Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dla mnie Barca Nawet (gdyby) miała spaść ligę niżej, to i tak będzie na zawsze najlepsza na świecie i nic tego nigdy nie zmieni. VeB!
0
Jak widać nie chcą dać plamy i, na maxa się przygotowują by wygrać to co pozostało.
2
Ale Generał na tym zdjęciu dziwnie wyszedł ;) Wracaj mistrzu do Barcy w roli trenera :)
18
Mimo iż nie udało się obronić LM, to ze zdobycia mistrzostwa i wygrania PK będę się bardzo cieszył!
0
To co dziś były gorące kuleczki? :D
0
Real ma już w kieszeni pewne 3 pkt. ;D
2
Kasa, kasa... ja tam bym wolał by wygrali LM :(
1
Atletico raczej nie pokona w dwumeczu Bayernu, a City być może będą w gazie bo 1 raz awansowali i mogą chcieć wygranej LM :D
8
Niech lekceważą nadal City myślą że jak trafią na nich to będą mieli spacerek, City może i bez wielkiej formy, ale za to jaki skład mają i w każdej chwili mogą odpalić, jak będą mieli dobry dzień to mogą byle kogo z tej trójki wywalić.
1
A te wszystkie podróże to co nic dla zawodników? Nie męczy?
0
Napisałem tylko to co jest prawdą.
0
Bo poziom sędziowania jest i będzie żałosny.
0
Widziałem :D
0
Uważam że warto teraz na niego postawić, jest głodny gry i może wiele dobrego dla drużyny zrobić.
0
Ależ piękne podsumowanie, palce lizać brawo!
4
Taka jest prawda że Messi odczuwa sezon i te wszystkie wymagające spotkania, wyniki robili z kosmosu i serię, ale teraz są tego efekty, drużyna jest zmęczona.
1
Powiem Wam tak, śmialiśmy się z Realu ( Ja także) że pompują balonik i później pęka, tak samo było teraz z Barcą jak ta seria była Wszyscy pewnie że Barca pewnie awansuje itp. a tu masz Ci wyszło jak wyszło, balonik pękł, a Real gdzie jest? Real w półfinale i mają nadal szanse na wygranie LM. Wniosek jeden: nie warto się śmiać z największego rywala i teraz mnie to pokarało..
2
Biegali więcej, starali się to i wygrali zasłużenie.
1
Bo gdyby zagrali od początku tak jak w drugiej połowie, to mogę się założyć że to Barca by miała awans, a oni liczyli na jakiś cud że piłka sama fartem wpadnie.
2
Życzę Atletico wygrania LM, bo co jak co ale bardzo na to zasługują swoją grą.
0
Było minęło, widocznie nie było to pisane Barcelonie by obronić LM.
0
Arbeloa jak widać to ma za zadanie ogłaszać nowości na portalach i okrzyki w szatni :D Tyle mu zostało w Realu :P
0
Oby właśnie teraz nie odbiło się to na Lidze, też bardzo chciałem tego awansu i obrony LM ale cóż nie udało się.
0
Chyba wczoraj bo mamy już czwartek ;)
5
To do boju i niech pokażą teraz swoją siłę poprzez wygranie Ligi i PK. Kapitalny mecz Szefa wczoraj.
0
Brawa dla Enrique za te wszystkie słowa. No właśnie nie śpieszyli się i takie są tego efekty teraz, czekali na oklaski czy że Atletico sobie samobója walnie? Mam nadzieję, że w końcu kolejny mecz zagrają na swoim najwyższym poziomie. VeB!
1
Mogą i oni wygrać LM byle tylko nie Real!!
0
Wielka szkoda tak miało być pięknie, ale trzeba walczyć o Ligę i PK. VeB!!!
5
Oby tylko Ligę i PK wygrać. VeB!!! Na zawsze tylko za Barcą!
1
Złodzieje zabrali ewidentnego karnego!!!