Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Do końca sezonu tak dotrwać, byłoby pięknie.
0
A już czytałem i liczyłem że na liście jest Embolo z Basel, ale niestety brak a szkoda.
0
Stać ich na spore podwyżki to co się będą.
0
O 17 to coś nowego :D
3
Pięknie trzymają równy poziom :)
2
W tym sezonie niech pobiją swój rekord, a w kolejnym jeszcze nowy :)
2
Sytuacja Douglasa i Thomasa jest beznadziejna, zapewne liczyli na więcej ale takie już życie.
2
Może i ława ale za to jakie ma zarobki, masakra. Szkoda że w Barcelonie jego kariera się nie rozwija.
2
Jak nigdy nie oglądam innych spotkań oprócz Barcy i tych co stawiam, tak jutro obejrzę City i będę za nich trzymał kciuki :P
1
Uda mu się wierzę w niego :D
0
Za taką kasę to można mieć zdecydowanie młodszego z myślą o przyszłości i na dodatek już ogranego.
2
Jego współpraca z Pep była wyjątkowa świetnie zarządzali drużyną, a potem on sam odnosił sukcesy.
0
Zawsze lubię poczytać historie z przeszłości o Barcelonie, brawa za ten artykuł.
3
Chłopaki odpoczną i naładują sobie akumulatory przez 2 dni :)
0
Trzeba być piłkarzem :)
14
Typowy Brazylijczyk, potańczy i już zaraz faul lub karny :)
0
Miejsce Ter Stegena jest w Barcelonie i tyle w temacie, no chyba że sam będzie pragnął odejścia..
29
To jest tak kluczowy zawodnik dla Barcy, że powinni mu to dać od ręki, no ale jak trzeba czekać to trzeba, oby tylko Busi się za bardzo nie wkurzył.
4
https://zapodaj.net/images/0d21f45df391a.jpg
Gruby - El Pistolero mnie wysłuchał, dokładnie tak jak chciałem nic dodać nic ująć :D :D
2
Widzisz marzenia się spełniają, wysłuchał mnie :D
0
Bo w życiu tak powinno być, że jak się coś obiecuje to trzeba to spełnić, tylko szkoda że nie każdy tak potrafi nawet w codziennym naszym życiu.
2
Po tych batach od Barcy to życzę im by teraz odnosili zwycięstwa i dali radę się utrzymać w lidze, ogólnie bardzo fajna wypowiedź.
2
Szkoda że Rayo tak zawaliło sprawę i nie utrzymało wyniku, ale oni to grają otwartą piłkę więc nie ma się co dziwić, a mogło być już jednego rywala mnie w walce o mistrza.
2
Mają rozmach, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
0
Sam bym przygarnął takie cudo ;)
2
Też chciałbym by wrócił, ale pytanie czy to by było już dobre dla niego, bo wątpię że miałby miejsce w składzie.
0
Według sędziego się należały, ale inni pewnie mają swoje zdanie na ten temat :)
5
Dziwne czemu ostatnio Ney ma takiego pecha, ciąg na bramkę ma ale czegoś mu brakuje.
3
Tylko niech gruby tego pilnuje, oby dał radę utrzymać to do samego końca.
1
Nawet nie wiedziałem że Robert Fernandez był piłkarzem :D