0

Jeśli za darmo to w sumie nie ma nic do stracenia, może jak raz właśnie teraz złapał formę i będzie ją utrzymywał.

0

Może mu się odmieni ;)

0

Jakoś żadnej różnicy nie widzę no sorry.

0

Nie mam obowiązku by Ci odpowiadać na wszystko.

2

Heh jak zawsze zajebisty tekst, fajnie się czytało dzięki :)

0

Rafa mało grał przez kontuzję, więc to będzie szansa na nadrobienie.

1

W niedzielę, to życzę im by Barca im porządnie dokopała i zamiast spokoju mieli totalne piekło.

4

Szefuncio jest genialny, takie transfery najbardziej cieszą człowieka i jeszcze z takim poświęcaniem się dla klubu. Brawa dla niego.

0

Hmm no zobaczymy co klub postanowi jak i sami zawodnicy, okazją na zgarnięcie dobre sumki jest naprawdę dobra.

0

Jak dla mnie to oni mogą nawet spaść z Ligi, wcale nie byłbym smutny z tego powodu.

3

Lepiej wygrać dublet niż nic, takie moje zdanie.

0

Mam nadzieję że tym razem to Atletico wygra LM.

11

Za Alvesa chcą dać 36 mln? To jest promocja w tym wieku, czas na kogoś młodszego, Dani ma już najlepsze lata za sobą i wiele mu się zawdzięcza. Vidal niech dostanie szansę a na pewno się rozwinie.

0

Suchy chleb i woda, taki zestaw bym im dał ;)

3

To teraz Atletico musi pokazać w finale że zasługuje na ten puchar.

2

Prawidłowo Mats! Jego miejsce jest w Barcelonie.

3

Hector Bellerin jak dla mnie, tylko czy chciałby wrócić.

5

Ja też tego chcę, i niech dziś odpadną a Barca wygra Ligę i PK, potem radość bezcenna gdy Real nie miałby nic :)

25

Jeśli mu zależy na grze w Barcelonie to zrobi wszystko by tak się stało, a jak nie to niech sobie siedzi w Juve kolejne lata.

0

Tyle daje właśnie sława, choć w jego wypadku aż takiego określenia bym nie użył, sławny to może być Messi lub Ronaldo.

2

Również chciałbym by to nie była wojna, ale wyczuwam że z biegiem meczu może się taka zrobić jednak.. ale zobaczymy jak to będzie.

3

Wiadome że chciałoby się tryplet, ale dwa puchary to też fantastyczny wynik, w końcu w lidze trzeba rywalizować z tyloma drużynami, nie bez powodu na koniec zdobywa się mistrzostwo, a tym bardziej nie za piękne oczy.

0

Mam nadzieję że kibice się postarają jak zawsze w takich sytuacjach.

0

I dobrze, należy mu się to bardzo.

9

Nie dość że sezon wyczerpujący, to na dodatek te podróże...

42

Haha za Ter Stegena 20 mln a Courtois 63 chyba ich powaliło i to konkretnie.

6

To teraz jeszcze tylko City awans i finał :D

0

Mam swoje powody że nie lubię.

2

Właśnie gdyby nie ta kontuzja.. :)

6

Super opcja, oby tak też się stało!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?