Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Takich cudów to jeszcze nie widziałem, jeden karny oczywisty, ale dwa to już lekko przesadzone. Teraz będzie dopiero gadanie jakie to Barca ma wtyki u sędziów.
0
Akurat tu ma rację, pierwsza połowa nie należała do najlepszych i Sporting mógł wyrównać gdyby nie szczęście Barcy.
3
Bestia a nie człowiek, można sobie tylko wyobrazić co byłoby gdyby trafił znacznie wcześniej do Barcelony.
3
Już raz pobił jego rekord a teraz wyrównał, niesamowite co ten człowiek wyprawia.
0
Dobrze powiedziane.
0
Polecam maść na ból **** :) I gdzie jest napisane że mam dodawać komentarze na pół strony? Piszę takie jakie chcę i mi się podoba, mogą mieć nawet i cztery wyrazy a Tobie nic do tego :) Żegnam :)
0
Z żadnej, mówię tylko jak jest.
0
Póki co niech się ogrywa, ale w przyszłości jak najbardziej widzę go jako podstawowego gracza Barcy.
1
Brawo Barca są 3 pkt. Ale z tymi karnymi przesadzili :) VeB!
1
Suarez gooooooooooooool coś pięknego :D
0
Real tam nieźle pewnie się wścieka :D
2
Manitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D 3 karne no beka na całego ale będzie gadania :D
0
Neymar gooooooooooooooool
0
Czerwonaaaaaaaaaaa
0
Trzeci karny o ja prd hahahahahahahahahahah
1
Jeszcze Neymar dawaj gola i manita :D
0
Tak na serio to mamy jedną prawidłową bramkę ta pierwsza z karnego za oczywiste zagranie ręką :D Ale co tam :D
0
El Pistolerooooooooooooooooo hat-trick oł yea :D
0
Drugi karny hahahahah :D Dajesz Luis!!!!!!!!!
0
Ronaldo płacze jak ogląda.
0
Gooooooooooooooooooool Suarez pięknie! :)
1
Karnyyyyy :D
3
Ja pierdziele wybił w ostatniej chwili strzał Messiego.
1
To był spalony Luisa...
0
Bartra wchodzi za Pique :)
0
El Pistolerooooooooooooooo goooooooooooooool w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A kibice skandują Neymar Neymar.
1
Neymar nosz kurna ja prd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Walczą o utrzymanie i oddają no na pewno.
0
Kurde kiedy w końcu wpadnie ten drugi gol.