6

To teraz jeszcze tylko City awans i finał :D

0

Mam swoje powody że nie lubię.

2

Właśnie gdyby nie ta kontuzja.. :)

6

Super opcja, oby tak też się stało!

0

W sumie trochę mnie dziwi ta decyzja :D

32

Bardzo fajna wypowiedź, fajnie ogólnie że wie iż był karny gdy obejrzał powtórkę i się do tego przyznał, mało który sędzia tak robi.

2

Mistrz sprawdzi mistrza :D

13

Nie chciałbym aby Courtouis trafił do Barcy, wolę by Ter Stegen pozostał i to on był pierwszym bramkarzem.

4

Już nie mogę się doczekać by sobie ją zamówić.

6

Jeśli jakiś inny sponsor z normalną nazwą da więcej niż Qatar, to jest to bardzo dobra wiadomość, obym już nie musiał oglądać na koszulce Barcy tego Qataru.

0

Niesamowite jest to co Lisy osiągnęły :)

13

Ja jednak wolałbym aby wzmocnić środek pola np. taki Pogba, a Leo żeby znowu ładował bramki jak kiedyś, brakuje mi bardzo tego bo człowiek się bardzo przyzwyczaił..

2

Tak więc Suareza trzeba zamknąć do kryminału ;)

3

Ja mam nadzieję że jednak będzie trenerem i to Barcy :)

0

Jeśli taka jego decyzja i będzie tam chciał grać to niech idzie.

0

Niby tak mało się o nim mówi a on taki ważny dla zespołu jest.

34

Nie ma Pique? Już widzę że ta lista za przeproszeniem ***** warta, takie moje zdanie.

0

Może kolejny sezon będzie miał jeszcze lepszy.

0

Gdyby nie tak pechowa strata punktów przez Barce, to nadal by trzeba było czekać na taki rozwój wydarzeń.

11

Pięknie Enrique im to powiedział jeśli to prawda oczywiście.

4

To zasługa nie kogo innego jak Lucho, to on daje im paliwa w szatni :)

5

Iniesta może i będzie miał ciężko wyprzedzić Generała, ale Messi to zrobi.

3

Jak się coś kocha to się ryzykuje, tylko czasami jakimi kosztami.

1

Pięknie, wolny tydzień to się solidnie przygotują do meczu :)

2

Ładny bilans Rakiety.

0

Miejmy nadzieję że nasi dopilnują by ten puchar trafił w ich ręce.

0

Xavi by tam narzekał na długość trawy ;)) Taki żarcik :D

2

Leo i te jego rajdy sprzed paru lat, brakuje mi tego bardzo, szkoda że już tego nie będzie w takim stopniu jak kiedyś :/ Ale i tak nadal wymiata :)

2

Zawodnik z niego kapitalny, ale poziomu Messiego nigdy nie osiągnie ani żaden inny piłkarz, Messi jest i będzie tylko jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?