Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I oby tak się stało, bo głupotą byłoby stracić takiego bramkarza.
1
Gdyby tylko Barca wykorzystała to co było, to mogliby sobie pomarzyć o wygranej.
1
Teraz to Wszyscy grają dla kasy, taka jest prawda.
0
Akurat też mnie to denerwuje jak jakaś drużyna leci w kulki na czas i każdą akcję rozpoczyna 2 minuty.
1
Jak widać historia się czasami odnawia, tylko szkoda że to musiało przyjść w takim momencie sezonu.
6
Tarzanie wróć na obronę i zrób porządek, nikt nie potrafił tak motywować do walki jak Ty.
15
Oj chciałoby się aby wrócił jeszcze do Barcy, ładować bramy nadal potrafi.
2
Masakra, co za zachowanie Neymara, jak dziecko nie potrafi się pogodzić z przegraną.
1
Aż się boję o ten wyjazd z Deportivo, oby tylko nasi nie powtórzyli błędu z przeszłości.
5
Dobrze że Kun ma takie podejście, wierzę w City że po tym jak zdobyli pierwszy raz awans do tej fazy gry to mogą wygrać z Realem.
1
A no wyczerpał się, teraz to dopiero będzie zadanie by wygrać wszystkie spotkania do końca bez wpadki.
0
Tylko żeby nie stało się tak że nie będą zależeć od siebie.. (tfu!).
0
W końcu mu się udało, lecz szkoda że bez zwycięstwa.
2
Jak z tymi nie wygrają to będzie już normalnie kabaret.
0
Ja również!
0
Nie wiedziała co robić z piłką, ale jakoś dwa razy trafiła bramkę...
0
Kolejny bramkarz który miał konkretny dzień w meczu z Barcą.
2
Ja w to ciągle nie wierzę.. kolejny raz takie cuda.
0
To jak dziś zawalił taką setkę.. ciężko mu wybaczyć mimo iż jest obrońcą, ale to powinien był trafić..
8
Pique ja prd coś Ty zrobił!!!!!!!!!!!!!!
0
Ale fart.
1
Tyle setek....
0
Messi jest!!!!!!!!!!
0
Potrzeba cudu by to wygrać albo zremisować...
2
Po prostu w to nie wierze! Tak spierdzielić wszystko w takim czasie, żenada.
0
A idź Pan w ciul po meczu dobranoc!!!!!!!!!!!!
0
Kurde i co może jeszcze Ligę też przegrają tego brakuje...
0
Gdzie ta Barca sprzed kilku tygodni ehh :(
1
Messi teraz dawaj!
1
Kurde Barca nie świrować tylko wygrać to!