1

Ze Sterling to dowalili fest hahaha.

2

Niech mu zagwarantują że w następnym sezonie będzie grał już w Lidze to na pewno go to uspokoi, a tak to co mu się dziwić.

4

60 baniek to przesada, ale patrząc ile MU wydało na Martiala to co tu się dziwić jaki jest rynek transferowy.

4

Nie rozumiem jaki taki Perez może być w ogóle prezydentem klubu.

0

Oby tylko Atletico poradziło sobie w Niemczech.

2

Na pewno mu się to uda, taki piłkarz jak Leo z góry jest skazany na sukcesy, a granie w takim klubie jak Barca i z takimi kolegami mu tylko pomaga.

0

Czasu nie zatrzymamy.. nam też niestety latka lecą.

0

Owszem Dani zrobił bardzo dużo dla tego klubu, ale nie oszukujmy się młodszy już nie będzie i najlepszą formę ma za sobą, a to jest dobra okazja by jeszcze coś za niego otrzymać. Zrobią jak będą uważać jak i on sam.

0

To jest dobre pytanie.

0

Haha teraz to mnie rozbawiłeś człowieku, czy Ty myślisz że ja to robię dla poleceń? Ja pierdziele teraz to dowaliłeś. Gdybym miał tak robić to bym pisał cały dzień na tej stronie, a po drugie to ja nawet nie sprawdzam ile mam poleceń i komentarzy bo mnie to nie interesuje, co dostanę za to nagrodę? Nie sądzę. Wypowiadam się na tym forum bo chcę.

0

W pełni się z Tobą zgadzam.

6

Jak dla mnie to te 10 mln jest dobra ofertą, nie zgodzą się a potem się okaże jakieś wypożyczenie i w końcu odejdzie za darmo gdzieś. Co do Bartry on musi zostać, a jak nie to wypożyczenie na jeden sezon żeby zebrał więcej doświadczenia.

15

Jego sprzedaż nie powinna nawet wchodzić w grę, zamiast myśleć o zakupie DM tak jak wczoraj był artykuł, to jemu trzeba dawać szanse.

47

Już tyle czasu minęło od tego czasu i mamy rok 2016 masakra, a wydaje się jakby to było niedawno.

19

Ale Barca w kosza zawaliła sprawę, a co do Silvy to śmiech na sali ;)

1

W Barcelonie Silva nie wyżywi rodziny a przecież to dla niego najważniejsze, a tak w ogóle to już nie ten czas i nie te lata mógł wcześniej to zrobić i się starać do Barcy. A co do Marquinhosa to zupełnie inna sprawa, młody i ograny już, mam nadzieję że się postara o transfer do Barcy.

4

Najważniejsze że pozostał w Liverpool a potem dogadał się z Barcą :)

2

Żeby nie było tylko tak, że gada się jakie to poważne wzmocnienia trzeba na obronę, a w końcu okaże się że przyjdzie ktoś pod 30-stkę.

0

Ostatnie zdanie najlepsze! Tak ma być :)

2

Jeśli to prawda, to dziwię się że mu na takie działania pozwalają.

2

Barca sporo zawodników obserwuje już się do tego przyzwyczaiłem, dużo gadania a mało konkretów. Nie sądzę by był potrzebny w Barcelonie, ta pozycja jest doskonale obsadzona.

0

Jest dobry, ale porównanie go do Neymara nie wypada, on musi zostać w Barcelonie na długie lata i jestem pewien że tak będzie.

0

O tym każdy wiedział że był, ale co z tego jak czasu się nie cofnie.

1

Bravo oczywiście świetny bramkarz bez zarzutu, ale Ter Stegen nie ma 18 lat żeby już drugie sezon siedzieć na ławie w rozgrywkach ligowych, na takim poziomie jakim on teraz jest połowa klubów z Europy by go chciała i, miałby miejsce w podstawowej jedenastce. Mam nadzieję że wyjaśnią ta sytuację i dojdą do porozumienia, bo głupio byłoby stracić takiego bramkarza.

50

Zapomniał wół jak cielęciem był tyle powiem.

3

Osobiście z tych Wszystkich zostawiłbym tylko Bartre, resztę sprzedać. Prawda jest taka że za Alvesa to ostatnia szansa by dostać sporo kasy od Chińczyków, a wiemy że w lecie będzie ona potrzebna na transfery, ale to już Lucho zadecyduje on rządzi.

1

Liczę że dziś City pokaże Realowi że potrafią grać i uzyskają dobry wynik.

4

Ale oni są biedni nie stać ich nawet na zapłacenie tego co się należy, nie dość że zarabiają miliony to jeszcze kombinują, ale co tam ich sprawa nie moja.

1

Suarez drugi raz z rzędu miazga.

2

Szacun że tyle lat już to robi, ale jak praca to praca ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?