Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To po ptokach na to wychodzi, trudno niech sobie tam siedzi. Dawać klasowego pomocnika.
0
Fajne to 13 lat :P
1
Jednego pasażera mniej :D Miał być nowym Ronaldo :D A jest jeźdźcem bez głowy :P Ale życzyć mu tylko aby jeszcze wskoczył na dobry poziom ;)
0
Real w dalszym ciągu odpłaca się za Neymara.
0
To mnie bardzo zaskoczyli tą wiadomością.
0
To Ty płaczesz bo masz jakiś ból **** i odpisujesz na mój komentarz bo coś Ci w nim nie pasuje :D Nikt Ci nie każe tego robić :D
0
Spekulacji transferowych jak widać ciąg dalszy.. pisać o czymś muszą. Osobiście nie wierzę w taki transfer.
0
Nie przebywam tutaj 24/h na dobę jak inni użytkownicy, więc daruj sobie te marne wypociny :D
1
Szkoda, zasłużył swoją postawą, jak widać nie zawsze wystarczy dobra forma przez cały sezon..
2
Jedyna sensowna opcja z tej ankiety to dać mu szansę, bo za grosze nie ma co się go pozbywać. Choć liczyłem na to że Inter go wykupi jednak.
0
W umowie wyraźnie było, gdy Inter zakwalifikuje się do LM muszą obowiązkowo go wykupić, a teraz co? Żenada.
12
Tym to się pierdzieli w tych łbach..
2
Świetny piłkarz, chciałem aby dołączył do Barcy, ale skoro nie potrafi podjąć decyzji, to niech tam zostanie. Mamy Dembele i on sobie na pewno świetnie poradzi w swoim drugim sezonie.
0
To ubierz sobie rureczki i paraduj :D
0
Nie rusza mnie to :D
1
Nie mam nic do Ivana, ale bardziej wolałbym Ter Stegena :)
7
Że niby tylko za 17? To żart jakiś, przecież to solidny LO. Puścić go za więcej jeśli ktoś byłby zainteresowany jeszcze i dać szansę Cucurelli.
0
Świetna wiadomość. Mamy klasowego obrońcę na długie lata.
0
Nie dość że zero pożytku z niego, to jeszcze teraz problem nawet go sprzedać.
1
To Messi sporo tych posiłków biednym dzieciom "załatwi" ;)
2
Teraz od nowego sezonu będą jeszcze lepiej wymiatać, Dembele koniecznie musi zostać i grać w pierwszym składzie.
0
Jak najmniej - no właśnie, bo w Barcelonie to są często promocje...
0
Zidane jakie spodnie, kobieta. Niech zatrudnią Gutiego :D
3
Jeśli to prawda, to w końcu byłby dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia.
3
Bo lepiej kurde skupić się na PK a LM na bok...
1
Chyba ich popierdzieliło jeśli chodzi o Dembele.
3
Chciałbym bardzo aby to reprezentacja Argentyny z Leo na czele w końcu wygrała MŚ, ale jakoś przeczuwam że to Brazylia sięgnie po ten tytuł i na nią zagłosowałem.
0
Taa wypuścić kolejnego utalentowanego zawodnika.
3
Szkoda że obu nie mogą sprowadzić...
0
Tarzan powiedział samą prawdę, co z tego że co roku zdobywamy PK jak to LM ważniejsza.