Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele nieźle :)
0
Coutinhooooooooo :)
0
Fajny skład i Dembele od początku ;) Mats to chyba nie jest zadowolony ;P
0
Tyle to się nie spodziewałem... Jak to mówią, za głupotę trzeba płacić.. Szansa dla Semedo.
18
Byle w końcu od początku do końca zagrał Dembele.
0
http://www.sport.pl/pilka/56,65080,23368398,alex-ferguson-wybudzony-ze-spiaczki-rozmawial-z-rodzina.html
1
Fajnie jest poznać trochę historii na takie tematy, dobra robota!
0
Z takim nazwiskiem to nic dziwnego że wiele drużyn go chce, marketingowo też wyjdą na tym świetnie.
0
Wstydzili by się z tego Madrytu.
0
Suarez już miał chrapkę na sędziego, te zęby he he :DD
1
Zamiast dawać mu minuty na boisku, to lepiej posadzić na ławie i sprowadzać kolejnego za 100 baniek. Jak Griezmann dołączy do Barcy, to Dembele może z tej ławki już nie wstać. Totalna głupota, nie wiem po co w ogóle go sprowadzali i teraz marnują mu karierę. Nie chodzi tu o mecz z Realem, bo ostatnio też grzeje i tak ławkę.
0
Takie coś się szanuje :))
0
Się chłopak rozstrzelał ;) Oby tylko dobrze przystosował się do gry w FCB ;)
1
Wiemy, jacy są niektórzy piłkarze - Tylko że w Realu też tacy są.
24
Tym niezdarom nawet VAR nie pomoże :d
3
Koniec ;P Kontynuacja rekordu trwa :D VeB!
1
Dobrze że losy mistrzostwa są już przesądzone, bo te kontrowersje by dużo znaczyły :D
0
Ehh Bale ;/
0
Leoooooooooooooooooo goooooooooool :)
0
Niepotrzebne osłabienie drużyny, niedawno Roberto też czerwona.
1
Roberto czerwo.........
0
Leoooooooo :DDD
0
Ja pierdziele.......
0
Roberto ale piła :)
0
Suarez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Oby nasi im dokopali. Vamos Barca!
4
Dokładnie, trzeba ich dziś upokorzyć na Camp Nou. Olać ten szpaler. Vamos!
1
Jak dzieci w piaskownicy.
0
Czyli transfer niebawem :D
0
Mam nadzieję, że nasi zrobią z nimi to co zrobili w pierwszej części sezonu.