Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Samobój Rakiety......
0
Ja prd Valencia gol! ;/
0
Masakra!!!!
0
I fajnie, Pique musi zakończyć karierę w Barcelonie, później na prezydenta :D
0
Kurde szkoda że nie ma Vidala, tak czy siak tylko 3 pkt dziś. Vamos!
0
Tarzan ma całkowitą rację, gdyby nie Leo to Barca by nie miała połowy pucharów bo to on strzelał dużo decydujących bramek.
0
Akurat wzmocnienie na LO jest priorytetem.
0
Nie sądzę, latka niestety lecą.
0
City i łatwy rywal haha dawno się tak nie uśmiałem.
0
Liczę na mocne przebudzenie Barcy dziś i zdobycie 3 pkt. Vamos!
0
A ja za Alvesa bym chciał zobaczyć Vidala.
0
Ja to sobie po prostu nie wyobrażam po tym jak zespół odpadł z LM, że miałby nie wygrać Ligi.
0
Oby po dzisiejszym meczu z Valencią z Realu sobie gadali 4 pkt.
0
Kolejne nowinki transferowe, które w większości nie oszukujmy się ale są nic nie warte, bo tyle ile się tego przewija tych młodych a i tak żadnego nie kupują.
2
Jeśli tylko się postarają i wezmą się za grę, to osiągną ten cel.
0
Wszystko zależy od nich :)
11
Może chwilowo Leo nie ma dobrej formy, ale to on jeszcze przez długi czas będzie na szczycie.
0
Zostawić sobie mogą, ale dla kogoś innego.
6
To już wiem od dawna :D
0
Trzeba walczyć do końca bo jest o co, jutro wykonać kolejny krok i zdobyć 3 pkt. Vamos!
1
United i Romka stać na wyłożenie 50 mln bez problemu, tylko pytanie gdzie sam zawodnik chciałby grać.
1
Na tym zdjęciu gdyby nie zarost to 100% baba, ten to ma pomysły.
0
Każdy musi odzyskać formę a nie tylko Leo.
0
Masakra aż oczy bolą gdy patrzę na takie oceny, a Leo to już bez komentarza..
3
Wielka szkoda, niech jak najszybciej wraca do zdrowia.
5
Ja powiem inaczej: chciałbym by zagrał z Leo ale w Barcelonie ;)
1
Muszą nasi pilnować by nie popełnić już większego błędu, bo jeszcze tego by brakowało by Liga też została przegrana.
0
Mimo że nie ma takiego wzrostu jak na obrońcę przystało, to jest po prostu niezastąpiony i tyle w temacie, prawdziwy Szef na boisku.
0
Niech lepiej szykuje kasiorę na letnie transfery.
7
Oby i tym razem tak się stało.