper według mnie to przyszłość Barcy.

0

To mi się bardzo podoba :D

2

Leo na tym zdjęciu z tą miną przypomina mi nie kogo innego jak Jasona Stathama :D

24

Życzę mu aby nasze trio mu wpakowało z 5 bramek, niech wyciąga piłkę z siatki za te swoje słowa.

8

To jest masakra, potem nic dziwnego że forma słabsza..

3

Jak to fajnie że teraz będą mecze towarzyskie w Europie i z klubami Europejskimi, a nie jakieś tournée i tysiące kilometrów co wiąże się z ogromnym zmęczeniem.

2

Busi 27 lat i już gadanie o następcy? Zmiennik owszem, ale nie takie coś, on to jeszcze długo nie zejdzie ze sceny w Barcelonie.

0

Rekordów nie muszą pobijać, ale 3 punkty obowiązkowo muszą być! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?