Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko nie odszedł, wierzę że jego kariera może się dobrze rozwinąć w FCB.
3
Można za nim nie przepadać, ale prawdą jest że przez te ostatnie lata to oni byli we dwóch ciągle na szczycie. Oczywiście Leo lepszy.
1
Ciekawe co na to sam Dembele, czy jest w ogóle zainteresowany zmianą klubu, czy też to wymysły pismaków.
15
To są chyba jakieś żarty? Bo jeśli serio tak rozważają to są nieudacznikami.
13
Manita - jak ja to lubię, szczególnie z Realem :)
0
El Pistolero świetnie zastąpił naszego mistrza Leo :)
0
Real upokorzony, to lubię! :D VeB!!!!!!!
0
Manita!!!!!!!!!!!!!! Pogrom!!!!!!!!!
0
El Pistoloerooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!
0
El Pistoloeroooooooooooooooooo!!!!!!!!!!
0
Dembele aż na 15 minut? Jestem w szoku.
3
Bardzo dobrze, oby Tebas dostał za swoje.
0
Ciekawe to wszystko jest, czyżby nie chciał dalszej kariery w FCB?
7
I wychodzi na to że sytuacja wyjaśniona, ale komentarze widzę poszły :d
5
Siedzi ciągle na ławie, to zamiast go sprzedać i dać mu szansę gry w innym zespole to nie, lepiej ustawić taką chorą cenę.
0
Ale Malcoma to mógł wpuścić na końcówkę meczu, ale nie lepiej Munira..
35
Z Arthura to będzie niesamowita pociecha na przyszłość, oby tylko tak nadal się rozwijał.
1
Rafinhaaaaa!!!!
6
Szkoda nawet komentować tego składu, Valverde już jest nie do wytrzymania.
0
Chciałbym aby tak było, ale coś czuję że Valverde nie postawi na niego.
0
Nie mam nic do Roberto, ale na PO Semedo i będzie super.
1
Mats pozamiatał, zasłużenie!
0
Szkoda że tak się to potoczyło, mielibyśmy teraz świetnego młodego napastnika.
0
W sumie dobrze, niech tam sobie zostanie.
0
Valverde i tak zapewne postanowi inaczej względem niego.
2
Obyśmy sobie poradzili w tych trudnych spotkaniach bez naszego mistrza.
0
Ja wiem że Xavi i Iniesta to też legendy klubu, ale dla mnie Leo to inna półka.
5
Zobaczymy jak sobie teraz poradzimy bez naszego mistrza, swoją drogą dziwne będzie Gran Derbi bez Leo i Ronaldo.
7
Mats - klasa, jak to dobrze że odszedł Bravo a nie on, mamy zajebistego bramkarza na długie lata.
1
W końcu są 3 pkt, szkoda tylko kontuzji Leo :/ VeB!!