Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Goooooooooooooooooooool!!
0
Co za żenujące wykonania rzutów rożnych.
0
Higuain....
1
Mają teraz szczęście..
0
Szkoda że na pozyskanie Eriksena nie ma praktycznie szans.
0
Nawet gdyby udało im się wyjść z grupy, to dalej czarno to widzę..
0
Jakoś nie sądzę by Thiago chciał przejść do Realu.
1
Żeby tak dać ciała, nawet nie wyjść z grupy. Żenada, kompromitacja.
0
Szkoda, gdy go sprowadzali sądziłem że będzie miał szansę na coś więcej, dopiero co dołączył a już sprzedaż.
1
Szkoda że Argentyna ma taki fajny skład a gra taką padakę...
0
Masakra z tą Argentyną, oni mogą zapomnieć o czymkolwiek z taką grą.
0
Co to będzie jak wybije mu z 25-30 lat lat skoro teraz tak już wygląda.
0
Ciekawe gdyby nie dostał takiego hajsu czy też by tak mówił.
4
Bardzo dobra decyzja, lepiej że on zostanie i otrzyma szansę.
1
Nie będę udawał, że jestem zachwycony obecnym prezydentem, bo go nie lubię. Ale akurat przy transferze Neymara i Griezmanna, Bartomeu nic szczególnie nie mógł zrobić, no chyba że zasypać ich ogromną kasą co i tak nie było możliwe.
0
Kompletnie w to nie wierzę, na pewno nie w jego powrót.
0
Koniec tej całej szopki, niech sobie gram tam dalej. Ciekawe co teraz zrobi zarząd, mam nadzieję, że przeprowadzą jakiś konkretny transfer.
0
Leo problemem? Gdyby nie on to dopiero Argentyna by miała problem.
10
Ale cyrk, zabawa jak dziecko w piaskownicy.
0
Oj chciałbym aby Cucu dołączył do pierwszej drużyny.
0
To teraz nowy trener, nowa taktyka, wszystko co było ustalone trzeba od nowa. Zobaczymy jak sobie Hiszpania poradzi w takiej sytuacji..
1
Dziwne to, gdyby chciał zostać w Atletico to bez problemu by to już teraz ogłosił..
0
To po ptokach na to wychodzi, trudno niech sobie tam siedzi. Dawać klasowego pomocnika.
0
Fajne to 13 lat :P
1
Jednego pasażera mniej :D Miał być nowym Ronaldo :D A jest jeźdźcem bez głowy :P Ale życzyć mu tylko aby jeszcze wskoczył na dobry poziom ;)
0
Real w dalszym ciągu odpłaca się za Neymara.
0
To mnie bardzo zaskoczyli tą wiadomością.
0
To Ty płaczesz bo masz jakiś ból **** i odpisujesz na mój komentarz bo coś Ci w nim nie pasuje :D Nikt Ci nie każe tego robić :D
0
Spekulacji transferowych jak widać ciąg dalszy.. pisać o czymś muszą. Osobiście nie wierzę w taki transfer.
0
Nie przebywam tutaj 24/h na dobę jak inni użytkownicy, więc daruj sobie te marne wypociny :D