5

Ale mają wymagania, styczeń najgorszy okres a oni chcą najmocniejszy skład, ciekawe czy Wszyscy tam zdrowi.

23

Bartra odchodzi a Rudy zostaje, wprost genialnie... Chciałbym aby jednak został, Thomasa tez szkoda.

6

Klub pewnie wiele na nim nie zarobi, ale lepiej niech gra regularnie w innym klubie niż ma siedzieć na ławie.

0

Oby tak się stało, Ney to przyszłość Barcy i musi pozostać.

4

Barca najlepszy atak na świecie ma zapewniony jeszcze na długie lata i to bardzo cieszy.

0

Dziwna sprawa naprawdę, zrobił taki ogromny postęp, a nie otrzymał powołania do reprezentacji.

7

Coś czuję że i tak jakoś to wniosą.

0

Dopiero teraz na hybrydzie będą notować wyniki :D

4

Brawa dla Sevilli, ogromny szacunek mimo że to LE ale wygrać x3 z rzędu to nie lada wyczyn.

0

Nie tylko Sevilla, każda drużyna nawet ta z dołu tabeli, lub niższej ligi sprawia problemy - każda na swój sposób. Liczę na pewną wygraną Barcy.

2

Dokładnie, nie można mieć w życiu wszystkiego, gdyby tak było to byłoby bez sensu, nikt by nie miał żadnych ambicji, motywacji by coś osiągnąć.

0

Prawidłowo, bo to byłoby totalne nieporozumienie.

5

Oby Liverpool dał dziś Sevilli niezły wycisk by nie mieli wiele sił na finał ;)

1

W końcu jakaś dobra nowina co do sponsora, ba i kasa ogromna!

5

I gitara, niech inne kluby sobie o nim pomarzą.

0

To Vidal sobie znowu nie pogra i będzie się marnował na ławie.

4

Powołanie ma, tylko pytanie czy coś w ogóle pogra przy duecie Ramos - Pique..

0

Oby tylko porządnie naładowali akumulatory na nowy sezon.

11

Bartra też kiedyś dostał gwarancję i co :P

0

Kibica Barcy też będzie mniej boleć jak Ateltico wygra z Realem w finale LM więc niech się tam starają :)

3

Takie "bydło" stadionowe trzeba karać.

4

Ataku to Hiszpania nie ma już takiego jak dawniej..

2

Bardzo chciałbym aby już od nowego sezonu grał coś w Barcelonie, ale nikła szansa na taki rozwój wydarzeń, dlatego jeszcze to roczne wypożyczenie dobrze by mu zrobiło.

21

Niech sobie Las Palmas wsadzi tego grajka daleko, śmieszni są że chcą 30 baniek.

2

O Caceres to nawet nie wspominaj, to była masakra.

12

Zagrał kilkanaście spotkań w La Liga i już myślą że ktoś im da grube miliony haha.

0

He he :D

0

Ale ja nie mam do nich pretensji, po prostu zdziwiony byłem patrząc na to :)

2

Albo jak ojciec z synem, z tym że Rakieta nie wygląda staro, więc w sumie głupie porównanie :D

2

Ale ja Cię rozumiem, tylko zrozum mnie że ja nie mam na myśli kogoś pod trzydziestkę, tylko zdecydowanie młodszego z dobrego klubu, a są tacy na rynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?