3

Takich cudów to jeszcze nie widziałem, jeden karny oczywisty, ale dwa to już lekko przesadzone. Teraz będzie dopiero gadanie jakie to Barca ma wtyki u sędziów.

0

Akurat tu ma rację, pierwsza połowa nie należała do najlepszych i Sporting mógł wyrównać gdyby nie szczęście Barcy.

3

Bestia a nie człowiek, można sobie tylko wyobrazić co byłoby gdyby trafił znacznie wcześniej do Barcelony.

3

Już raz pobił jego rekord a teraz wyrównał, niesamowite co ten człowiek wyprawia.

0

Dobrze powiedziane.

0

Polecam maść na ból **** :) I gdzie jest napisane że mam dodawać komentarze na pół strony? Piszę takie jakie chcę i mi się podoba, mogą mieć nawet i cztery wyrazy a Tobie nic do tego :) Żegnam :)

0

Z żadnej, mówię tylko jak jest.

0

Póki co niech się ogrywa, ale w przyszłości jak najbardziej widzę go jako podstawowego gracza Barcy.

1

Brawo Barca są 3 pkt. Ale z tymi karnymi przesadzili :) VeB!

1

Suarez gooooooooooooool coś pięknego :D

0

Real tam nieźle pewnie się wścieka :D

2

Manitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D 3 karne no beka na całego ale będzie gadania :D

0

Neymar gooooooooooooooool

0

Czerwonaaaaaaaaaaa

0

Trzeci karny o ja prd hahahahahahahahahahah

1

Jeszcze Neymar dawaj gola i manita :D

0

Tak na serio to mamy jedną prawidłową bramkę ta pierwsza z karnego za oczywiste zagranie ręką :D Ale co tam :D

0

El Pistolerooooooooooooooooo hat-trick oł yea :D

0

Drugi karny hahahahah :D Dajesz Luis!!!!!!!!!

0

Ronaldo płacze jak ogląda.

0

Gooooooooooooooooooool Suarez pięknie! :)

1

Karnyyyyy :D

3

Ja pierdziele wybił w ostatniej chwili strzał Messiego.

1

To był spalony Luisa...

0

Bartra wchodzi za Pique :)

0

El Pistolerooooooooooooooo goooooooooooooool w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

A kibice skandują Neymar Neymar.

1

Neymar nosz kurna ja prd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Walczą o utrzymanie i oddają no na pewno.

0

Kurde kiedy w końcu wpadnie ten drugi gol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?