Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dziwne że tak mało Valverde na niego stawia, taki walczak jak on zawsze wnosi wiele pozytywów w czasie meczu.
0
Szkoda go, tak to się marnuje piłkarza.
1
Messi bez ZP i tak jest najlepszy.
0
Zawsze czekał ze zmianami również.
41
Pod prąd to chyba jest podpięty sam Valverde, bo zmian boi się jak ognia. Nie wiem jaki sens był wprowadzać w ogóle Dembele i Rafinhe na 6 minut przed końcem spotkania, nie przypominam sobie byśmy pewnie prowadzili w tym meczu, mógł to uczynić koło 60 minuty już.
14
Najgorsze? Denerwujący Valverde ze swoimi zmianami, jakbym widział Enrique podczas meczu.
0
Cóż, najważniejsze są 3 punkty i wygrywanie, czego oczywiście nie ma.
1
Hmm 130 mln? Chyba ich poczesało i to zdrowo :)
6
Kolejny mecz bez wygranej, nie wykorzystane potknięcie Realu, to już nie jest fajne. Jak się zmiany robi w 84 minucie to o czym tu gadać.
0
6 min do końca a ten zmiana dopiero, masakra.
0
Valverde mi przypomina Enrique.
0
79 minuta, remis, a tu nadal bez zmian. No nieźle.
0
Taka sytuacja...
44
Dobrze że ma takie podejście, nie czytać gazet tylko skupić się na grze, takie coś potrafi zapewne zamącić w głowie.
2
Zajebiście, oby strzelał jak najwięcej.
2
Oby w przyszłości został trenerem Barcy, z niecierpliwością na to czekam :)
2
Wyniósł z Barcy sporo doświadczenia zapewne po tym jednym sezonie, kasa się przyda.
3
Nie wiem czym mu podpadł że go nie powołuje, jest przecież w dobrej formie.
0
Oby jak najlepiej poprawili się w grze obronnej, będzie to wyglądać już znacznie lepiej.
0
W końcu wygrana, oby teraz było już lepiej. VeB!
2
Messi 5 bramek w dwóch spotkaniach :)
2
Leooooooooooooooooo goooooooooooool :)
0
Jakie szczęście teraz mamy..
0
Ale było blisko......
0
Kurde no....
2
Leoooooooooooo w końcu!!!!!!!!!!
1
Kurna, Kane gol.
0
Hahaha znowu!! :D
0
Znowu ten słupek ;P
0
Rakieta o ja pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!