0

Oby tylko nie odszedł, wierzę że jego kariera może się dobrze rozwinąć w FCB.

3

Można za nim nie przepadać, ale prawdą jest że przez te ostatnie lata to oni byli we dwóch ciągle na szczycie. Oczywiście Leo lepszy.

1

Ciekawe co na to sam Dembele, czy jest w ogóle zainteresowany zmianą klubu, czy też to wymysły pismaków.

15

To są chyba jakieś żarty? Bo jeśli serio tak rozważają to są nieudacznikami.

13

Manita - jak ja to lubię, szczególnie z Realem :)

0

El Pistolero świetnie zastąpił naszego mistrza Leo :)

0

Real upokorzony, to lubię! :D VeB!!!!!!!

0

Manita!!!!!!!!!!!!!! Pogrom!!!!!!!!!

0

El Pistoloerooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!

0

El Pistoloeroooooooooooooooooo!!!!!!!!!!

0

Dembele aż na 15 minut? Jestem w szoku.

3

Bardzo dobrze, oby Tebas dostał za swoje.

0

Ciekawe to wszystko jest, czyżby nie chciał dalszej kariery w FCB?

7

I wychodzi na to że sytuacja wyjaśniona, ale komentarze widzę poszły :d

5

Siedzi ciągle na ławie, to zamiast go sprzedać i dać mu szansę gry w innym zespole to nie, lepiej ustawić taką chorą cenę.

0

Ale Malcoma to mógł wpuścić na końcówkę meczu, ale nie lepiej Munira..

35

Z Arthura to będzie niesamowita pociecha na przyszłość, oby tylko tak nadal się rozwijał.

1

Rafinhaaaaa!!!!

6

Szkoda nawet komentować tego składu, Valverde już jest nie do wytrzymania.

0

Chciałbym aby tak było, ale coś czuję że Valverde nie postawi na niego.

0

Nie mam nic do Roberto, ale na PO Semedo i będzie super.

1

Mats pozamiatał, zasłużenie!

0

Szkoda że tak się to potoczyło, mielibyśmy teraz świetnego młodego napastnika.

0

W sumie dobrze, niech tam sobie zostanie.

0

Valverde i tak zapewne postanowi inaczej względem niego.

2

Obyśmy sobie poradzili w tych trudnych spotkaniach bez naszego mistrza.

0

Ja wiem że Xavi i Iniesta to też legendy klubu, ale dla mnie Leo to inna półka.

5

Zobaczymy jak sobie teraz poradzimy bez naszego mistrza, swoją drogą dziwne będzie Gran Derbi bez Leo i Ronaldo.

7

Mats - klasa, jak to dobrze że odszedł Bravo a nie on, mamy zajebistego bramkarza na długie lata.

1

W końcu są 3 pkt, szkoda tylko kontuzji Leo :/ VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?