Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To teraz jeszcze tylko City awans i finał :D
0
Mam swoje powody że nie lubię.
2
Właśnie gdyby nie ta kontuzja.. :)
6
Super opcja, oby tak też się stało!
0
W sumie trochę mnie dziwi ta decyzja :D
32
Bardzo fajna wypowiedź, fajnie ogólnie że wie iż był karny gdy obejrzał powtórkę i się do tego przyznał, mało który sędzia tak robi.
2
Mistrz sprawdzi mistrza :D
13
Nie chciałbym aby Courtouis trafił do Barcy, wolę by Ter Stegen pozostał i to on był pierwszym bramkarzem.
4
Już nie mogę się doczekać by sobie ją zamówić.
6
Jeśli jakiś inny sponsor z normalną nazwą da więcej niż Qatar, to jest to bardzo dobra wiadomość, obym już nie musiał oglądać na koszulce Barcy tego Qataru.
0
Niesamowite jest to co Lisy osiągnęły :)
13
Ja jednak wolałbym aby wzmocnić środek pola np. taki Pogba, a Leo żeby znowu ładował bramki jak kiedyś, brakuje mi bardzo tego bo człowiek się bardzo przyzwyczaił..
2
Tak więc Suareza trzeba zamknąć do kryminału ;)
3
Ja mam nadzieję że jednak będzie trenerem i to Barcy :)
0
Jeśli taka jego decyzja i będzie tam chciał grać to niech idzie.
13
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/13139365_1129529013765182_2792458779193771862_n.jpg?oh=a043c5531d30c79c3d28aa627d92ce0e&oe=57E521BF
Ja pierdziele odlot :D
0
Niby tak mało się o nim mówi a on taki ważny dla zespołu jest.
34
Nie ma Pique? Już widzę że ta lista za przeproszeniem ***** warta, takie moje zdanie.
0
Może kolejny sezon będzie miał jeszcze lepszy.
0
Gdyby nie tak pechowa strata punktów przez Barce, to nadal by trzeba było czekać na taki rozwój wydarzeń.
11
Pięknie Enrique im to powiedział jeśli to prawda oczywiście.
4
To zasługa nie kogo innego jak Lucho, to on daje im paliwa w szatni :)
5
Iniesta może i będzie miał ciężko wyprzedzić Generała, ale Messi to zrobi.
3
Jak się coś kocha to się ryzykuje, tylko czasami jakimi kosztami.
1
Pięknie, wolny tydzień to się solidnie przygotują do meczu :)
2
Ładny bilans Rakiety.
0
Miejmy nadzieję że nasi dopilnują by ten puchar trafił w ich ręce.
0
Xavi by tam narzekał na długość trawy ;)) Taki żarcik :D
2
Leo i te jego rajdy sprzed paru lat, brakuje mi tego bardzo, szkoda że już tego nie będzie w takim stopniu jak kiedyś :/ Ale i tak nadal wymiata :)
2
Zawodnik z niego kapitalny, ale poziomu Messiego nigdy nie osiągnie ani żaden inny piłkarz, Messi jest i będzie tylko jeden.