Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coutinhoooooo!!Kapitalny początek :)
1
Oby w końcu po wygraną... Vamos!
2
Takie rzeczy z Brazylią w finale, coś pięknego :) Polska!!!!
0
Mamy złoto!!!! Polska biało czerwoni!!!!! Piękny wieczór!!!!!
1
Zajebiście Polacy, oby w tym secie zakończyli :)
8
Faktycznie, na trzy mecze z nie oszukujmy się rywalami z niższej półki zdobyliśmy 2 punkty. Nie ma powodu do alarmu.
1
3 mecze, zdobyte 2 punkty, nie ma co narzekać.
1
Munirrrrrr gooooool!! Dawać!!!!!!!
3
3 mecze = póki co 1 punkt, co za kompromitacja z takimi rywalami.
1
I nasi chcą wygrać LM? Z taką grą to marzenia.
1
Ten który pracuje na boisku jak wół i stara się to schodzi, patologia.
0
Leoś ratuj...
1
Hahah brawo Barca
3
Ależ podanie Vidala...
17
Jest Vidal i Semedo, Messi na drugą połowę :) Vamos!!!
0
Co z tego jak jego forma jest tragiczna.
0
Skład AS i do tego zmiana Semedo za Roberto.
0
Bez tego FCB słabo to wygląda...
3
Oby to kurde nie było prawdą, to byłaby masakra.
1
Digne sprzedali, Miranda za wcześnie, teraz szukają znowu LO..
1
Mam nadzieję, że Valverde znajdzie sposób na poprawę gry bo póki co bez szału.
2
Ja pierdziele, oddane 5 punktów... a powinny być dwie wygrane. Zajebiście, z taką grą to oni sobie mogą... Kompromitacja.
1
Pique piękna asysta. I oni chcą wygrać LM, na pewno z taką grą.
1
To są jakieś jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Coutinhoooo gooooooool!!!
0
To fakt, nasza obrona jest bardzo słaba, oby nastąpiła poprawa jak najszybciej, bo ciężko będzie walczyć o trofea.
5
Skoro dostał i mieli potwierdzenie z VAR to widocznie zasłużył, to oni znają się na przepisach gry.
0
Jaka lipa, stracić punkty w tak głupi sposób i w dodatku u siebie...
0
Pique!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!