Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bartra się rozgrzewa może wejdzie.
0
Z linii wybił Pique ale szczęście...
0
W drugiej połowie chcę zobaczyć lepszą Barcę i co najważniejsze więcej bramek.
3
Teraz pojazd po Ney a jak w drugiej połowie strzeliłby ze 2 gole to byłby wielki, choć fakt strasznie marnuje.
0
Alves wejdzie chyba bo się rozgrzewa.
5
Masakra że to nie wpadło....
0
Tak klepią klepią, zamiast docisnąć Sporting i strzelić kolejnego gola to może być tak że to Gijon strzeli i potem nerwy.
1
Było niebezpiecznie teraz.
2
Messi.
0
Przydałby się drugi gol.
0
Ajjj prawie Leo :P
1
Haha Messi jaki gol :D
2
Ale teraz farta mają nasi :D
1
Skład dobry, teraz tylko zdobyć 3 pkt. Jedziemy Vamos Barca!!
1
Dziś liczą się tylko 3 pkt i oby bez kontuzji. Vamos!
0
Szkoda że Bartra nie zagra, kto wie może po tak dobrym meczu ostatnio rozegrałby dziś jeszcze lepiej.
2
Gdyby tak dziś powtórzył wyczyn z meczu z Deportivo to byłoby piękne, same gole by wystarczyły :D
0
Tak i co na jego miejsce Munir lub Sandro? Jak dla mnie plota.
3
Tak jak sam wielokrotnie powtarzał że on jest trenerem i wie co robić, także trzeba się tego trzymać.
0
Dziś wielka szansa dla El Pistolero by wskoczyć na pierwsze miejsce w klasyfikacji pichichi, oby mu się udało.
4
Dobra Pogba w lecie masz trafić do Barcy nie wiem jak to zrobisz :D
0
A czy Ty myślisz że ja go krytykuję, lub chciałbym to zrobić?
2
Życzę im by się zdołali utrzymać, takie Getafe niech spada z Ligi.
0
I jeszcze to na pewno pokaże, że będzie najlepszą drużyną w ciągu kolejnych 15 lat.
2
Sprzedać jeśli będzie tylko dobra okazja, bardzo go cenię jako piłkarza i szkoda że mu się nie udało w FCB jak w Arsenalu, ale co tu się oszukiwać i tak w Barcelonie już nie pogra.
3
A w lecie będzie: nie ma kasy na transfery, gramy z tymi co są trzeba oszczędzać.
2
Wielka szkoda że nie Wszyscy mogą się z tego wyleczyć.. :/
0
Forlan to znakomity napastnik, szkoda że tak szybko te lata uciekają. Luis zasługuje na wygranie pichichi i na to liczę że tak się stanie.
6
Miejmy nadzieję że kasa na transfery się znajdzie mimo rozbudowy Camp Nou.
10
Kapitalnie uchwycone zdjęcie! :) To lądowanie pewnie zabolało :D