Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mamy szczęście.
0
Leoooooooooooooo goooooooool!!!
1
Malcom goooooooooooool!
1
Cou gdyby to wpadło.. :)
5
Tęskniłem za tym hymnem :)
0
Fajny skład ;) Vamos!
0
Inter to niech się wypcha z wypożyczeniem, jak mieli u siebie Rafe to go nie wykupili.
3
Kwoty niższe od 40 mln powinni olać.
1
I spokojnie będzie miał ich zapewne dużo więcej jeszcze :)
4
Mamy to :) VeB!
1
Obronił!!!
0
Hahahahahahah karny
0
Dembele bardzo dobry występ :)
0
Ależ bomba od poprzeczki :)
4
Dembele co za gooooooooooool!!!!!!!!!!
1
Ja pierdzielę!!!
6
Piqueee waka waka!!!!!!!!!!
0
Kurde Suarez...
0
Masakra. Ale puścili.
0
Fajny składzik, Vamos Barca po zwycięstwo na początek!
1
Ależ to pięknie zrobił! :)
3
Ciekaw jestem jak astronomiczne są tą kwoty za Ivana. Tak czy inaczej oby został.
4
Szkoda że musiał odejść i nie otrzymał więcej szans, mam nadzieję że w Evertonie pokaże na co go stać i kiedyś wróci bo klauzula nie jest duża.
0
Dobrze że jest klauzula odkupu Miny.
0
Dziwne że tak tanio kupili tak świetnego bramkarza.
0
Ehh i nie uda się definitywnie pożegnać z Gomesem...
14
Dembele lub Rakitić za Pogbe hahaha nieźle się uśmiałem :)
1
Może kiedyś nastąpi taki moment że Generał będzie trenerem Puiga :)
1
Zawsze mu kibicowałem, oby tam grał często bo na to zasługuje.
0
Oby tylko dobrze mu się kariera powiodła i nie zakończył jak inne młode talenty..