0

Coutinhoooooo!!Kapitalny początek :)

1

Oby w końcu po wygraną... Vamos!

2

Takie rzeczy z Brazylią w finale, coś pięknego :) Polska!!!!

0

Mamy złoto!!!! Polska biało czerwoni!!!!! Piękny wieczór!!!!!

1

Zajebiście Polacy, oby w tym secie zakończyli :)

8

Faktycznie, na trzy mecze z nie oszukujmy się rywalami z niższej półki zdobyliśmy 2 punkty. Nie ma powodu do alarmu.

1

3 mecze, zdobyte 2 punkty, nie ma co narzekać.

1

Munirrrrrr gooooool!! Dawać!!!!!!!

3

3 mecze = póki co 1 punkt, co za kompromitacja z takimi rywalami.

1

I nasi chcą wygrać LM? Z taką grą to marzenia.

1

Ten który pracuje na boisku jak wół i stara się to schodzi, patologia.

0

Leoś ratuj...

1

Hahah brawo Barca

3

Ależ podanie Vidala...

17

Jest Vidal i Semedo, Messi na drugą połowę :) Vamos!!!

0

Co z tego jak jego forma jest tragiczna.

0

Skład AS i do tego zmiana Semedo za Roberto.

0

Bez tego FCB słabo to wygląda...

3

Oby to kurde nie było prawdą, to byłaby masakra.

1

Digne sprzedali, Miranda za wcześnie, teraz szukają znowu LO..

1

Mam nadzieję, że Valverde znajdzie sposób na poprawę gry bo póki co bez szału.

2

Ja pierdziele, oddane 5 punktów... a powinny być dwie wygrane. Zajebiście, z taką grą to oni sobie mogą... Kompromitacja.

1

Pique piękna asysta. I oni chcą wygrać LM, na pewno z taką grą.

1

To są jakieś jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Coutinhoooo gooooooool!!!

0

To fakt, nasza obrona jest bardzo słaba, oby nastąpiła poprawa jak najszybciej, bo ciężko będzie walczyć o trofea.

5

Skoro dostał i mieli potwierdzenie z VAR to widocznie zasłużył, to oni znają się na przepisach gry.

0

Jaka lipa, stracić punkty w tak głupi sposób i w dodatku u siebie...

0

Pique!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?