5

Dla mnie Barca Nawet (gdyby) miała spaść ligę niżej, to i tak będzie na zawsze najlepsza na świecie i nic tego nigdy nie zmieni. VeB!

0

Jak widać nie chcą dać plamy i, na maxa się przygotowują by wygrać to co pozostało.

2

Ale Generał na tym zdjęciu dziwnie wyszedł ;) Wracaj mistrzu do Barcy w roli trenera :)

18

Mimo iż nie udało się obronić LM, to ze zdobycia mistrzostwa i wygrania PK będę się bardzo cieszył!

0

To co dziś były gorące kuleczki? :D

0

Real ma już w kieszeni pewne 3 pkt. ;D

2

Kasa, kasa... ja tam bym wolał by wygrali LM :(

1

Atletico raczej nie pokona w dwumeczu Bayernu, a City być może będą w gazie bo 1 raz awansowali i mogą chcieć wygranej LM :D

8

Niech lekceważą nadal City myślą że jak trafią na nich to będą mieli spacerek, City może i bez wielkiej formy, ale za to jaki skład mają i w każdej chwili mogą odpalić, jak będą mieli dobry dzień to mogą byle kogo z tej trójki wywalić.

1

A te wszystkie podróże to co nic dla zawodników? Nie męczy?

0

Napisałem tylko to co jest prawdą.

0

Bo poziom sędziowania jest i będzie żałosny.

0

Widziałem :D

0

Uważam że warto teraz na niego postawić, jest głodny gry i może wiele dobrego dla drużyny zrobić.

0

Ależ piękne podsumowanie, palce lizać brawo!

4

Taka jest prawda że Messi odczuwa sezon i te wszystkie wymagające spotkania, wyniki robili z kosmosu i serię, ale teraz są tego efekty, drużyna jest zmęczona.

1

Powiem Wam tak, śmialiśmy się z Realu ( Ja także) że pompują balonik i później pęka, tak samo było teraz z Barcą jak ta seria była Wszyscy pewnie że Barca pewnie awansuje itp. a tu masz Ci wyszło jak wyszło, balonik pękł, a Real gdzie jest? Real w półfinale i mają nadal szanse na wygranie LM. Wniosek jeden: nie warto się śmiać z największego rywala i teraz mnie to pokarało..

2

Biegali więcej, starali się to i wygrali zasłużenie.

1

Bo gdyby zagrali od początku tak jak w drugiej połowie, to mogę się założyć że to Barca by miała awans, a oni liczyli na jakiś cud że piłka sama fartem wpadnie.

2

Życzę Atletico wygrania LM, bo co jak co ale bardzo na to zasługują swoją grą.

0

Było minęło, widocznie nie było to pisane Barcelonie by obronić LM.

0

Arbeloa jak widać to ma za zadanie ogłaszać nowości na portalach i okrzyki w szatni :D Tyle mu zostało w Realu :P

0

Oby właśnie teraz nie odbiło się to na Lidze, też bardzo chciałem tego awansu i obrony LM ale cóż nie udało się.

0

Chyba wczoraj bo mamy już czwartek ;)

5

To do boju i niech pokażą teraz swoją siłę poprzez wygranie Ligi i PK. Kapitalny mecz Szefa wczoraj.

0

Brawa dla Enrique za te wszystkie słowa. No właśnie nie śpieszyli się i takie są tego efekty teraz, czekali na oklaski czy że Atletico sobie samobója walnie? Mam nadzieję, że w końcu kolejny mecz zagrają na swoim najwyższym poziomie. VeB!

1

Mogą i oni wygrać LM byle tylko nie Real!!

0

Wielka szkoda tak miało być pięknie, ale trzeba walczyć o Ligę i PK. VeB!!!

5

Oby tylko Ligę i PK wygrać. VeB!!! Na zawsze tylko za Barcą!

1

Złodzieje zabrali ewidentnego karnego!!!

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?