1

Goooooooooooooooooooool!!

0

Co za żenujące wykonania rzutów rożnych.

0

Higuain....

1

Mają teraz szczęście..

0

Szkoda że na pozyskanie Eriksena nie ma praktycznie szans.

0

Nawet gdyby udało im się wyjść z grupy, to dalej czarno to widzę..

0

Jakoś nie sądzę by Thiago chciał przejść do Realu.

1

Żeby tak dać ciała, nawet nie wyjść z grupy. Żenada, kompromitacja.

0

Szkoda, gdy go sprowadzali sądziłem że będzie miał szansę na coś więcej, dopiero co dołączył a już sprzedaż.

1

Szkoda że Argentyna ma taki fajny skład a gra taką padakę...

0

Masakra z tą Argentyną, oni mogą zapomnieć o czymkolwiek z taką grą.

0

Co to będzie jak wybije mu z 25-30 lat lat skoro teraz tak już wygląda.

0

Ciekawe gdyby nie dostał takiego hajsu czy też by tak mówił.

4

Bardzo dobra decyzja, lepiej że on zostanie i otrzyma szansę.

1

Nie będę udawał, że jestem zachwycony obecnym prezydentem, bo go nie lubię. Ale akurat przy transferze Neymara i Griezmanna, Bartomeu nic szczególnie nie mógł zrobić, no chyba że zasypać ich ogromną kasą co i tak nie było możliwe.

0

Kompletnie w to nie wierzę, na pewno nie w jego powrót.

0

Koniec tej całej szopki, niech sobie gram tam dalej. Ciekawe co teraz zrobi zarząd, mam nadzieję, że przeprowadzą jakiś konkretny transfer.

0

Leo problemem? Gdyby nie on to dopiero Argentyna by miała problem.

10

Ale cyrk, zabawa jak dziecko w piaskownicy.

0

Oj chciałbym aby Cucu dołączył do pierwszej drużyny.

0

To teraz nowy trener, nowa taktyka, wszystko co było ustalone trzeba od nowa. Zobaczymy jak sobie Hiszpania poradzi w takiej sytuacji..

1

Dziwne to, gdyby chciał zostać w Atletico to bez problemu by to już teraz ogłosił..

0

To po ptokach na to wychodzi, trudno niech sobie tam siedzi. Dawać klasowego pomocnika.

0

Fajne to 13 lat :P

1

Jednego pasażera mniej :D Miał być nowym Ronaldo :D A jest jeźdźcem bez głowy :P Ale życzyć mu tylko aby jeszcze wskoczył na dobry poziom ;)

0

Real w dalszym ciągu odpłaca się za Neymara.

0

To mnie bardzo zaskoczyli tą wiadomością.

0

To Ty płaczesz bo masz jakiś ból **** i odpisujesz na mój komentarz bo coś Ci w nim nie pasuje :D Nikt Ci nie każe tego robić :D

0

Spekulacji transferowych jak widać ciąg dalszy.. pisać o czymś muszą. Osobiście nie wierzę w taki transfer.

0

Nie przebywam tutaj 24/h na dobę jak inni użytkownicy, więc daruj sobie te marne wypociny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?