0

Ale mamy szczęście.

0

Leoooooooooooooo goooooooool!!!

1

Malcom goooooooooooool!

1

Cou gdyby to wpadło.. :)

5

Tęskniłem za tym hymnem :)

0

Fajny skład ;) Vamos!

0

Inter to niech się wypcha z wypożyczeniem, jak mieli u siebie Rafe to go nie wykupili.

3

Kwoty niższe od 40 mln powinni olać.

1

I spokojnie będzie miał ich zapewne dużo więcej jeszcze :)

4

Mamy to :) VeB!

1

Obronił!!!

0

Hahahahahahah karny

0

Dembele bardzo dobry występ :)

0

Ależ bomba od poprzeczki :)

4

Dembele co za gooooooooooool!!!!!!!!!!

1

Ja pierdzielę!!!

6

Piqueee waka waka!!!!!!!!!!

0

Kurde Suarez...

0

Masakra. Ale puścili.

0

Fajny składzik, Vamos Barca po zwycięstwo na początek!

1

Ależ to pięknie zrobił! :)

3

Ciekaw jestem jak astronomiczne są tą kwoty za Ivana. Tak czy inaczej oby został.

4

Szkoda że musiał odejść i nie otrzymał więcej szans, mam nadzieję że w Evertonie pokaże na co go stać i kiedyś wróci bo klauzula nie jest duża.

0

Dobrze że jest klauzula odkupu Miny.

0

Dziwne że tak tanio kupili tak świetnego bramkarza.

0

Ehh i nie uda się definitywnie pożegnać z Gomesem...

14

Dembele lub Rakitić za Pogbe hahaha nieźle się uśmiałem :)

1

Może kiedyś nastąpi taki moment że Generał będzie trenerem Puiga :)

1

Zawsze mu kibicowałem, oby tam grał często bo na to zasługuje.

0

Oby tylko dobrze mu się kariera powiodła i nie zakończył jak inne młode talenty..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?