0

Dembele nieźle :)

0

Coutinhooooooooo :)

0

Fajny skład i Dembele od początku ;) Mats to chyba nie jest zadowolony ;P

0

Tyle to się nie spodziewałem... Jak to mówią, za głupotę trzeba płacić.. Szansa dla Semedo.

18

Byle w końcu od początku do końca zagrał Dembele.

1

Fajnie jest poznać trochę historii na takie tematy, dobra robota!

0

Z takim nazwiskiem to nic dziwnego że wiele drużyn go chce, marketingowo też wyjdą na tym świetnie.

0

Wstydzili by się z tego Madrytu.

0

Suarez już miał chrapkę na sędziego, te zęby he he :DD

1

Zamiast dawać mu minuty na boisku, to lepiej posadzić na ławie i sprowadzać kolejnego za 100 baniek. Jak Griezmann dołączy do Barcy, to Dembele może z tej ławki już nie wstać. Totalna głupota, nie wiem po co w ogóle go sprowadzali i teraz marnują mu karierę. Nie chodzi tu o mecz z Realem, bo ostatnio też grzeje i tak ławkę.

0

Takie coś się szanuje :))

0

Się chłopak rozstrzelał ;) Oby tylko dobrze przystosował się do gry w FCB ;)

1

Wiemy, jacy są niektórzy piłkarze - Tylko że w Realu też tacy są.

24

Tym niezdarom nawet VAR nie pomoże :d

3

Koniec ;P Kontynuacja rekordu trwa :D VeB!

1

Dobrze że losy mistrzostwa są już przesądzone, bo te kontrowersje by dużo znaczyły :D

0

Ehh Bale ;/

0

Leoooooooooooooooooo goooooooooool :)

0

Niepotrzebne osłabienie drużyny, niedawno Roberto też czerwona.

1

Roberto czerwo.........

0

Leoooooooo :DDD

0

Ja pierdziele.......

0

Roberto ale piła :)

0

Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Oby nasi im dokopali. Vamos Barca!

4

Dokładnie, trzeba ich dziś upokorzyć na Camp Nou. Olać ten szpaler. Vamos!

1

Jak dzieci w piaskownicy.

0

Czyli transfer niebawem :D

0

Mam nadzieję, że nasi zrobią z nimi to co zrobili w pierwszej części sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?