1

Samobój Rakiety......

0

Ja prd Valencia gol! ;/

0

Masakra!!!!

0

I fajnie, Pique musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta :D

0

Kurde szkoda że nie ma Vidala, tak czy siak tylko 3 pkt dziś. Vamos!

0

Tarzan ma całkowitą rację, gdyby nie Leo to Barca by nie miała połowy pucharów bo to on strzelał dużo decydujących bramek.

0

Akurat wzmocnienie na LO jest priorytetem.

0

Nie sądzę, latka niestety lecą.

0

City i łatwy rywal haha dawno się tak nie uśmiałem.

0

Liczę na mocne przebudzenie Barcy dziś i zdobycie 3 pkt. Vamos!

0

A ja za Alvesa bym chciał zobaczyć Vidala.

0

Ja to sobie po prostu nie wyobrażam po tym jak zespół odpadł z LM, że miałby nie wygrać Ligi.

0

Oby po dzisiejszym meczu z Valencią z Realu sobie gadali 4 pkt.

0

Kolejne nowinki transferowe, które w większości nie oszukujmy się ale są nic nie warte, bo tyle ile się tego przewija tych młodych a i tak żadnego nie kupują.

2

Jeśli tylko się postarają i wezmą się za grę, to osiągną ten cel.

0

Wszystko zależy od nich :)

11

Może chwilowo Leo nie ma dobrej formy, ale to on jeszcze przez długi czas będzie na szczycie.

0

Zostawić sobie mogą, ale dla kogoś innego.

6

To już wiem od dawna :D

0

Trzeba walczyć do końca bo jest o co, jutro wykonać kolejny krok i zdobyć 3 pkt. Vamos!

1

United i Romka stać na wyłożenie 50 mln bez problemu, tylko pytanie gdzie sam zawodnik chciałby grać.

1

Na tym zdjęciu gdyby nie zarost to 100% baba, ten to ma pomysły.

0

Każdy musi odzyskać formę a nie tylko Leo.

0

Masakra aż oczy bolą gdy patrzę na takie oceny, a Leo to już bez komentarza..

3

Wielka szkoda, niech jak najszybciej wraca do zdrowia.

5

Ja powiem inaczej: chciałbym by zagrał z Leo ale w Barcelonie ;)

1

Muszą nasi pilnować by nie popełnić już większego błędu, bo jeszcze tego by brakowało by Liga też została przegrana.

0

Mimo że nie ma takiego wzrostu jak na obrońcę przystało, to jest po prostu niezastąpiony i tyle w temacie, prawdziwy Szef na boisku.

0

Niech lepiej szykuje kasiorę na letnie transfery.

7

Oby i tym razem tak się stało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?