0

To po ptokach na to wychodzi, trudno niech sobie tam siedzi. Dawać klasowego pomocnika.

0

Fajne to 13 lat :P

1

Jednego pasażera mniej :D Miał być nowym Ronaldo :D A jest jeźdźcem bez głowy :P Ale życzyć mu tylko aby jeszcze wskoczył na dobry poziom ;)

0

Real w dalszym ciągu odpłaca się za Neymara.

0

To mnie bardzo zaskoczyli tą wiadomością.

0

To Ty płaczesz bo masz jakiś ból **** i odpisujesz na mój komentarz bo coś Ci w nim nie pasuje :D Nikt Ci nie każe tego robić :D

0

Spekulacji transferowych jak widać ciąg dalszy.. pisać o czymś muszą. Osobiście nie wierzę w taki transfer.

0

Nie przebywam tutaj 24/h na dobę jak inni użytkownicy, więc daruj sobie te marne wypociny :D

1

Szkoda, zasłużył swoją postawą, jak widać nie zawsze wystarczy dobra forma przez cały sezon..

2

Jedyna sensowna opcja z tej ankiety to dać mu szansę, bo za grosze nie ma co się go pozbywać. Choć liczyłem na to że Inter go wykupi jednak.

0

W umowie wyraźnie było, gdy Inter zakwalifikuje się do LM muszą obowiązkowo go wykupić, a teraz co? Żenada.

12

Tym to się pierdzieli w tych łbach..

2

Świetny piłkarz, chciałem aby dołączył do Barcy, ale skoro nie potrafi podjąć decyzji, to niech tam zostanie. Mamy Dembele i on sobie na pewno świetnie poradzi w swoim drugim sezonie.

0

To ubierz sobie rureczki i paraduj :D

0

Nie rusza mnie to :D

1

Nie mam nic do Ivana, ale bardziej wolałbym Ter Stegena :)

7

Że niby tylko za 17? To żart jakiś, przecież to solidny LO. Puścić go za więcej jeśli ktoś byłby zainteresowany jeszcze i dać szansę Cucurelli.

0

Świetna wiadomość. Mamy klasowego obrońcę na długie lata.

0

Nie dość że zero pożytku z niego, to jeszcze teraz problem nawet go sprzedać.

1

To Messi sporo tych posiłków biednym dzieciom "załatwi" ;)

2

Teraz od nowego sezonu będą jeszcze lepiej wymiatać, Dembele koniecznie musi zostać i grać w pierwszym składzie.

0

Jak najmniej - no właśnie, bo w Barcelonie to są często promocje...

0

Zidane jakie spodnie, kobieta. Niech zatrudnią Gutiego :D

3

Jeśli to prawda, to w końcu byłby dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia.

3

Bo lepiej kurde skupić się na PK a LM na bok...

1

Chyba ich popierdzieliło jeśli chodzi o Dembele.

3

Chciałbym bardzo aby to reprezentacja Argentyny z Leo na czele w końcu wygrała MŚ, ale jakoś przeczuwam że to Brazylia sięgnie po ten tytuł i na nią zagłosowałem.

0

Taa wypuścić kolejnego utalentowanego zawodnika.

3

Szkoda że obu nie mogą sprowadzić...

0

Tarzan powiedział samą prawdę, co z tego że co roku zdobywamy PK jak to LM ważniejsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?