1

I oby tak się stało, bo głupotą byłoby stracić takiego bramkarza.

1

Gdyby tylko Barca wykorzystała to co było, to mogliby sobie pomarzyć o wygranej.

1

Teraz to Wszyscy grają dla kasy, taka jest prawda.

0

Akurat też mnie to denerwuje jak jakaś drużyna leci w kulki na czas i każdą akcję rozpoczyna 2 minuty.

1

Jak widać historia się czasami odnawia, tylko szkoda że to musiało przyjść w takim momencie sezonu.

6

Tarzanie wróć na obronę i zrób porządek, nikt nie potrafił tak motywować do walki jak Ty.

15

Oj chciałoby się aby wrócił jeszcze do Barcy, ładować bramy nadal potrafi.

2

Masakra, co za zachowanie Neymara, jak dziecko nie potrafi się pogodzić z przegraną.

1

Aż się boję o ten wyjazd z Deportivo, oby tylko nasi nie powtórzyli błędu z przeszłości.

5

Dobrze że Kun ma takie podejście, wierzę w City że po tym jak zdobyli pierwszy raz awans do tej fazy gry to mogą wygrać z Realem.

1

A no wyczerpał się, teraz to dopiero będzie zadanie by wygrać wszystkie spotkania do końca bez wpadki.

0

Tylko żeby nie stało się tak że nie będą zależeć od siebie.. (tfu!).

0

W końcu mu się udało, lecz szkoda że bez zwycięstwa.

2

Jak z tymi nie wygrają to będzie już normalnie kabaret.

0

Ja również!

0

Nie wiedziała co robić z piłką, ale jakoś dwa razy trafiła bramkę...

0

Kolejny bramkarz który miał konkretny dzień w meczu z Barcą.

2

Ja w to ciągle nie wierzę.. kolejny raz takie cuda.

0

To jak dziś zawalił taką setkę.. ciężko mu wybaczyć mimo iż jest obrońcą, ale to powinien był trafić..

8

Pique ja prd coś Ty zrobił!!!!!!!!!!!!!!

0

Ale fart.

1

Tyle setek....

0

Messi jest!!!!!!!!!!

0

Potrzeba cudu by to wygrać albo zremisować...

2

Po prostu w to nie wierze! Tak spierdzielić wszystko w takim czasie, żenada.

0

A idź Pan w ciul po meczu dobranoc!!!!!!!!!!!!

0

Kurde i co może jeszcze Ligę też przegrają tego brakuje...

0

Gdzie ta Barca sprzed kilku tygodni ehh :(

1

Messi teraz dawaj!

1

Kurde Barca nie świrować tylko wygrać to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?